Podkategoria: BHP

1 · 2 · następna strona »
 • Szkolenia BHP »

  Jeśli masz jakiekolwiek problemy z zarządzaniem swojej firmy, nie masz czasu do sporządzania umów, aneksów, kierowaniem audytem, koniecznie się z nami skontaktuj. Jesteśmy prawą ręką wielu firm. Być może zostaniemy również Twoją. Serdecznie zachęcamy do kontaktu. Outsourcing to redukcja kosztów naliczania płac, elastyczność, jaką Państwo odczują w takich działaniach jak zatrudnianie i zwalnianie pracowników. Oferujemy także doradztwo, pomoc z zakresu obowiązującego prawa. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wdrażanie systemów jakości »

  Dr Halicki i Partnerzy to firma oferująca usługi konsultingowe i szkoleniowe w zakresie wdrażania nowoczesnych systemów zarządzania i kontroli jakości. Oferta firmy to różnorodne szkolenia i warsztaty oraz kompleksowa pomoc konsultantów przy wdrażaniu zintegrowanych systemów zarządzania, szkoli również audytorów wewnętrznych i pomaga w uzyskaniu certyfikatów. Firma zapewnia pełną gamę usług dla firm i organizacji również po uzyskaniu stosowanego certyfikatu.

  Data dodania: 24 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odzież ochronna i BHP - Impact sklep BHP »

  IMPACT to firma specjalizująca się zaopatrywaniu zarówno dużych firm jak i mniejszych przedsiębiorstw w artykuły BHP takie jak: odzież robocza, obuwie robocze, rękawice, okulary ochronne, sprzęt ochronny słuchu, sprzęt ochronny dróg oddechowych, szelki bezpieczeństwa i sprzęt niezbędny do prac na wysokości, sprzęt p. poż., środki czystości i inne artykuły BHP.
  Większość oferowanych przez IMPACT artykułów BHP można także nabyć w naszym sklepie on-line, 24h na dobę. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty, deklaracje zgodności oraz są zgodne z obowiązującymi normami oraz zaleceniami organów kontrolujących.
  Posiadamy odpowiednie wykształcenie w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, dzięki czemu doradzimy i dobierzemy odpowiednie dla Państwa Systemy Bezpiecznej Pracy.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep bhp - Sprzęt ochronny »

  Sklep BHP Sprzęt ochronny do pracy na wysokości. Szelki bezpieczeństwa, liny, amortyzatory, urządzenia samohamowe, urządzenia samozaciskowe. BHP Lublin. Bezpieczeństwo i higiena Pracy na wysokości. Doradzamy w doborze środków ochrony przy pracy na wysokości. Prowadzimy również szkolenia bhp. Biuro Ochrony Pracy Marcin Chodkiewicz serdecznie zaprasza.

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kosze i pojemniki na odpadki - wózki do sprzątania »

  Szeroki asortyment produktów w ofercie pozwoli na wykonanie wyboru w 100% zaspokajającego Państwa potrzeby i wymagania finansowe, przy równoczesnym zachowaniu doskonałej jakości i trwałości. Proponujemy produkty dobrych, cenionych na rynku marek. Satysfakcja naszych kontrahentów jest sprawą najwyższej wagi, dlatego też wychodzimy na przeciwko Państwa wymaganiom, oferując produkty w szerokiej gamie barwnej i różnej wielkości. Jesteśmy dystrybutorem produktów najlepszych marek: Lucart, Wepa Professional, Marplast, Premiere Products, Euromop, Solo, Pulex. Możemy Was zapewnić, że udostępniane przez nas dozowniki czy kosze spełnią wszystkie wymagania, podobnie pod względem higienicznym, jak i estetycznym.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tablice BHP »

  Mając na uwadze różnorodne wymagania naszych kontrahentów mamy w swojej ofercie m. in. Znaki BHP, znaki bezpieczeństwa, tablice informacyjne, tablice BHP, instrukcje BHP. Są one niezbędnym elementem wyposażenia każdego zakładu pracy. Wykonujemy także znaki i tablice na zamówienie. Duże zaplecze i szeroki asortyment pozwalają na terminowe i kompleksowe realizowanie powierzonych nam zleceń. Podstawą sukcesu naszej firmy jest wysoka jakość świadczonych usług, oraz rzetelność dlatego kupując nasze produkty możesz mieć pewność że są to produkty najwyższej jakości gdyż w naszym asortymencie znajdują się znaki BHP stworzone zgodnie z polskimi normami, daje to Państwu gwarancję że żadna kontrola nie wykaże uchybień w kwestii oznakowania pomieszczeń lub placu budowy.

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubranie spawalnicze »

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo odzież roboczą np.ubranie antyelektrostatyczne,ubranie spawalnicze,ubranie dla pilarza,odzież ochronną, obuwie robocze, obuwie medyczne, posiadamy kompleksowe wyposażenie BHP i PPOŻ, a także dużo innych produktów związanych z ochroną pracownika. Podstawową dewizą naszej firmy jest zadowolenie naszych klientów z oferowanych przez nas produktów. Każdy klient traktowany jest indywidualnie dzięki czemu jakość świadczonych przez nas usług jest na bardzo wysokim poziomie. Nasze atuty to: wysoka jakość produktów, korzystne warunki płatności, atrakcyjne ceny, rozbudowana sieć przedstawicieli, dowóz towaru do klienta, miła i fachowa obsługa, doradztwo i konsultacje. Hurtownia Polwex - Świat BHP

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • BHP Poznań »

  Biuro księgowe działająca w miejscowości Poznań z wieloletnią przeszłością działalności w dziale usług rachunkowych. Kancelaria angażuje wykształconą załogę,a także realizuje obowiązki jak: sporządzanie rachunków zysków i strat i BHP (Poznań). Zaufaj znawcom i przekaż biurowi kwestie rachunkowe własnej firmy, ponieważ tylko tak będą w 100% odpowiednio dokonane. Biuro umiejscowione jest blisko centrum miejscowości Poznań, a na specjalne żądanie możemy fatygować się po odbieranie dokumentów.

  Biuro Rachunkowe - MERITUM Sp. z o.o.
  Ul. Grottgera 4A/12
  60-757 Poznań

  tel. 61 662 87 90
  fax. 61 639 01 95
  kom. 509 516 228

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo, wózki widłowe »

  i-maszyny.pl to innowacyjny portal branżowy, na którym znajdziesz aktualności, katalog firm, giełdę, listę ogłoszeń. Natomiast w module "Aktualności" każdy zarejestrowany użytkownik posiadający konto może bez ograniczeń publikować swoje artykuły, przekazywać informacje o Waszych planach, sukcesach, wydarzeniach. Do każdego ogłoszenia można dodać do 15 zdjęć, link do filmu. Dodatkowo każde ogłoszenia posiada mapkę lokalizacji z oznaczeniem dokładnym lub przybliżonym.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Myjnie bezdotykowe »

  Samoobsługowa myjnia samochodowa to najczęściej używany obok takiej usługi jak myjnia samochodów ciężarowych sposób czyszczenia pojazdów we zachodniej części Europy. Od kilku lat możemy zaobserwować prężny wzrost ilości takich typów myjni, jakimi są myjnie bezdotykowe jak również myjnia samochodów ciężarowych w Polsce. Wielu ludzi może połączyć myjnie bezdotykowe ze zrobieniem zakupów bądź tankowaniem paliwa. Dlatego też sukces takich udogodnień jak myjnia bezdotykowa dostrzegany jest w lokowaniu ich przy domach handlowych, supermarketach, galeriach handlowych i stacjach benzynowych. Z naszych dokładnych obserwacji jednoznacznie wynika, że na nowych osiedlach oferowanie takiej właśnie usługi (np. myjnia samochodowa lub myjnia bezdotykowa) jest jednym z kryteriów atrakcyjności oferty mieszkaniowej. Przyszli mieszkańcy lokalu nie wystarcza już bliskość szkół, szpitali czy sklepów, dla niego ważne stają się także usługi (jak myjnia samochodowa), jakie może dostać, nie ruszając się zbyt daleko z miejsca swojego zamieszkania. Dla przeciętnego Polaka ładne mieszkanie i czysty, zadbany samochód jest nadal podstawą pewnego statusu społecznego, więc myjnia bezdotykowa to rzecz nieodzowna.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP »

  Firma proponuje Państwu pełną obsługę w zakresie BHP i PPOŻ.
  Zapewniamy nadzór i doradztwo w ramach stałej obsługi, szkolenia BHP - wstępne i okresowe, a także sporządzenie dokumentacji powypadkowej z wypadków przy pracy oraz ocenę ryzyka zawodowego dla stanowisk pracy.
  Wspomagamy firmy w wykonaniu nakazów i wystąpień inspektora Państwowej Inspekcji Pracy.
  Konkurencyjne ceny na szkolenie BHP, a na stałą obsługę BHP i PPOŻ Specjalne rabaty.

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ręczniki »

  Hurtownia Advertex zajmuje się sprzedażą hurtową wyrobów frottowych na terenie Dolnego Śląska.
  Oferujemy klientom bogaty wybór ręczników z bambusa.

  Poza tym posiadamy także opcję fabrykacji na zamówienie.

  Atutem tego podejścia jest szeroki wybór odcieni oraz rozmiarów.

  Kolor wybiera się wtenczas z karty barw.

  Czas produkcji wynosi wówczas od 3 do4 tygodni.

  Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia BHP - odzież robocza »

  Sklep internetowy PracujBezpiecznie.com.pl oferuje szeroką gamę produktów zapewniających bezpieczeństwo w miejscu pracy. W naszej ofercie znajdują się artykuły przeciwpożarowe i artykuły pierwszej pomocy, odzież ochronna, medyczna i reklamowa, materiały zapewniające ochronę głowy, słuchu i wzroku, rękawice, ręczniki, obuwie. Dysponujemy również tablicami, taśmami ostrzegawczymi, sygnalizacją drogową, znakami informacyjnymi i innymi artykułami BHP. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP »

  Szkolenia BHP w małych i dużych firmach, współpraca pod względem stałej obsługi firm BHP, to się opłaca! szkolenia realizujemy na miejscu u klienta, w naszych ośrodkach a także w wynejątych salach wszystko aby klient byuł zadowolony, wszystkie kategorie szkoleń, organizujemy także szkolenia wyjazdowe połączone z imprezami integracyjnymi to naprawdę same zalety dla Waszej firmy kontakt szkoleniaideal@gmail.com
  ideal.edu.pl

  nowość nasza firma jako pierwsza w Polsce organizuje internetowy kurs pilotów wycieczek www.masterpilot.pl

  zapraszamy na nasze skolenia

  Data dodania: 19 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Internetowe Szkolenia BHP »

  Wszystko odbywa się w internecie . Świadectwo na papierze . Kurs dla pracodawców,osób kierujących pracownikami,osób kierujących przedsiębiorstwami państwowymi, spółek, zakładów prywatnych, urzędów, spółdzielni . Możesz go zrobić z każdego miasta, miasteczka czy wsi w Polsce! Wystarczy, że masz dostęp do Internetu. Łatwiej się już nie da. Zaświadczenie ukończenia szkolenia, wysłane pocztą tradycyjną.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Markowe ubrania robocze, odzież robocza »

  Firma meritum istnieje od 2009 roku. W 2010 poszerzyła swą działalność o sklep internetowy Bhp Oskar. W sklepie kupimy wszelkiego rodzaju odzież roboczą, rękawice, obuwie oraz wypatrzymy okazały wybór sprzętu Bhp. Jesteśmy młodą firma w związku z czym stale się rozwijamy.Bhp Oskar to sklep internetowy firmy Meritum. Firma funkcjonuje od 2009 roku, w 2010 otwarty został sklep internetowy co rozszerzyło poprzednią działalność firmy.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • BHP Poznań »

  Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak ważna jest higiena i bezpieczeństwo w pracy?
  Szlachetne zdrowie – coś przypomina?
  Dlatego zawczasu zadbajmy o odpowiednią organizację pracy pod względem bhp. Dziś to nie tylko szkolenia, to nie tylko wypadki przy pracy, to cała filozofia firmy. Firmy, która zbuduje solidną kadrę pracowników zadowolonych z wykonywanych obowiązków. Już dziś zatroszcz się o swoich pracowników. O ich bezpieczeństwo. A zyskasz spokój i pewność siebie. Firma BHP KONKRET zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Profesjonalne szkolenia z wykorzystaniem najnowszych technik nauczania, nadzór nad prawidłowością dokumentów w firmie, opracowanie ryzyka zawodowego, przeglądy obiektu.
  W naszej naturze leży wychodzenie naprzeciw potrzeb klienta. Dlatego każdy nasz usługobiorca traktowany jest indywidualnie.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
  Nasze motto:
  Solidnie, bezpiecznie, na czas.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • BHP Arkas »

  Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze w zakresie BHP.
  Niskie ceny oferowanych przez nas produktów są wynikiem minimalnych narzutów jakie nakładamy na towary które sprowadzamy bezpośrednio od producentów i głównych importerów.
  Nasi specjaliści to osoby o dużym doświadczeniu w tematyce Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, Ochrony Przeciwpożarowej, Pierwszej Pomocy Przedlekarskiej, Prawa Pracy i automatyki przemysłowej.
  Dziedziny w jakich obsługujemy naszych klientów:
  Dobór i zaopatrzenie w odzież roboczą, środki ochrony indywidualnej, środki czystości, znaki bhp, itp,
  Szkolenia BHP, pierwszej pomocy przedmedycznej,
  Opracowania dokumentacji BHP i PPoż,
  Służba BHP,
  Przegląd i sprzedaż sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - Autoryzowany punkt przeglądu,
  Dostosowanie maszyn do minimalnych wymogów BHP - audyty oraz dostosowanie.

  Data dodania: 01 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Attyka - szkolenia kolejarzy »

  Attyka to spółka, która została założona w 1997 roku. Od początku swej działalności nasze przedsiębiorstwo przeprowadza szkolenia kolejarzy (okresowe) oraz kursy kwalifikacyjne związane z bezpieczeństwem ruchu kolejowego. Prowadzone przez nas szkolenia dla kolejarzy przeznaczone są m.in. dla drużyn trakcyjnych i manewrowych, dyżurnych ruchu, nastawniczych i rewidentów taboru. Naszymi wykładowcami są osoby o dużych umiejętnościach i długoletnim doświadczeniu w dziedzinie kolejnictwa. Dzięki temu kursanci szybko i wnikliwie opanowują kwalifikacje nieodzowne do wykonywania funkcji związanych z prowadzeniem i bezpieczeństwem ruchu kolejowego. Specjalizacją spółki są również badania techniczne i naprawa lokomotyw.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP »

  Jesteśmy firmą działającą na Polskim rynku od ponad 19 lat, dlatego posiadamy wieloletnie doświadczenie dydaktyczne w zakresie przeprowadzanych przez nasz szkoleń. Świadczymy kompleksowe szkolenia energetyczne, szkolenia na wózki widłowe oraz BHP. Wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby uzyskać więcej informacji na temat szkoleń oraz kursów przez nas przeprowadzanych zachęcamy do odwiedzin naszej strony w celu zapoznania się z pełną ofertą.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: BHP