Podkategoria: Aparaty cyfrowe

 • Sklep fotograficzny »

  W propozycji sklepu internetowego fotoVERA znajduje się pełna gama aparatów cyfrowych kompaktowych jak także lustrzanek cyfrowych, takich producentów jak: Nikon, Canon, Sony, Pentax, Olimpus, Panasonic, Fujifilm, Kodak, Casio, HP, Benq, Samsung. Wybitnie istotną pozycję w ofercie sklepu fotoVERA rezerwują miejsce obiektywy do lustrzanek cyfrowych. Znajdziemy tutaj obiektywy firm Canon, Nikon, Olimpus, Pentax, Sony produkujących obiektywy do własnych aparatów jak i producentów niezależnych Sigma, Tamron, Tokina, Samyang, Falcon. Posiadamy także akumulatorki i ładowarki.

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis aparatów cyfrowych. »

  Serwis Elektro Optyka naprawia takie marki sprzętu fotograficznego jak: Nikon, Canon, Olympus, Sony, Panasonic, Pentax, Samsung a także wielu innych. W naszym serwisie otrzymacie Państwo bezpłatny kosztorys naprawy w ciągu 24h od dostarczenia nam sprzętu. Nasi Klienci mogą na bieżąco monitorować naprawę swojego sprzętu poprzez naszą stronę internetową. Nasz serwis znajduje się w Warszawie, ale odbieramy sprzęt od Klientów w każdym zakątku Polski. Na naszej stronie internetowej dowiedzą się Państwo więcej o naszej firmie.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa obiektywów »

  Historia serwisu SUEL sięga 2002 roku. Wtedy to podejmowane były pierwsze zlecenia na naprawy sprzętu. Naprawiane były telewizory, sprzęt audio, komputery i inne urządzenia elektroniczne. Później, wraz z rozwojem technologii cyfrowej i miniaturyzacji, zdobywaniem wiedzy oraz zwiększonym zapotrzebowaniem na usługi serwisowe skupiliśmy swoją uwagę na naprawach sprzętu fotograficznego – zarówno elektroniki, jak i optyki. Taka specjalizacja okazała się przełomowa, dlatego w tej dziedzinie nieustannie rozwijamy się i zwiększamy doświadczenie w oparciu o fachową wiedzę i praktykę. Jako podwykonawca świadczyliśmy usługi dla serwisów z Poznania i Wrocławia. Aktualnie firma SUEL wchodzi w skład Konsorcjum ARISU. Dzięki temu serwis ma zapewnione zasoby do rozwoju oraz wsparcie ekspertów w zakresie obsługi klienta oraz budżetowania. Jest to bardzo istotne, ponieważ pozwala skupić się na inwestowaniu w poznawanie nowych technologii oraz w maszyny i urządzenia niezbędne nowoczesnemu serwisowi. Firma SUEL rozwija się bardzo dynamicznie. Jednym z ważnych celów na przyszłość jest poznanie i opanowanie technologii związanych z przechowywaniem danych, telemetrią, super szybkimi kamerami, panelami OLED oraz urządzeniami laserowymi.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lustrzanki »

  Obecnie niemalże każdy z nas posiada aparat cyfrowy, ze względu na cenę oraz łatwość dostępu, każdy może sobie go zakupić z łatwością. W związku z tym zapewne rozwija się pasja fotograficzna, zarówno ta amatorska i fachowa, wszystkim pasjonatom robienia fotek najprościej jest kupić dobre aparaty cyfrowe oraz właściwe wyposażenie do nich. Obecnie już nie trzeba zanosić do wywołania klisz, oczekiwać na zdjęcia u fotografa, a co najważniejsze nie posiadamy ogranicznika do ilości zdjęć do zrobienia, bez zdolności zrobienia korekty i skasowania źle wykonanego zdjęcia. Aparaty cyfrowe mają tą właśnie podstawową zaletę, ewentualność usunięcia nieudanego wizerunku na zdjęciu i zrobienia go na nowo. Nawet najtańsze aparaty cyfrowe ”przepędziły” pospolite sprzęty fotograficzne z rynku fotograficznego.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty cyfrowe »

  Sklep oferujący produkty idealne na prezenty w najniższych cenach. Co tydzień nowa okazja. Niewiarygodnie tanio
  dostaniesz takie produkty jak aparaty cyfrowe, kamery, zestawy AGD i RTV, telewizory i monitory oraz wiele innych.
  W naszej ofercie można znaleźć też laptopy w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy ogromny wybór prezentów w kategoriach
  elektronika, dom, zdrowie i uroda. Nie przepłacaj, nie czekaj, oszczędzaj. Liczba produktów jest ograniczona -
  więc nie czekaj i już teraz skorzystaj z okazji. Zapraszamy.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Panasonic Bydgoszcz »

  Fotoserwis Bydgoszcz - najważniejsze informacje z zakresu fotografii. Dowiesz się gdzie najbezpieczniej powierzyć sprzęt do naprawy oraz kto najlepiej w mieście wywoła twoje najpiękniejsze zdjęcia. Znajdziesz informacje na temat fotografii ślubnej, produktowej oraz sesjach zdjęciowych plenerowych i studyjnych. Jest też dział o wideofilmowaniu. Zapraszamy

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »

Aparaty cyfrowe - nowa strona:

Musisz być zalogowany żeby dodać stronę »