Kategoria: Biznes i ekonomia

Jak i w co inwestować, na czym najlepiej zarabiać i jak to robić. Jak zarządzać swoimi pieniędzmi i pieniędzmi firmy, jak zarabiać i oszczędzać, gdzie pożyczać i gdzie się ubezpieczać. Strony prezentowane w tej kategorii traktują przede wszystkim o pieniądzach i wszystkim co z pieniędzmi związane.

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia »

  ASMS zajmuje się certyfikacją systemów zarządzania iso 9001, iso 14001 i certyfikacją systemu HACCP. Procedura certyfikacji polega na rzeczowej diagnozie zewnętrznych auditorów czy dany system zarządzania spełnia wymagania normy. Certyfikacja iso składa się z kliku stadiów. Rozpoczyna się od momentu przygotowania oferty oraz umowy, przez planowanie auditu, audit początkowej certyfikacji, aż do wydania i utrzymywania certyfikatu. Audit początkowej certyfikacji dzieli się na dwa podstawowe szeregi. Pierwszym etapem jest wartościowanie dokumentacji organizacji na zgodność z odpowiednią normą, ocena lokalizacji, a także ustalenie zakresu systemu zarządzania. Drugi etap auditu początkowej certyfikacji zawiera ocenę całych ostatecznych procesów organizacji. Wymogiem utrzymania wydanego certyfikatu iso jest przeprowadzanie dorocznych auditów w nadzorze. Certyfikat iso oraz haccp jest wydawany na 3 lata. Assurance Service For Management Systems Sp. z o.o. prowadzi kursy z aspektu systemów zarządzania iso. Planujemy kursy iso 9001, iso 14001, iso/ts 16949 także kursy haccp dla pełnomocników i auditorów wewnętrznych. W naszej ofercie można także wynaleźć szkolenie z problematyki ochrony danych osobowych – szkolenie abi dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji. ASMS wykonuje także kursy z zakresu ochrony środowiska, naliczania opłat środowiskowych i gospodarki odpadami – Prawo Ochrony Środowiska. Usługi certyfikacji a także kursów dokonujemy na obrębie całego kraju.

  Data dodania: 08 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Schody Katowice »

  Nasza firma powstała 1985 i od tego czasu pragniemy Państw domu dostarczyć schody, które nadadzą niepowtarzalny wygląd państwa domu. Nasze schody wykonane są z najwyższej jakości materiałów i dlatego tak wielu klientów ceni sobie nasze usługi. Wykonujemy schody samonośne policzkowe, bolcowe, dywanowe z elementami ze stali kwasoodpornej, szkłem i elementami ze stali kutej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 08 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odbierz certyfikat dla firm i inne atrakcyjne korzyści! »

  Odbierz certyfikat dla firm i związane z nim, atrakcyjne korzyści! Uczestnicy programu Solidny Partner zyskują: wzmocnienie PR i wizerunku firmy, możliwość pozyskiwania nowych klientów i nawiązania satysfakcjonującej współpracy, stałą promocję firmy w Polsce i za granicą, zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez interaktywne świadczenie usług, a także dostęp do wielu korzystnych zniżek zmniejszających koszty działalności firmy!

  Inicjatywa miała swój początek w 1995 r., a jej głównym celem jest promowanie rzetelności i społecznej odpowiedzialności biznesu wśród polskich przedsiębiorców. W 2001 r., patronat honorowy nad programem objął Prezes Narodowego Banku Polskiego oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.

  Dołącz do nas już dziś i rozwiń Twoją firmę!

  Data dodania: 17 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Transport z Chin JCC International Trade »

  Zajmujemy się kompleksową organizacją transportów morskich oraz lotniczych z Chin. Organizujemy transporty drobnicowe i całokontenerowe. Pomagamy w odprawach celnych po stronie chińskiej i polskiej. Także odprawiamy towary na terenie Niemiec. Wystarczy wysłać do nas zapytanie a otrzymacie Państwo bezpłatną wycenę kosztów transportu z Chin w ciągu 48 godzin. Działamy szybko i sprawnie, bo nie mamy 10 pośredników. Jak to ma miejsce w dzisiejszym łańcuchu spedycyjnym. Mamy sprawdzonych armatorów i agentów spedycyjnych. Dzięki temu zawsze wiemy gdzie jest Państwa towar z Chin oraz kiedy znajdzie się w odprawie celnej czy na kiedy będzie dostarczony do Państwa firmy.Zapraszamy do współpracy małe jak i duże firmy. Pomagamy także sprawdzić towary w Chinach przy załadunku i plombowaniu kontenerów.Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 16 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Alkohole Ruda Śląska »

  Jesteśmy sklepem, który pozwala wam na zakupy najwyższej jakości alkoholi. Nasza oferta jest bardzo bogata i każdy może w niej znaleźć coś dla siebie. Mamy w sprzedaży piwa regionalne Śląsk, wina, burbony, wódki i wiele więcej. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Nasza hurtownia alkoholi Śląsk nie tylko posiada bogatą ofertę, ale także profesjonalną jakość obsługi. Dzięki nam każdy będzie mógł kupić alkohole Katowice idealne dla siebie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 26 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsi developerzy Bydgoszcz »

  Jeżeli poszukujesz porządnego mieszkania, ale developerzy Bydgoszcz nie mają w swojej ofercie nic ciekawego to koniecznie odwiedź naszą stronę i sprawdź nasze propozycje mieszkaniowe. Jako doświadczeni i cenieni developerzy Bydgoszcz możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którym pomogliśmy znaleźć wymarzone mieszkania Bydgoszcz Górzyskowo. Skontaktuj się z Nami jeszcze dziś, a my pomożemy Ci odnaleźć swoje wymarzone lokum. Posiadamy najlepsze nowe mieszkanie Bydgoszcz w bardzo przystępnych cenach.

  Data dodania: 06 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze szafki szkolne! »

  Ciężko jest znaleźć dobrej jakości szafki szkolne, regały i meble przeznaczone dla warsztatów. Często są one słabej jakości, nietrwałe i nie opłaca się w nie inwestować. Na szczęście można skorzystać z naszej oferty! Oferujemy między innymi meble warsztatowe, rozwiązania dla szkół a także regały metalowe producent polski! Robiąc zakupy u nas nabywasz towar bezpośrednio od producenta, oszczędzając pieniądze. W zamian otrzymujesz wysokiej klasy meble o różnorodnym przeznaczeniu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

  Data dodania: 31 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie odzyskanie należności »

  Jesteśmy firmą windykacyjną (Warszawa) działającą na rynku w materiach obrotu wierzytelnościami od wielu lat. Angażujemy najlepszych profesjonalistów sektora finansowego i windykacyjnego. Nasze funkcjonowania są nastawione przede wszystkim na elastyczność funkcjonowania, zapewnienie bezpieczeństwa kontrahentowi, a oprócz tego dyskrecję. Coraz to większa ilość nabywców docenia naszą metodę pracy – z tego dokładnie względu z roku na rok poszerzamy naszą aktywność, zdobywając następne rynki. Podejmujemy się prowadzenia wszelkiej kwestii windykacyjnej: windykacji należności z faktur, windykacji należności bankowych, windykacji osobistej (Warszawa), windykacji długów (Warszawa), jeśli z przedłożonych nam dokumentów wynika, iż jest to umotywowane. Priorytetowym zadaniem przyjmowanych przez nas działań jest dość szybkie i skuteczne odzyskanie wierzytelności naszych klientów. Działamy wszechstronnie, doradzamy, jak powstrzymać przedawnieniu się należności, sugerujemy jak uzyskać informację o dłużniku.

  Data dodania: 22 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • LexMedica - Prawo medyczne »

  Niewątpliwie, każdemu z nas dało się słyszeć o błędach medycznych oraz lekarskich, które pośrednio lub bezpośrednio rzutowały na samopoczucie oraz zdrowie rekonwalescenta. W klinikach częstokroć dochodzi do podobnych sytuacji. Błąd medyczny, zazwyczaj wynika z zaniedbań poczynionych przez ratownika medycznego, lekarza czy położnej. O błędzie medycznym mówimy także wtedy, gdy zakład opieki zdrowotnej dopuścił się jakichkolwiek zaniedbań. Z kolei, błąd lekarski wynika z niewłaściwych zabiegów przedsięwziętych przez lekarza i niezgodnych z powszechnie przyjętą sztuką medyczną. Błędy lekarskie, dotyczą także niepublicznych gabinetów lekarskich oraz kosmetycznych. Często, załamanie się stanu zdrowia, powstałe w wyniku błędu w sztuce kosmetycznej czy medycznej, prowadzą do trwałego uszczerbku na zdrowiu. Staranie się o zadośćuczynienie w takiej sytuacji jest rzeczą normalną. Niemniej jednak brakuje nam wiedzy, która pozwoliłaby na ubieganie się o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. Do podobnych zaniedbań dochodzi w czasie realizowania zabiegów kosmetycznych. Źle wykonana operacja plastyczna także jest podstawą do roszczenia. W takich okolicznościach warto zwrócić się o pomoc do specjalistów z dziedziny prawa medycznego. Aby uzyskać pomoc, wystarczy wprowadzić w przeglądarkę google następujące wyrażenia: prawo medyczne kancelaria warszawa, naruszenie praw pacjenta, źle wykonany zabieg kosmetyczny lub odszkodowania medyczne.

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ciepłe lody poleca najlepszy producent słodyczy! »

  Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, zaprezentowaną na atrakcyjnej stronie internetowej.
  W naszej ofercie znajdą Państwo puszyste ciepłe lody, zatopione w chrupiącym wafelku i pysznej polewie. Polecamy także rozpływające się w ustach, czekoladowe i śmietankowe sękacze.
  Jesteśmy firmą, spełniającą słodkie marzenia najmłodszych- jako znany producent słodyczy dajemy im najpyszniejsze łakocie.
  Współpracujemy z dużymi sieciami handlowymi, oferujemy szybki termin realizacji zleceń. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 12 2014 · szczegóły wpisu »

Biznes i ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Token: