Podkategoria: Ebooki

 • Książki »

  Zbiór publikacji w wersji cyfrowej do bezpłatnego ściągnięcia. Opublikowane ebooki udostępniono z zachowaniem praw autorskich. Przeważająca część publikacji cyfrowych została dostarczona przez wydawnictwo internetowe Złote Myśli. Pobraną książkę po przeczytaniu możemy ocenić i zrecenzować. Zapraszam do ściągania, czytania i wyrażania swojej opinii.

  Data dodania: 13 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Książki elektroniczne »

  Wasz sklep Xara.pl to sklep mający w swojej ofercie największy na rynku wybór publikacji elektronicznych. W ofercie sklepu ebooki, audiobooki oraz e-prasa. Dlaczego mimo, że wiesz jakie zalety niesie ze sobą publikacja elektroniczna to ciągle wybierasz książki tradycyjne? Już teraz zamów interesujące Cię pozycje, a przekonasz się jak wiele czasu można zaoszczędzić przesiadając się na książki pdf.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audiobook »

  Księgarnia internetowa promująca spory zbiór publikacji wielotematycznych. Oferujemy najlepsze poradniki, pisane przez specjalistów, poruszające najpopularniejsze problemy współczesnego społeczeństwa. Zaawansowane mechanizmy wyszukiwawcze sprawiają, że poruszanie się po naszej stronie jest łatwe i intuicyjne, dzięki czemu bez problemu znajdziesz interesujące Cię książki.

  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • E-Akademia Rodziców »

  Mamy ogromną przyjemność zaoferować Ci naszą pomoc i wsparcie w zakresie problemów komunikacyjnych i edukacyjnych, które mogą dotknąć Ciebie i Twoje dziecko. Naszą ofertę kierujemy do rodziców w wieku 7-15 lat, choć sporo informacji tu zawartych ma charakter uniwersalny.Będziemy dzielić się z Tobą e-kursami, e-bookami, audio-bookami dotyczącymi właściwego rozwoju dziecka w wieku szkolnym, motywowania go, pomocy w problemach szkolnych, jak również wychowawczych.Na naszej stronie znajdziesz ciekawe artykuły, bezpłatne mini-szkolenia oraz bezpłatne e-booki. A przede wszystkim możesz skorzystać z darmowych, indywidualnych e-konsultacji.Ogromną zaletą naszych szkoleń jest fakt, że możesz je ściągnąć w 3 minuty, a możesz z nich korzystać w dowolnej chwili – wieczorem, gdy dzieci pójdą już spać, w czasie przerwy na lunch w pracy, czy w delegacji. Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Wasza miłość i troska o dobro dzieci i nasze kompetencje to bardzo dobre połączenie. Razem możemy więcej.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audiobooki »

  Tak de facto wszystko uzależniony jest od tego, jakie przyjmiemy kryteria, bo jeżeli już weźmiemy pod uwagę tylko ilość książek kupowanych w księgarniach, to możemy dojść do niewesołych wniosków, jednak jeżeli już uwzględnimy wszelkie możliwe formy czytelnictwa oraz dodatkowo alternatywne książki tj. audiobooki czy książki audio, to okaże się, że jednakże jest lepiej. Trzeba powiedzieć, że Polacy pokochali nagranie książki na czytnik elektroniczny i uważają możliwość posłuchania książki za bardzo piękną.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • E-książki »

  Woblink.com to platforma do kupowania i czytania e-booków, oferująca książki elektroniczne z wielu dziedzin życia, między innymi historii, biznesu i filozofii. Kryminały, książki podróżnicze, powieści obyczajowe czy komiksy to tylko niektóre e-booki, które można pobrać za pośrednictwem serwisu. Jeśli więc lubią Państwo czytać e-książki i interesuje Państwa aplikacja na iPada bądź Android, zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny, gdzie dostępna jest aplikacja do czytania ebooków oraz cała gama ciekawych e-książek, w tym darmowych e-booków.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Eksiążki »

  Księgarnia Infoactive oferuje wszystkim swoim Klientom bogatą ofertę internetowych publikacji. Za pośrednictwem księgarni można zamówić różne książki elektroniczne w najniższych cenach, takie jak audiobooki angielskie i video-kursy. Natychmiast po zatwierdzeniu wpłaty Klient może pobrać plik, natomiast w przypadku produktów umieszczonych na płycie cd wysyłka jest dokonywana jeszcze w dniu zakupu. Gorąco zapraszamy do odwiedzin strony księgarni Infoactive, gdzie można przejrzeć wszystkie dostępne eksiążki, a także do skorzystania z bieżących promocji.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Książki elektroniczne - książki pdf »

  W serwisie ebookmedia.eu znajdziesz Ebooki, książki PDF, wydania elektroniczne oraz inne publikacje elektroniczne. Serwis dzieli się na tematyczne działy, które służą do odnalezienia wybranej publikacji. Przykładowe działy: sukces, firma, motywacja, zdrowie i itp.. Prosta i nieskomplikowana budowa strony to tylko jedna, ale chyba najważniejsza z zalet omawianego serwisu.

  Przedstawiane książki elektroniczne to publikacje z najlepszych wydawnictw, przez co jakość publikacji jest na najwyższym poziomie. Książki PDF, które możesz pobrać z serwisu ebookmedia.eu to darmowe Ebooki. Duża część to książki darmowe, a pozostałe bezpłatne fragmenty komercyjnych edycji, które to bezpłatnie, bez problemu i bez ograniczeń możesz sobie pobrać na swój komputer.

  W serwisie możesz kupić urządzenia do odczytywania ebooków i książek PDF. Przedstawione zostały szczegółowo dane techniczne e-czytników, czytników elektronicznych. Czytniki elektroniczne to bardzo przydatne urządzenia. Mieszczą w swojej pamięci nawet kilka tysięcy plików. Twoja kolekcja ebooków zawsze z Tobą.Najlepsze nowe Ebooki oferowane są już w dniu wydania. Zapraszamy do zapoznania się darmowymi ebookami. Pobieraj darmowe książki elektroniczne.

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »