Podkategoria: Żłobki prywatne

 • Klub malucha Wrocław Domek Puchatka »

  Klub malucha we Wrocławiu Domek Puchatka oferuje dzieciom na przykład wyżywienie poprzez śniadania, drugie śniadania i podwieczorki, a więc rodzice mogą być spokojni o to, że ich dzieci zjedzą coś dobrego i ciepłego. Opieka nad dziećmi we Wrocławiu w naszym klubie maluszka to gwarancja wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz wychowawczej, ponieważ nasza kadra posiada wykształcenie pedagogiczne.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Białołęka »

  W naszym kraju pojawia się coraz większa grupa dzieci, których rodziny są aktywni zawodowo. Teraźniejsza sytuacja w państwowych miejscach opiekujących się maluchami w czasie pracy ich rodziców jest bardzo kiepska. Niestety w następnych miesiącach obecny stan nie zmieni się, więc najlepszym rozwiązaniem są żłobki prywatne. Wykwalifikowana kadra wychowawcza gwarantuje dziecku najlepszą opiekę, na okres braku jego rodziców. Prywatne żłobki są o wiele lepiej przystosowane do pojawienia się maluchów, a niżeli państwowe placówki. Niewygórowane czesne i gwarancja jakości oraz lokalizacja na rozwijającym się osiedlu Białołęka to bardzo istotne walory dla współpracy rodziców i żłobka.

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci w przedszkolu »

  Angielski dla dzieci - na czym może polegać nauka tego języka jesli chodzi dzieci? Zajęcia dla dzieci które uruchomiliśmy oparte są o zabawę.

  Jeśli dzieci będą zajęte zabawą w angielskie rymowanki, nawet nie pomyślą, że jest to nauka. Zastanówmy się, czy nasze dziecko w taki sposób uczone języka,nie będzie robiło tego z przyjemnością?
  Jest to pytanie retoryczne - spytajmy jakiekolwiek dziecko czy chciałoby się w taki sposób uczyć - oczywiście tak. Dodatkowo proponujemy zajęcia dla niemowląt - oferta dla naszych najmłodszych. Nasi milusińscy otrzymują wszelkie pomoce naukowe które posłużą im do tej radosnej nauki. Nasze zajęcia prowadzimy wspólnie z rodzicami dzieci.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klub Maluszka Pluszowy Miś »

  Zapraszamy Wszystkich Rodziców poszukujących idealnej opieki dla swoich Pociech wieku
  4mies. do 3 lat.
  Dysponujemy dużą placówką, oraz przestronnym, zadbanym ogródkiem, w cichej i spokojnej okolicy.
  Pokoje wyposażone są w meble, pomoce dydaktyczne i zabawki dostosowane do wieku dziecka, które posiadają atest oraz certyfikat . Został wydzielony pokój na sypialnię, gdzie dzieci mogą w ciszy wypocząć, dla najmłodszych stoją łóżeczka, a dla starszych przedszkolne leżaki, .
  Na parterze znajduje się szatnia,obok której jest pomieszczenie na wózki i nosidełka.
  Kub Maluszka "Pluszowy Miś " w ramach wpisowego i abonamentu zapewnia:
  -pościel-pampersy-środki higieniczne inne niezbędne dziecku rzeczy
  Pościel,ręczniki,śliniaki,itp. są na bieżąco przez nas prane /posiadamy pralkę i suszarkę/
  Rodzice przynoszą tylko ubranie na zmianę i pantofle najlepiej na rzepy.
  Praca opiekuńczo- wychowawcza prowadzona jest w grupach (grupy utworzone zostaną w zależności wieku przyjętych dzieci) pod okiem fachowej kadry na podstawie, planu pracy opiekuńczo-wychowawczej.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobki Wrocław »

  Zapraszamy do wrocławskiego żłobka "Słoneczne Żłobkowo". Jesteśmy prywatnym ośrodkiem zajmującym się opieką dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Zapewniamy im bezpieczeństwo, pielęgnację. Dbamy o prawidłowy rozwój naszych podopiecznych zapewniając im profesjonalną edukację realizując poprzez wykwalifikowaną kadrę programy edukacyjne zatwierdzone dla żłobków. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie dostosowując się do Jego potencjału i indywidualnego rozwoju. "Słoneczne Żłobkowo" oferuje 30 miejsc dla dzieci. Jesteśmy do dyspozycji Waszej i Waszych dzieci od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:30. W weekendy w zależności od Państwa zapotrzebowania. W naszym żłobku organizujemy również imprezy dodatkowe.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Zacisze - Warszawa »

  Wesołe Minki to żłobek stworzony dla dzieci do lat 5. Jest to placówka pełna życia, zabawek i miłych wrażeń. Dzieci w żłobku spędzają czas na zabawie, ale także na edukacji podczas której zagłębiają swoje umiejętności językowe z zakresu niemieckiego i angielskiego. Jesteśmy zdania, że im dziecko szybciej zacznie naukę języków obcych tym łatwiej będzie mu się z nimi oswoić. Nasz żłobek znajduje się na Zaciszu w pięknej i cichej okolicy. W ofercie mamy zarówno abonament miesięczny, jak i pakiety na określoną liczbę godzin. Warto powierzyć nam swoją pociechę - pracują u nas wykwalifikowani specjaliści, którzy bez najmniejszego kłopotu radzą sobie z maluchami, mają z nimi wspaniały kontakt i wiedzą jak kształcić charakter młodego człowieka.Jeśli chcesz by twoja pociecha porządnie rozwijała się, to nasz żłobek będzie najlepszym wyborem.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Pruszków »

  Przedszkole przyrodniczo-sportowe Krokodylek jest niepubliczną jednostką edukacyjną dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat. Powstało z myślą o dzieciach, które są ciekawe otaczającego je świata. To utworzony dla Twojego dziecka zaciszny, ciepły, bezpieczny świat, świat w którym przeżywa tego, co dobre i poznaje to, co mądre. O ile szukasz przedszkola dla swojego dziecka - przetestuj: przedszkole Ursus, Pruszków, Michałowice czy Reguły - wybierz Przedszkole Krokodylek. Klasowe przedszkole, stawiające na solidną, szeroką komunikację i współpracę z rodzicami. Schemat dydaktyczno-wychowawczy Przedszkola KROKODYLEK stawia na kształtowanie w dzieciach życzliwości, analitycznego i logicznego myślenia, a również współpracy i pomysłowości. Wychowawcami są osoby z doświadczeniem, po studiach pedagogicznych, które dzieciom oferują nie tylko kompetentną opiekę, lecz również duże oddanie, szacunek i serce. Przedszkole Krokodylek to także obszerne (40-50 m2), pełne światła i barw sale, spełniające wszystkie zasady bezpieczeństwa i czystości przedszkolnej. Pomieszczenia są wyposażone w dużą ilość zabawek, gier i nowoczesnych pomocy dydaktycznych. Własny ogród o powierzchni niemal 400 m2 zapewniający bezpieczną zabawę w miejscu odległym od hałasu ulic, gwarantujący miejsce zacienione w czasie parnego lata. Wygodny dojazd z takich miejscowości jak Ursus i Pruszków. Do przedszkola prosto trafić, łatwo je znaleźć. Codziennie dojeżdżają tu dzieci mieszkające w Regułach, w Michałowicach, w Ursusie, w Pruszkowie, w Skoroszach, ale również w innych okolicach. W przedszkolu są też dzieci, których rodzice dojeżdżają do pracy w Warszawie (Ursus, Warszawa, Pruszków - miejsce pracy rodziców, Reguły / Michałowice - przedszkole. Często wybór: miejsce zamieszkania Pruszków, praca Ursus lub Warszawa oznaczałyby konieczność bardzo wczesnego wyjścia z domu).

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek prywatny Warszawa »

  Nasze przedszkole prywatne zajmuje się nauczaniem małych dzieci od trzech lat. W dzisiejszych czasach ważnym elementem edukacji naszych pociech są żłobki. To w takich miejscach mogą one nauczyć się liczyć i czytać lub rozróżniać literki. Ważnym elementem w przyszłości naszego maluszka jest wiedza. To dzięki niej może rozwijać się i pracować w najlepiej zarabiających firmach. Dlatego nie czekaj i już teraz pozwól mu się rozwijać.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klubik maluszka Józefosław »

  Zapraszam do nowo otwartego Klubiku Maluszka Tęczowy Uśmieszek (żłobek) mieszczącego się w miejscowości Konstancin-Jeziorna przy ul. Brzozowej 22. Zapewniamy profesjonalną opiekę Maluszkom od 4 miesiąca do 3 roku życia, oraz szereg zajęć dydaktyczno-wychowawczych mających na celu prawidłowy i harmonijny rozwój każdego dziecka. Program zajęć uwzględnia rozwój osobowości małego człowieka pod względem intelektualnym, fizycznym i społecznym. Wszystkie zajęcia dostosowane są do stopnia sprawności dzieci, z uwzględnieniem ich indywidualnych możliwości i potrzeb. Otoczymy dzieci przyjazną, domową atmosferą, w której szybko odnajdą się w nowym otoczeniu. Będziemy się starać, aby Państwa pociechy czerpały radość z przebywania w towarzystwie swoich rówieśników, zdobywały nowe umiejętności, uczyły się samodzielności. W związku z zainteresowaniem i zaznaniem się z naszą ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową: www.teczowysumieszek.pl, pod numerem telefonu 511-377-895, 726-429-275, bądź do odwiedzenia naszej placówki osobiście. Nasz klubik, żłobek kieruje ofertę przede wszystkim do mieszkańców miejscowości: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Powsin, Wilanów-Warszawa, Józefosław, Zalesi Górne, zalesie Dolne, Góra Kalwaria, - powiat piaseczyński, województwo mazowieckie.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Swarzędz »

  Potrzebujesz pomocy w opiece nad dzieckiem w ciągu dnia? Pracujesz cały dzień i nie ma się kto zająć Twoją pociechą? Jesteśmy wyjściem Twoich problemów. Zapraszamy do naszego żłobka w Swarzędzu. Zaopiekujemy się Twoimi dziećmi w czasie gdy Ty będziesz w pracy. Nie czekaj, skorzystaj z naszej oferty już dziś, szczegóły naszej oferty znajdziesz na naszej stronie. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobki gdańsk »

  Jeśli kobieta w pewnej chwili zechce wrócić do zawodowych obowiązków, to powinno się jak najszybciej wyszukać dla bobasa klub malucha.Rozwiązań jest w tej sytuacji kilka. Najlepsze jest, jeśli z niemowlakiem zajmie się babcia, bo wtedy mamy pewność, że będzie o nie dbać i pilnować. Jeśli jesteś z Gdańska lub okolic możesz spróbowac zapisac malucha do żłobka w Gdańsku. Rozwiązanie inne, to wynajęcie opiekunki na czas, w którym kobieta pracuje. Wybór taki niesie często ze sobą niebezpieczeństwo tego, że wynajęta osoba może niedokładnie się opiekować dzieckiem, a poza tym wynajęcie opiekunki jest dość kosztowne. Następnym rozwiązaniem jest oddanie maluszka do żłobka, gdzie zapisywane są niemowlaki, które mają raptem kilka miesięcy. W żłobkach możemy liczyć na fachową i rzetelną pomoc przy opiece, a miesięczne koszty obecności niemowlaków nie są duże. Lecz niestety od niedawna zaczęły się pojawiać problemy z zapisaniem się do żłobków, ponieważ żłobki przechodzą prawdziwe oblężenie dzieci.Dekadę wcześniej regularnie zamykano następne żłobki, gdyż chodziło do nich niewiele maluchów i utrzymanie ich było nieopłacalne. Decydenci nie zwracali swojej uwagi na fakt, że kilka lat później rodziny zaczną zakładać osoby z wyżu demograficznego, co sprawi, że będzie się rodzić dużo więcej dzieci.Teraz na niewielką liczbę miejsc w gdańskich żłobkach oczekuje blisko 100 procent więcej maluchów, a w następnych latach będzie ich jeszcze więcej.Podchodzimy do dzieci indywidualnie, według jego potrzeb czyli np. dzieci śpią wtedy kiedy maja taka potrzebę a nie w ściśle określonym czasie. Plan dnia każdego dziecka zbliżony jest do tego jaki ma we własnym domu. Ten mieszczący się w Gdańsku żłobek to idealne miejsce dla Twojego Dziecka.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klub Malucha Fiku Miku »

  Klub Malucha znajduje sie w pieknie położonym domu, na Warszaskim Żoliborzu. Dom z ogrodem został urządzony zgodnie z potrzebami dzieci. Oferujemy całodniową opiekę, w godzinach 7:00- 18:00 oraz zajęcia dla dzieci z opiekunami. Maluszkom gwarantujemy dużo ciekawej zabawy, zajęcia ogólnborozwojowe, zajęcia artystyczne, muzyczne, bajkoterapie, muzykoterapie i inne. Wszystko to pod okiem doświadczonych i uśmiechniętych Cioć. Więcej na www.klubfikumiku.pl

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad dziećmi Poznań »

  Małpi Gaj to Prywatny Żłobek, który działa w Poznaniu. Jest on umieszczony w stosownie przygotowanym do tego celu budynku. Wystrój sal idealnie komponuje się tutaj z nazwą samej instytucji i swoim designem przypomina prawdziwą dżunglę, w którym dzieci mogą przeżywać kolejne przygody. Przy tym żłobek dysponuje podwórkiem, na którym znajduje przystosowany dla najmłodszych plac zabaw, a dodatkowo tarasem, gdzie mogą bawić się młodsze dzieci. W żłobku sprawowana jest całodzienna opieka nad dziećmi Poznań. Mogą tu uczęszczać maluchy do trzeciego roku życia. Wszelkie dzieci są podzielone na grupy, w zależności od wieku. Poza tym panuje tu zasada, że jedne opiekun może troszczyć się jedynie o pięcioro młodszych i ośmioro starszych dzieci. To gwarantuje optymalne warunki do rozwoju społecznego maluchów przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. W żłobku dzieci mają też zapewnione posiłki, które są przygotowywane ze zdrowych produktów i dostosowane do wieku dzieci. Nad malcami czuwa wykwalifikowany personel, w skład którego wchodzą pedagodzy, położne i pielęgniarki.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klub malucha Praga Południe »

  Żłobek prywatny Kolorowa Kredka zapewnia fachową opiekę nad Państwa dziećmi. Nasz klub malucha w dzielnicy Praga Południe umożliwia bezpieczny rozwój dzieci. Posiadamy dużą wiedzę i niezwykle pozytywne nastawienie do maluchów. Państwa maluszkami zajmie się przeszkolony i posiadający dużą wiedzę zespół. Naszym marzeniem jest wytworzenie Państwa pociechom domowej i radosnej atmosfery. Ważny jest zdrowy fizyczny, społeczny, intelektualny i emocjonalny rozwój dzieci. Dzięki zdjęciom na naszej stronie można zobaczyć placówkę i zajęcia maluchów.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Komorniki »

  Różnorakiego rodzaju okoliczności życiowe sprawiają, że opiekunowie muszą skorzystać z usług jakie prezentuje żłobek. Podjęcie decyzji o wybraniu żłobka dla swojego malucha lub maluchów to bardzo ważna decyzja. Każdy rodzic chce by jego dzieckiem opiekowały się przyjazne osoby, a sam żłobek był całkowicie bezpiecznym miejscem dla dzieci. Ma to na uwadze grupa specjalistów, która prowadzi Zielony Groszek – żłobek Luboń. Żłobek ten oferuje specjalną ofertę dla rodziców i ich podopiecznych z Lubonia, Komornik, Mosiny czy Poznania Górczyna. W ramach propozycji żłobka, prócz wybornej opieki nad maluchami, przeprowadzane są też różnorakiego typu zajęcia, wspierające rozwój dziecka. Klub Malucha Zielony Groszek to między innymi zajęcia muzyczno – ruchowe, plastyczne czy zajęcia angielskiego. Dlatego też, jeśli poszukujesz ofert w rodzaju żłobek Komorniki bądź też żłobki Luboń i zależy ci na przytulnym i ciekawym miejscu dla malucha, wybierz żłobek Zielony Groszek, a bez wątpienia będziesz zadowolony z wyboru.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »

Żłobki prywatne - nowa strona:

Musisz być zalogowany żeby dodać stronę »