ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia

ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia

ASMS zajmuje się certyfikacją systemów zarządzania iso 9001, iso 14001 i certyfikacją systemu HACCP. Procedura certyfikacji polega na rzeczowej diagnozie zewnętrznych auditorów czy dany system zarządzania spełnia wymagania normy. Certyfikacja iso składa się z kliku stadiów. Rozpoczyna się od momentu przygotowania oferty oraz umowy, przez planowanie auditu, audit początkowej certyfikacji, aż do wydania i utrzymywania certyfikatu. Audit początkowej certyfikacji dzieli się na dwa podstawowe szeregi. Pierwszym etapem jest wartościowanie dokumentacji organizacji na zgodność z odpowiednią normą, ocena lokalizacji, a także ustalenie zakresu systemu zarządzania. Drugi etap auditu początkowej certyfikacji zawiera ocenę całych ostatecznych procesów organizacji. Wymogiem utrzymania wydanego certyfikatu iso jest przeprowadzanie dorocznych auditów w nadzorze. Certyfikat iso oraz haccp jest wydawany na 3 lata. Assurance Service For Management Systems Sp. z o.o. prowadzi kursy z aspektu systemów zarządzania iso. Planujemy kursy iso 9001, iso 14001, iso/ts 16949 także kursy haccp dla pełnomocników i auditorów wewnętrznych. W naszej ofercie można także wynaleźć szkolenie z problematyki ochrony danych osobowych – szkolenie abi dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji. ASMS wykonuje także kursy z zakresu ochrony środowiska, naliczania opłat środowiskowych i gospodarki odpadami – Prawo Ochrony Środowiska. Usługi certyfikacji a także kursów dokonujemy na obrębie całego kraju.

Szczegóły strony www.asms.com.pl:

Wygraj Iphone 6!

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.asms.com.pl:

ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 73 Odwiedziny googlebot 46

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nauka za granicą »

  ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia LANGUAGE ABROAD proponuje Państwu kursy językowe za granicą do renomowanych szkół na całym świecie. Najwłaściwszy wybór kursu ułatwi kontakt z biurem, gdzie opierając się na wieloletnim doświadczeniu w branży naszych przedstawicieli zaproponujemy oferty spełniające Państwa oczekiwania. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi szkołami o wieloletniej tradycji i metodach nauczania potwierdzonych licznymi certyfikatami.
  Naszą ofertę kierujemy zarówno do dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych w każdym wieku (niektóre szkoły oferują np. specjalne kursy dla osób starszych). Wybierać można pomiędzy zajęciami mniej lub bardziej intensywnymi, języka ogólnego lub specjalistycznymi. Polecamy kursy dla osób przygotowujących się do studiów za granicą lub egzaminów, dla biznesmenów, kadry zarządzającej, specjalistów różnych branż – nauczycieli, prawników, lekarzy, lotników i wielu, wielu innych.

  Data dodania: 22 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zgoda na leczenie »

  ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia Zapraszamy na organizowane przez na szkolenia dla dentystów. Czym jest zgoda na zabieg, czy zgoda leczenie jest potrzebna? O tym i o wielu innych rzeczach dowiesz się z naszych szkoleń dla stomatologów. W przystępny sposób tłumaczymy, jak zabezpieczyć się przed ewentualnym procesem cywilnym lub karnym. Nasze kursy są obiektywne, nie jesteśmy związani z żadną firmą handlową obecną na rynku stomatologicznym. Naszym celem jest wyłącznie edukacja.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Radom »

  ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia Zatrudniamy doświadczoną kadrę wykładowców i instruktorów. Dzięki temu jesteśmy najlepsi, jeśli chodzi o statystyki zdawalności, co potwierdzają oficjalne dane Urzędu Miasta Radom. Niestety jak to w życiu bywa jakość musi kosztować. Uważamy, że nie można obniżać ceny szkolenia kosztem jej jakości. Pamiętaj, iż oszczędzając klika złotych oszczędzasz na swoich umiejętnościach, na zdrowiu i życiu swoim oraz innych.Warto zastanowić się nad tym czy taka zgubna oszczędność na pewno się opłaca.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • VCA Polska »

  ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia Firma infinitysign zajmuje się kursami, egzaminowaniem oraz certyfikacją z zakresu bezpieczeństwa pracy w zawodach niebezpiecznych. Od kiedy Polska dołączyła do państw UE polscy pracownicy z łatwością mogą przyjmować pracę na rynkach zagranicznych, na których jest coraz większe zapotrzebowanie na profesjonalistów.

  Trzeba tylko spełnić określone wymagania, jak np. mieć certyfikat SCC/VCA. Są to niezbędne dokumenty honorowane na świecie, konieczne w profesjach o podniesionym ryzyku wypadku. Certyfikat ten, podobnie jak szkolenie BHP w Polsce, stanowi dokument zrozumienia zasad bezpieczeństwa pracy. W związku z zapotrzebowaniem organizujemy specjalistyczne szkolenia zakończone egzaminem przeprowadzonym przez akredytowanych egzaminatorów.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nurkowanie Hurghada »

  ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia Hurghada nurkowanie Egipt - Polskie Centrum nurkowe w Egipcie prowadzi kursy nurkowania dla osób początkujących, zaawansowanych w systemie PADI i IANTD. Nurkowanie dla dzieci w Egipcie. Kursy nurkowania technicznego, sprzet techniczny, twiny, Trimix, Nitrox na miejscu w bazie. Polscy instruktorzy nurkowania, kursy nurkowania dla dzieci, wyprawy na wraki. Nurkowanie w Hurghadzie. Zapraszamy nad Morze Czerwone na wspólne nurkowanie. Safari nurkowe, łodzie, fotografia podwodna, snorkeling, szkolenia, kursy nurkowania w Hurghadzie.Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp Wrocław »

  ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia Firma Adrem Sławomira Łabieniec to profesjonaliści z branży konsultingowo doradczej a dokładniej naszą specjalnością są szkolenia BHP, które przeprowadzamy na terenie Wrocławia oraz okolic.Szkolenia BHP przekazywane przez Adrem Sławomira Łabieniec na pracownikach gwarantuje pracodawcy spokój ze strony Inspekcji pracy, Państwowej inspekcji sanitarnej oraz Państwowej Straży pożarnej.Głównymi odbiorcami naszych ofert są jednak firmy. Obecnie każda firma planująca zatrudnić pracownika, musi mu pierwsze zapewnić szkolenia z zakresu higieny pracy, bezpieczeństwa, ochrony przeciwpożarowej oraz wielu innymi zagrożeniami.Działalność doradcza Adrem gwarantuje atrakcyjne ceny przeprowadzonych szkoleń, natomiast doświadczenie nabyte podczas wielu lat funkcjonowania Adremu, sprawia, iż w zamian proponujemy bardzo wysokiej klasy szkolenia z których są zadowoleni wszyscy nasi klienci.Komu mogą się przydać nasze szkolenia? Otóż szkolenia BHP są potrzebne praktycznie każdemu z nas, od najmłodszych lat. W życiu spotykamy się z różnego typu niebezpiecznymi sytuacjami, które mogą doprowadzić do tragedii. Adrem potrafi nauczyć i przedstawić dużo metod, które mogą zwiększyć nasze bezpieczeństwo.Adrem - Przedsiębiorstwo Usługowo - Konsultingowe Sławomir ŁabieniecWidok 1/2050-052 WrocławTel./fax 71 318 18 10E-mail: biuro@wroclawbhp.plNIP: 8991326125Regon: 020746540

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia fryzjerskie »

  ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia Firma to grupa luksusowych fryzjerskich zakładów działających na powierzchni całej Polski. Co jakiś czas aranżujemy przeróżne szkolenia i kursy kosmetyczne oraz fryzjerskie, na których można zdobyć właściwe certyfikaty. Jesteśmy wyłącznym sprzedawcą produktów kosmetycznych przedsiębiorstwa holenderskiego - Hergon Cosmetics na naszym rynku jak też na rynkach Europy południowej i wschodniej. Sprzedajemy produkty tylko i wyłącznie najwyższej jakości, gdyż najistotniejsze dla nas jest zadowolenie kontrahenta.Stile Unico to marka której posiadaczem jest Tenex Sp z o.o. - tj. nowoczesna i szybko rozwijająca się firma, funkcjonująca w branży już od 20 lat. Zapraszamy Państwa do odwiedzania naszych salonów a także do wejścia na nasz portal.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Incentive Wrocław »

  ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia Wszyscy wiemy, jak duże znaczenie ma atmosfera w zespole. Jeśli nie jest ona dobra, to nic nie idzie, a firma nie przynosi zysków. Jeśli natomiast jest miła, pracownicy potrafią wyrobić nawet więcej, niż się przewiduje, bo praca po prostu sprawia im przyjemność. Jeśli zatem masz własną firmę i chcesz na niej jak najwięcej zarabiać, to zainwestuj w zespół. Zorganizuj z nami szkolenia, wyjazdy integracyjne, czy może wyjazdy motywacyjne. Firma Incentive z Wrocławia zajmuje się tym od lat, więc z pewnością można nam zaufać.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku Łódź »

  ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia Kurs rysunku Łódź, rysunek architektoniczny w lodzi, przygotowujący kandydatów do egzaminu na wydziały architektoniczne w całej Polsce. Kurs rysunku w Łodzi i Zgierzu zaprasza. Nasza szkoła rysowania oferuje zajęcia w profesjonalnie wyposażonej pracowni rysunku odręcznego. Lekcje rysunku prowadzi architekt, ten kurs rysunku łódź cieszy się dużą popularnością. Mamy największą zdawalność wśród łódzkich szkół rysunku. Ilość miejsc na zajęciach ograniczona pracujemy w małych grupach. Chcesz być architektem powinieneś jak najszybciej zgłosić się na kurs rysunku Łódź

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przygotowanie do matury angielski »

  ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia Oczywiście, placówki oświatowe realizuje tok nauczania, mający zagwarantować przygotowanie do matury angielski. Godziny przesiedziane na lekcji jednak mają się nijak do wakacji w obym kraju, gdzie do posługiwania się językiem jesteśmy zmuszeni. Pomaga także oglądanie filmów, lub słuchanie piosenek wykonywanych po angielsku, dzięki temu mózg przyzwyczaja się do języka obcego i jest w stanie więcej zrozumieć.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »