Podkategoria: Biotechnologia

 • HACCP ISO 22000 w przemyśle spożywczym i paszowym »

  Systemy HACCP, ISO 22000 w przemyśle gastronomii i handlu żywnością. Szkolenia wewnętrzne pracowników. Audyty wewnętrzne w zakładzie, aktualizacja dokumentacji systemów jakości. Księga HACCP dla sklepów spożywczych, hurtowni oraz zakładów żywienia zbiorowego. Procedury i instrukcje GHP/GMP. Certyfikacja BRC / IFS - produkcja i handel żywnością. Doradztwo i wdrożenia w zakresie systemu certyfikacji bezpieczeństwa żywności BRC / IFS wymaganych przez sieci handlowe. Szkolenia pracowników, wdrożenia standardów IFS i BRC opartych o HACCP dla firm produkcyjnych, firm logistycznych, transportu, produkcji opakowań. Pomoc przed certyfikacją. Prowadzenie audytów wewnętrznych, przeglądów zarządzania. Doradztwo technologiczne. Systemy HACCP, ISO 22000 w przemyśle gastronomii i handlu żywnością. Szkolenia wewnętrzne pracowników. Audyty wewnętrzne w zakładzie, aktualizacja dokumentacji systemów jakości. Księga HACCP dla sklepów spożywczych, hurtowni oraz zakładów żywienia zbiorowego. Procedury i instrukcje GHP/GMP.Wdrażanie systemów jakości HACCP Iso 22000 w przemyśle spożywczym, gastronomii i handlu. Minimum dokumentacji. Procedury, instrukcje, księga jakości. Pakiet Sklep. Audyty i szkolenia wew. systemy ISCC, REDcert, GMP plus, IFS, BRC

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Energia odnawialna »

  WWW.BIOCITY.PL to najpopularniejszy i najbardziej poczytny serwis o szeroko pojętej ekologii w Polsce. Znajdziesz tu wiele ciekawych artykułów o tematyce takiej jak ekologia, zdrowy styl życia, dom energooszczędny i ekologiczny. Udostępniamy również kontrowersyjne wypowiedzi polityków, a także merytoryczne porady znanych ekspertów. Przeczytasz u nas wiele fascynujących wiadomości w takich kategoriach jak recykling, energia słoneczna, biodegradacja lub na przykład oszczędzanie energii. Zapraszamy do odwiedzin w serwisie, już dziś zacznij żyć zdrowo i ekologicznie!

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Energia odnawialna »

  Jeżeli interesuje Cię energia odnawialna w różnej postaci, np. energia wiatrowa czy biogaz to dobrze się składa. Poznaj nasz Instytut Energii Odnawialnej, którego głównym celem jest budowanie i użycie aktualnej wiedzy specjalistycznej w branży: energia odnawialna, w celu: pomocy dla wykonania zoptymalizowanych ekonomicznie inwestycji w dziedzinach sektora odnawialne źródła energii, takich jak: energia wiatrowa, energia słoneczna, biogaz oraz biopaliwa. Kolejnym celem jest development teorii i doszlifowanie praktyki oraz promocji implementacji lokalnej energetyki rozproszonej bazującej na wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii; wdrażania na rynek energii odnawialnej nowych produktów (rozwiązania techniczne, oprogramowanie, raporty statystyczne i raporty rynkowe) i usług z zakresu wykorzystania odnawialnych źródeł energii, takich jak energia wiatrowa czy biogaz. Wszystkich zainteresowanych energią odnawialną czy odnawialnymi źródłami energii w różnych postaciach zapraszamy na naszą stronę www!

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biotechnologia

Biotechnologia - nowa strona:

Musisz być zalogowany żeby dodać stronę »