Kategoria: Edukacja i nauka

Kategoria ściśle związana z edukacją i nauczaniem. Znajdziesz w niej szkoły wyższe, uczelnie publiczne i uczelnie prywatne. Jeśli odczuwasz potrzebę, aby się dokształcić, znajdziesz tu oferty firm organizujących różnego rodzaju kursy online, a także stacjonarne.

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia »

  ASMS zajmuje się certyfikacją systemów zarządzania iso 9001, iso 14001 i certyfikacją systemu HACCP. Procedura certyfikacji polega na rzeczowej diagnozie zewnętrznych auditorów czy dany system zarządzania spełnia wymagania normy. Certyfikacja iso składa się z kliku stadiów. Rozpoczyna się od momentu przygotowania oferty oraz umowy, przez planowanie auditu, audit początkowej certyfikacji, aż do wydania i utrzymywania certyfikatu. Audit początkowej certyfikacji dzieli się na dwa podstawowe szeregi. Pierwszym etapem jest wartościowanie dokumentacji organizacji na zgodność z odpowiednią normą, ocena lokalizacji, a także ustalenie zakresu systemu zarządzania. Drugi etap auditu początkowej certyfikacji zawiera ocenę całych ostatecznych procesów organizacji. Wymogiem utrzymania wydanego certyfikatu iso jest przeprowadzanie dorocznych auditów w nadzorze. Certyfikat iso oraz haccp jest wydawany na 3 lata. Assurance Service For Management Systems Sp. z o.o. prowadzi kursy z aspektu systemów zarządzania iso. Planujemy kursy iso 9001, iso 14001, iso/ts 16949 także kursy haccp dla pełnomocników i auditorów wewnętrznych. W naszej ofercie można także wynaleźć szkolenie z problematyki ochrony danych osobowych – szkolenie abi dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji. ASMS wykonuje także kursy z zakresu ochrony środowiska, naliczania opłat środowiskowych i gospodarki odpadami – Prawo Ochrony Środowiska. Usługi certyfikacji a także kursów dokonujemy na obrębie całego kraju.

  Data dodania: 08 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Magazyn naukowo-techniczny dla praktyków »

  Magazyn naukowo-techniczny dla praktyków pełniący rolę poradnika rozprowadzany jest tylko w wersji elektronicznej. W listopadowym numerze polecamy artykuł: Drgania i hałaśliwość silników asynchronicznych - weryfikacja nowych hipotez, autorstwa Dariusza R. Karkosińskiego. Nasz magazyn naukowo-techniczny odwiedzają specjaliści z wiodących uczelni technicznych w kraju.

  Data dodania: 08 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Język hiszpański Warszawa El Puerto »

  Szkoła języka hiszpańskiego El Puerto to przede wszystkim kursy hiszpańskiego w małych grupach. Zależy nam na jak najwyżej jakości naszych kursów. Język hiszpański Warszawa to nasza specjalizacja, którą wykonujemy z należytą starannością. Sprawdź nasze zniżki i promocje już teraz! Hiszpański Warszawa w naszej szkole to gwarancja sukcesu w nauce hiszpańskiego. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do rozpoczęcia lub wznowienia nauki właśnie w naszej szkole!

  Data dodania: 26 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci Suwałki »

  1. Czy twoje dziecko chce uczyć się języków obcych?

  2. A może ty chcesz rozpocząć naukę języka obcego (na to nigdy nie jest za późno) bądź może znasz już trochę np. angielski i chcesz sobie przypomnieć?

  Jak wiadomo na naukę nigdy nie jest za późno, obecnie osoby starsze coraz częściej zapisują się do szkół, a to aby nauczyć się jakiegoś języka, a to aby zdobyć jakiś zawód itp. Wiek nie ma tu znaczenia, liczy się tu czas i ochota do nauki.

  Dzieci z kolei im wcześniej zaczynają naukę, tym lepiej, ponieważ wtedy łatwiej przyswajają nowe informacje.

  Szkoła zaprasza. Perfekt Suwałki to szkoła dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nauka słówek angielskich »

  Program Ultratext ułatwia nauczenie się słówek z angielskiego. Korzystajcie z zestawów słówek angielskich, które z pewnością będą ciekawe i użyteczne. Oprócz tego, umożliwiamy zbudowanie własnych zbiorów wyrażeń.
  Nasi specjaliści stworzyli cztery metody, które mogą być wykorzystane do zapamiętywania słówek w języku angielskim. Są to tryby funkcjonujące jak samoocenienie się i test jednokrotnego wyboru. System wyświetla pytania po polsku i angielsku. Zapraszamy.

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hiromi Centrum Językowe w Bielsku-Białej »

  Mobilne Centrum Językowe Hiromi hiromi.pl to jedyna mobilna szkoła językowa w Bielsku-Białej oferująca tak bogaty wachlarz kursów językowych z dojazdem do klienta. Zapraszamy na zajęcia. W naszej ofercie znajdziesz język angielski, hiszpański, japoński, francuski, włoski, niemiecki, portugalski i wiele innych. Oferujemy także zajęcia grupowe w siedzibie szkoły. Zespół wykwalifikowanych lektorów zagwarantuje szybkie postępy w nauce oraz zajęcia w przyjaznej, bezstresowej atmosferze. Zapisz się już teraz http://hiromi.pl/kontakt

  Data dodania: 01 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Lean »

  Optymalizacja procesów. Best Solutions Grupa Konsultingowa zajmuje się przeprowadzaniem optymalizacji procesów produkcyjnych i wspomagających. Obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa, a także firmy z list 100 Forbsa i 500 Polityki. W zależności od życzenia klienta, przeprowadzamy optymalizację wybranego procesu czy obszaru, bądź też optymalizujemy całą produkcję. Identyfikujemy straty (nadmiar zapasów, zatory komunikacyjne, zbędny transport, nadmierna obróbka etc.), a następnie szukamy odpowiednich dla danej firmy rozwiązań. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Wrocław »

  Gdzie wysłać dziecko?
  Rodzice zadają sobie często pytania – dokąd wysłać dziecko?. Jakie przedszkole da naszemu dziecku najbardziej optymalną opiekę? Odpowiedź jest prosta – nasze przedszkole usytuowane wśród zieleni, przestronne, dysponujące przestrzenią, wspaniałym placem zabaw, wyposażone w nowoczesne zabawki oraz zatrudniające wybitnych nauczycieli wychowania przedszkolnego. Dbamy o rozwój fizyczny i psychiczny każdego milusińskiego. Opiekujemy się nim najlepiej jak tylko można. Nasi pracownicy są wykształceni, wykwalifikowani, wykształceni, mają doświadczenie oraz kompetencje. Troszczą się o dzieci z całego serca, dbają o nie i nie pozwalają, aby w przedszkolu się nudziły. Przedszkole usytuowane jest w zielonej oraz cichej i spokojnej okolicy. Przyjaźniejszej oferty na pewno nie ma na rynku, dlatego zapraszamy do korzystania z naszego przedszkola. Satysfakcja zapewniona. Prezentowane przedszkole znajduje się we Wrocławiu.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia edukacyjna »

  Na stronie www.taniepodreczniki.pl mieści się księgarnia edukacyjna, która to swoje usługi proponuje od roku 2006. W urozmaiconej ofercie sklepu podręczniki oraz pomoce szkolne. Już dzisiaj dołącz do grona tysięcy zadowolonych klientów i wyszukaj coś specjalnego dla siebie, twojego dzieciaka, bądź ucznia. Możemy zapewnić, że z pewnością odnajdziesz wszystko to, czego usilnie szukasz, i co będzie ci nieodzowne nie jedynie tylko w trakcie trwania roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • CARGO Nysa. »

  Myślisz nad doskonaleniem techniki jazdy?CARGO Nysa posiada specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców.Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Fachowo jest to określane, jako szkolenia kierowców, które organizowane są, co pewien czas. Ukończenie takiego szkolenia jest nagradzane świadectwem kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności.Organizacja takich szkoleń oraz ich część praktyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami, Zajęcia obejmują kształcenie w zakresie racjonalnego kierowania pojazdem z uwzględnieniem przepisów ruchu drogowego, optymalizacji zużycia paliwa, bezpieczeństwa pasażerów oraz zagrożeń związanych z wykonywanym tranportem. Proponujemy także warsztaty instruktorskie doskonalące wiedzę wykładowcom OSK.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Token: