Kategoria: Edukacja i nauka

Kategoria ściśle związana z edukacją i nauczaniem. Znajdziesz w niej szkoły wyższe, uczelnie publiczne i uczelnie prywatne. Jeśli odczuwasz potrzebę, aby się dokształcić, znajdziesz tu oferty firm organizujących różnego rodzaju kursy online, a także stacjonarne.

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Przetestuj Sympro symulator pit stop na eventach »

  Wszystkie Sympro eventy mają na celu zapewnić bezpieczeństwo na drogach. Nasz symulator dachowania coraz częściej używa Policja, by pokazać kierowcom jak ważne jest nie tylko zapinanie pasów, ale używanie ich prawidłowo. Możemy to zobaczyć wykorzystując Sympro symulator dachowania, dzięki temu w bezpiecznych warunkach odczujemy różnicę i już nigdy nie zapomnimy o zapinaniu pasów bezpieczeństwa. Nasza szeroka oferta symulatorów daje możliwość zorganizowania wszelkiego rodzaju eventów safety day pod wspólnym hasłem: bezpieczni na drodze. Podczas miasteczka ruchu drogowego już od najmłodszych dzieci podczas zabaw uczymy właściwego zachowania na jezdni. Staramy się, by nasze urządzenia były zawsze ciekawe, dlatego wynajdujemy nowinki technologiczne takie jak: symulator jazdy PlaySeat. Dzięki temu każdy safety day zorganizowany przez nas gromadzi tłumy. Dużą frekwencją cieszy się symulator dachowania. Wynajem tej atrakcji jest zamawiany z wielkim wyprzedzeniem.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Kielce - Szkoła Jazdy Wójcik »

  Szkoła Jazdy Wójcik w Kielcach prowadzi skuteczne kursy na prawo jazdy kategorii A, B, C. Ponad 20-letnie praktykę prowadzenia kursów sprawiło, że na dzień obecny szkoła ma możliwość poszczycić się najlepszą zdawalnością egzaminów w województwie. Nauka jazdy prowadzona jest przez najlepszych instruktorów na samochodach marki Toyota Yaris. Klienci szkoły mogą liczyć na interesujące ceny kursów, liczne promocje np. dla studentów, a ponadto sposobność płatności w dogodnych ratach. W katalogu usług/produktów szkoły są również szkolenia uzupełniające i doszkalające.

  Data dodania: 14 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • WYSPA--> nauka czytania i pisania »

  Twoje dziecko ma problem z czytaniem i pisaniem, a Ty zastanawiasz się jak mu pomóc? Mamy dla Ciebie sprawdzone rozwiązanie, jak zachęcić dziecko do pisania i czytania. Nasze książki są pomocne i przyjazne w pracy z dzieckiem. Zawierają m.in odpowiedzi na następujące zagadnienia: Jak pracować z dzieckiem mającym problemy z pisaniem? Jak nauczyć dziecko płynnie czytać? Mnóstwo przykładów, metoda sylabowa, czytanie całościowe oraz wiele, wiele innych. Metoda 101 kroków dla dzieci mających problemy z czytaniem i pisaniem. Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z opiniami innych rodziców: "Ewa Zielińska – Olsztyn: „Mój synek jest zachwycony, co bardzo mnie cieszy. Sam bez zachęcania codziennie sięga szczególnie po część dotyczącą czytania.Książka jest bardzo fajnie pomyślana. Początek to zadania i zabawy(...)". Przekonaj się sam, to nic nie kosztuje, a może jedynie pomóc. Zapraszamy!!!

  Data dodania: 27 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia »

  ASMS zajmuje się certyfikacją systemów zarządzania iso 9001, iso 14001 i certyfikacją systemu HACCP. Procedura certyfikacji polega na rzeczowej diagnozie zewnętrznych auditorów czy dany system zarządzania spełnia wymagania normy. Certyfikacja iso składa się z kliku stadiów. Rozpoczyna się od momentu przygotowania oferty oraz umowy, przez planowanie auditu, audit początkowej certyfikacji, aż do wydania i utrzymywania certyfikatu. Audit początkowej certyfikacji dzieli się na dwa podstawowe szeregi. Pierwszym etapem jest wartościowanie dokumentacji organizacji na zgodność z odpowiednią normą, ocena lokalizacji, a także ustalenie zakresu systemu zarządzania. Drugi etap auditu początkowej certyfikacji zawiera ocenę całych ostatecznych procesów organizacji. Wymogiem utrzymania wydanego certyfikatu iso jest przeprowadzanie dorocznych auditów w nadzorze. Certyfikat iso oraz haccp jest wydawany na 3 lata. Assurance Service For Management Systems Sp. z o.o. prowadzi kursy z aspektu systemów zarządzania iso. Planujemy kursy iso 9001, iso 14001, iso/ts 16949 także kursy haccp dla pełnomocników i auditorów wewnętrznych. W naszej ofercie można także wynaleźć szkolenie z problematyki ochrony danych osobowych – szkolenie abi dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji. ASMS wykonuje także kursy z zakresu ochrony środowiska, naliczania opłat środowiskowych i gospodarki odpadami – Prawo Ochrony Środowiska. Usługi certyfikacji a także kursów dokonujemy na obrębie całego kraju.

  Data dodania: 08 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Magazyn naukowo-techniczny dla praktyków »

  Magazyn naukowo-techniczny dla praktyków pełniący rolę poradnika rozprowadzany jest tylko w wersji elektronicznej. W listopadowym numerze polecamy artykuł: Drgania i hałaśliwość silników asynchronicznych - weryfikacja nowych hipotez, autorstwa Dariusza R. Karkosińskiego. Nasz magazyn naukowo-techniczny odwiedzają specjaliści z wiodących uczelni technicznych w kraju.

  Data dodania: 08 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Język hiszpański Warszawa El Puerto »

  Szkoła języka hiszpańskiego El Puerto to przede wszystkim kursy hiszpańskiego w małych grupach. Zależy nam na jak najwyżej jakości naszych kursów. Język hiszpański Warszawa to nasza specjalizacja, którą wykonujemy z należytą starannością. Sprawdź nasze zniżki i promocje już teraz! Hiszpański Warszawa w naszej szkole to gwarancja sukcesu w nauce hiszpańskiego. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do rozpoczęcia lub wznowienia nauki właśnie w naszej szkole!

  Data dodania: 26 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci Suwałki »

  1. Czy twoje dziecko chce uczyć się języków obcych?

  2. A może ty chcesz rozpocząć naukę języka obcego (na to nigdy nie jest za późno) bądź może znasz już trochę np. angielski i chcesz sobie przypomnieć?

  Jak wiadomo na naukę nigdy nie jest za późno, obecnie osoby starsze coraz częściej zapisują się do szkół, a to aby nauczyć się jakiegoś języka, a to aby zdobyć jakiś zawód itp. Wiek nie ma tu znaczenia, liczy się tu czas i ochota do nauki.

  Dzieci z kolei im wcześniej zaczynają naukę, tym lepiej, ponieważ wtedy łatwiej przyswajają nowe informacje.

  Szkoła zaprasza. Perfekt Suwałki to szkoła dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nauka słówek angielskich »

  Program Ultratext ułatwia nauczenie się słówek z angielskiego. Korzystajcie z zestawów słówek angielskich, które z pewnością będą ciekawe i użyteczne. Oprócz tego, umożliwiamy zbudowanie własnych zbiorów wyrażeń.
  Nasi specjaliści stworzyli cztery metody, które mogą być wykorzystane do zapamiętywania słówek w języku angielskim. Są to tryby funkcjonujące jak samoocenienie się i test jednokrotnego wyboru. System wyświetla pytania po polsku i angielsku. Zapraszamy.

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hiromi Centrum Językowe w Bielsku-Białej »

  Mobilne Centrum Językowe Hiromi hiromi.pl to jedyna mobilna szkoła językowa w Bielsku-Białej oferująca tak bogaty wachlarz kursów językowych z dojazdem do klienta. Zapraszamy na zajęcia. W naszej ofercie znajdziesz język angielski, hiszpański, japoński, francuski, włoski, niemiecki, portugalski i wiele innych. Oferujemy także zajęcia grupowe w siedzibie szkoły. Zespół wykwalifikowanych lektorów zagwarantuje szybkie postępy w nauce oraz zajęcia w przyjaznej, bezstresowej atmosferze. Zapisz się już teraz http://hiromi.pl/kontakt

  Data dodania: 01 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Lean »

  Optymalizacja procesów. Best Solutions Grupa Konsultingowa zajmuje się przeprowadzaniem optymalizacji procesów produkcyjnych i wspomagających. Obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa, a także firmy z list 100 Forbsa i 500 Polityki. W zależności od życzenia klienta, przeprowadzamy optymalizację wybranego procesu czy obszaru, bądź też optymalizujemy całą produkcję. Identyfikujemy straty (nadmiar zapasów, zatory komunikacyjne, zbędny transport, nadmierna obróbka etc.), a następnie szukamy odpowiednich dla danej firmy rozwiązań. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Token: