Podkategoria: Alarmy i zabezpieczenia

 • Domofony Warszawa. Naprawa, instalacja, konserwacja. »

  Firma zajmuje się kompleksową naprawą, montażem oraz konserwacją zarówno wszystkich rodzajów jak i wszystkich marek domofonów. Usługa obejmuje m.in. domofony analogowe, domofony kodowane (cyfrowe) oraz wideofony, wraz z ich elementami składowymi tj.:• kaseta zewnętrzna;• unifony (aparaty domofonowe);• centrale domofonowe;• układy zasilające;• awarie przewodów;• rygle drzwi wejściowych;Koszt usługi uzależniony jest rodzaju domofonu oraz złożoności awarii. Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując sie z nami.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy, Systemy zabezpieczeń »

  Dostarczymy Państwu kompleksowe rozwiązania w dziedzinie systemów zabezpieczeń takich jak monitoring, alarmy, domofony, wideodomofony. Prowadzimy również sprzedaż telewizji satelitarnej jak telewizji naziemnej: anteny satelitarne, tunery satelitarne, tunery dvb, konwertery itp. Nasz personel chętnie doradzi Państwu jaki sprzęt wybrać oraz służy doradztwem technicznym przy jego montażu.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy »

  Firma zdobyła pozwolenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz licencję zabezpieczenia technicznego drugiej generacji dającą prawo do instalowania oraz tworzenia włąsnych systemów zabezpieczeń. W roku 2003 firma DIPOL nadała firmie NODBIZ tytuł autoryzowanego instalatora systemów domNET. Naszym klientom gwarantujemy darmową wycenę montażu, oraz najwyższą jakość oferowanych usług.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rejestratory cyfrowe IP »

  Kamery megapikselowe to przede wszystkim wyjątkowa jakość zapisu obrazu z miejsc pod obserwacją. Kamery megapikselowe charakteryzują się wysoką rozdzielczością co daje nam możliwość szczegółowego monitorowania zdarzenia i zapisu profesjonalnej obrazu. Ważną informacją jest to iż te kamery wyposażone są w system IP, w zawiązku z tym także możemy połączyć kamerami do Globalnej sieci. Atuty takiej kamery to przede wszystkim: wysoka rozdzielczość bez zakłamań obrazu, co sprawia iż obraz jest wyrazisty dosłownie gdy wykonamy odpowiednie przybliżenie. Dodatkowo zaletą jest stały lub regulowany obiektyw. Kamery pozwalają na kompresje przykładowo w trybie MJPEG, MPEG-4, jest to dużo wydajniejsze dla obciążenia sieci oraz dodatkowo spowalnia proces zapełniania nośników danych w rejestratorach zapisujących zdjęcia z kamer.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Potrzebujesz alarmów? Alarmy Braxer »

  Przedsiębiorstwo świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i instalacji systemów monitoringu.Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji układów alarmowych, kamer obrotowych, okablowania oraz systemów monitoringowych.Nasze niezawodne podejście do powierzanych nam projektów sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najkorzystnniejsze systemy alarmowe na rynku. Współpracujemy z najlepszymi pośrednikami alarmów, którzy posiadają urządzenia najwyższej klasy od czołowych producentów. Dzięki temu Nasz monitoring obiektów jest niezawodny i daje duże poczucie komfortu.Naszą cechą wyróżniającą, którą przedstawiamy Naszym odbiorcom są bezprzewodowe alarmy, które można zainstalować w dowolnym obiekcie usługowym lub w obiekcie prywatnym. Takie rozwiązanie daje dużą elastyczność w projektowaniu oraz w ewentualnej zmianie miejsca do monitoringu.Proponujemy do skorzystania z Naszych usług w zakresie systemów alarmowych.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Loenlight - oświetlenie, alarmy »

  W naszym sklepie kupisz wszystko, co jest potrzebne do oświetlenia Twojego domu oraz ogrodu. W naszej ofercie znajdziesz: lampy, halogeny, lampy LED, czujniki ruchu itd.Jeśli potrzebujesz pomocy - po prostu zadzwoń lub napisz sklep@loenlight.pl W naszym sklepie znajdziesz również systemy bezpieczeństwa, które zabezpieczą Twoje mienie przed włamaniem i kradzieżą

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dom na Sms – Zdalne Sterowanie Domem »

  Twój inteligentny dom – monitoruj dom lub mieszkanie za pomocą swojego telefonu komórkowego. Urządzenie DAVID to tanie i łatwe w użyciu urządzenie do zdalnego sterowania lub prostego monitoringu mieszkania, wykorzystujące do tego jedynie telefon komórkowy. Dzięki urządzeniu DAVID można sterować ogrzewaniem, oświetleniem, zasilaniem, klimatyzacją i innymi urządzeniami za pomocą sms-a wysłanego z dowolnego miejsca. Proste rozwiązania ułatwiające życie.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oświetlenie, alarmy »

  U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz aby oświetlić i zebezpieczyć Twoje mienie przed włamaniem i kradzieżą. W naszym katalogu znajdują się centrale alarmowe, czujniki zbicia szyby, dymu, gazu oraz ruchu, lampy wewnętrzne, zewnętrzne i ogrodowe. Jeżeli masz jakieś pytanie, potrzebujesz aby doradzono Ci co wybrać - odpowiemy na wszystko pod sklep@lampy-sufitowe.pl.

  Data dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy zabezpieczeń, oświetlenie »

  Bogata oferta naszego sklepu pozwoli Ci należycie zabezpieczyć Twój dom przed włamaniem i kradzieżą. Prowadzimy sprzedaż zestawów alarmowych, sygnalizacji włamań i napadów, telewizję dozorową, systemy bezprzewodowe, oświetlenie Steinel, domofony, narzędzia. Wszelkie pytania dotyczące wycen oraz doboru sprzętu prosimy kierować na adres biuro@bnbsystem.com.pl

  Data dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring wizyjny, kamery »

  Chcąc zabezpieczyć obiekt już w fazie wstępnej powinniśmy przeprowadzić ocenę zagrożeń na jakie będzie narażona nasza posesja. W tym celu należy wezwać specjalistę do spraw zabezpieczeń obytego z tematem w branży ochrony obiektów. Dla amatorów cudzej własności nie jest istotne czy wejdą do naszego domu przez niedostatecznie zabezpieczone okna i drzwi od zaplecza, czy też uszkodzą wyjątkowo drogie drzwi wejściowe. Sprytnym wybiegiem jest zamontowanie podwójnych zabezpieczeń, elektronicznych i mechanicznych. Po sforsowaniu okna piwnicznego powinien włączyć się system alarmowy i zmusić intruza do natychmiastowej ewakuacji. Jednak poczynione już zniszczenia mogą narazić nas na znaczne koszty. Dobry system ochrony musi się włączyć jeszcze przed wejściem włamywacza do obiektu. Odwiedź naszą stronę w internecie i zaczerpnij fachowej porady.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radiotelefony »

  Proponujemy Państwu innowacyjne systemy zabezpieczeń wszelakiego typu obiektów. Działania koncentrują się na radiokomunikacji, telewizji CCTV i systemach gaśniczych. Dystrybuujemy fachowy sprzęt radiokomunikacyjny, w tym radiotelefony. O wysokiej jakości oferowanych usług świadczą pozytywne referencje naszych klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i rozległą wiedzę specjalistyczną. Podejmujemy się realizacji trudnych zleceń dopasowanych do oczekiwań klienta. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów zapewniających najwyższą jakość usług.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne systemy zabezpieczeń »

  Jeśli potrzebujesz systemy, który zagwarantuje bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim, to dobrze trafiłeś. Firma DTS-SYSTEM Sp. z o.o. jest dystrybutorem urządzeń do tworzenia unikalnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa takich marek jak: Bosch, PAG, CBC Poland, D H, Miwi-Urmet, Equitel. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie pomogą w doborze odpowiednich urządzeń. Jeśli potrzebujesz stworzyć w swoim domu lub firmie rozwiązanie z zakresu: telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, systemów sygnalizacji pożaru, nagłośnienia, systemów kongresowych, systemów wideofonowych i domofonowych, kontroli dostępu, systemów oddymiania lub systemów integrujących, zapraszamy na naszą stronę gdzie uzyskasz niezbędne informacje jakie produkty wybrać.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sterowanie oświetleniem bezprzewodowo »

  System Delta Dore Domotyka umożliwia radiowe zarządzanie energią, systemami bezpieczeństwa i automatyki.Do sterowania wykorzystujemy zwykłe wyłączniki, piloty radiowe, panele dotykowe lub telefon komórkowy z Android lub iPad. Transmisja cyfrowa zabezpieczona przy pomocy funkcji „rolling code” tzw. kod zmienny. Standard, w którym powstają produkty, bazuje na radiowej technologii cyfrowej.System Deltadore pozwala na bezprzewodowe sterowanie oświetleniem.Dzięki technologi radiowej urządzenia do sterowania oświetleniem, sterowanie ogrzewaniem

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja przemysłowa »

  Oferowana przez naszą firmę telewizja przemysłowa jest dobrym rozwiązaniem w zakładach produkcyjnych, aby polepszyć bezpieczeństwo osób tam pracujących. Telewizja przemysłowa to monitoring wizyjny, który rejestruje wszystkie ważne wydarzenia na żywo. Urządzenia kamerujące sprawiają że możemy czuć się bardziej bezpiecznie, toteż polecamy zakup telewizji przemysłowej.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rejestratory HDSDI »

  Rejestratory HDSDI oferujące znakomitą rozdzielczość rejestrowanego obrazu dostępne już teraz w naszym asortymencie. Wspaniały obraz, który jest bardzo wyrazisty i posiada żywe kolory jest możliwy tylko i wyłącznie dzięki zastosowaniu tej najnowszej technologi jaką niewątpliwie jest HDSDI. Kamery przemysłowe oraz dodatkowo monitoring wizyjny z zastosowaniej High Definition Serial Digital Interface daje pewność, że wszystko będzie nagrane.

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instaltech - systemy alarmowe, CCTV, automatyka bram, instalacje elektryczne »

  Instaltech jest firmą która specjalizuje się w projektowaniu montażem oraz konserwacją inteligentnych systemów zabezpieczających, kontrolujących oraz sterujących takich jak: instalacje alarmowe, kamery przemysłowe, napędy bram, dom inteligentny, wideofony cyfrowe i analogowe, systemy kontroli dostępu. Mamy w ofercie też instalację telewizji DVB-T i satelitarnej, sieci, instalacji telefonicznych, instalacji elektrycznych i nagłośnienia 100V. Świadczymy usługi kompleksowo i fachowo a rozległe doświadczenie gwarantuje zrealizowanie zleceń naszych klientów zarówno w domu jak i w firmie. Oferujemy nieodpłatny konsulting i oszacowanie kosztów oraz szybki termin wykonania zamówienia. Zduńska Wola to miasto w którym znajduje się siedziba firmy Instaltech i nasze usługi oferujemy szczególnie osobom z powiatów: zduńskowolskiego, łaskiego, sieradzkiego, poddębickiego i pabianickiego.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • E-Security.com.pl BCS-y »

  Elektronika monitorująca i kamery rejestrujące to nasza specjalność, dzięki nam skompletujesz pełen monitoring nieruchomości wraz z systemami alarmowymi i systemami kontroli dostępu. W efekcie Twój dom lub zarządzany przez Ciebie budynek będzie w pełni bezpieczny, a Ty zyskasz pewność co do tego, co się w nim dzieje.

  E-Security obok samej dystrybucji prowadzi także montaż telewizji CCTV, dopasowując będące jej częścią szybkoobrotowe kamery przemysłowe BCS do wymogów stawianych przez zleceniodawcę. Całość uzupełniamy także o domofony Abaxo instalowane w wejściu do budynku lub przy ogrodzeniu.

  Obok samych urządzeń proponujemy także obudówki, panele do domofonów, sygnalizatory do systemów alarmowych, przekaźniki, dyski do nagrywania danych z kamer przemysłowych, zasilacze CCTV wraz z przewodami i dodatkowymi akcesoriami.

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Satland - alarmy, telewizja przemysłowa »

  Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Satland, której szczegóły znajdziecie na stronie internetowej www.satland.pl.Firma zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale i montażem i serwisem urządzeń, zapewnia fachowe doradztwo i szybką, rzetelną realizację zamówień. Naszą ofertę kierujemy do odbiorców indywidualnych i firm, zapewniamy fachowe doradztwo, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Satland to najnowsze rozwiązania w zakresie elektroniki, to gwarancja najwyższej jakości. Na naszej stronie znajdziesz także nasze dane kontaktowe. Poczuj się bezpiecznie z produktami Satland. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 07 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Teletechnika System- Instalacje alarmowe, przeciwpożarowe, monitoring. »

  Teletechnika System Spółka z o.o. to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy od wielu lat dbają o bezpieczeństwo swoich klientów.Posiadamy uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w telekomunikacji przewodowej i bezprzewodowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą, oraz uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami w specjalności instalacyjno-inżynieryjnej w zakresie instalacji elektrycznych jak i uprawnienia do projektowania systemów zabezpieczenia technicznego w klasie SA-4.O jakości naszych usług świadczy wykwalifikowany zespół pracowników wpisanych na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego (dawna licencja zabezpieczenia technicznego II i I stopnia, posiadających poświadczenia bezpieczeństwa osobowego o klauzuli „Poufne”, oraz uprawnienia SEP „E” i „D” jak i liczne autoryzacje i certyfikaty dokumentujące ich kompetencje.Aby zapewnić bezpieczeństwo Naszym Klientom i poprawiać jakoś usług wyposażamy nasze systemy tylko w najnowocześniejsze technologicznie urządzenia producentów takich jak: Bosch, D+H, AFG, Esser, CBC Ganz, Polon-Alfa, Roger, Samsung, Satel, Siemens, Sony, UTC, Aper czy D-max.

  Data dodania: 10 09 2014 · szczegóły wpisu »

Alarmy i zabezpieczenia - nowa strona:

Musisz być zalogowany żeby dodać stronę »