Firmy usługowe - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Transport z Chin JCC International Trade »

  Zajmujemy się kompleksową organizacją transportów morskich oraz lotniczych z Chin. Organizujemy transporty drobnicowe i całokontenerowe. Pomagamy w odprawach celnych po stronie chińskiej i polskiej. Także odprawiamy towary na terenie Niemiec. Wystarczy wysłać do nas zapytanie a otrzymacie Państwo bezpłatną wycenę kosztów transportu z Chin w ciągu 48 godzin. Działamy szybko i sprawnie, bo nie mamy 10 pośredników. Jak to ma miejsce w dzisiejszym łańcuchu spedycyjnym. Mamy sprawdzonych armatorów i agentów spedycyjnych. Dzięki temu zawsze wiemy gdzie jest Państwa towar z Chin oraz kiedy znajdzie się w odprawie celnej czy na kiedy będzie dostarczony do Państwa firmy.Zapraszamy do współpracy małe jak i duże firmy. Pomagamy także sprawdzić towary w Chinach przy załadunku i plombowaniu kontenerów.Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 16 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Piaskowanie i renowacja ścian z cegły i kamienia »

  Strona firmy zajmującej się renowacją strych murów z cegły i kamienia. Firma świadczy takie usługi jak: czyszczenie chemiczne i mechaniczne (piaskowanie i hydropiaskowanie niskociśnieniowe) cegły piaskowca, granitu i innych kamieni, uzupełnianie ubytków, murowanie, hydrofibizowanie, scalanie kolorystyczne. Firma specjalizuje się w starych budynkach i obiektach zabytkowych. Wykonuje usługi na terenie Dolnego Śląska. Posiada duże doświadczenie, w szczególności w różnego rodzaju pracach konserwatorskich.

  Data dodania: 18 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ekocumulus - instalacje fotowoltaiczne i pomp ciepła Wrocław »

  Firma ekoCumulus z Wrocławia wykonuje projekty, instalacje oraz doradza w wyborze systemów fotowoltaicznych. Dodatkowo zajmujemy się tworzeniem hybrydowych instalacji połączenia pompa ciepła + ogniwa PV. Nasza działalność skupia się głównie na obszarach Dolnego śląska jednakże nie wykluczamy wykonywania inwestycji w innych regionach Polski. Firma istnieje na rynku od wielu lat, dlatego nasze doświadczenie oraz solidność wykonania dają gwarancje jakości. Oferujemy profesjonalną obsługę klienta oraz pomoc w doborze odpowiedniej instalacji do potrzeb klientów indywidualnych oraz firm. Zapraszamy serdecznie do kontaktu ze specjalistą ds. odnawialnych źródeł energii w celu konsultacji!

  Data dodania: 16 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Ślubna Kielce »

  SzymczykFOTO - fotograf Kielce, połączenie wiedzy i pasji, które zaowocowało prężnie działającą firmą, która kojarzona jest z hasłem fotograf Opoczno. Oferuję swój czas i doświadczenie w wykonaniu fotografii tematycznej i reportażowej. Specjalizuję się w fotografii ślubnej realizowanej w Kielcach i w okolicach. Pracuję na najwyższym jakości sprzęcie, który wsparty kierunkowym wykształceniem powoduje, że fantastyczny fotograf na ślub Końskie to nie puste, nieuzasadnione hasło. Głównie działam lokalnie realizując zamówienia z takich miejscowości jak Końskie, Opoczno czy Kielce, ale z chęcią służę swoim czasem i talentem w innych miejscowościach województwa świętokrzyskiego. Potrafię uchwycić niepowtarzalne momenty, dlatego realizowana przeze mnie fotografia ślubna w Końskich czy w Opocznie jest tak wyjątkowa. Znany jestem w Końskich również jako fotograf realizujący fotografie podczas chrztów czy innych imprez rodzinnych.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • LOGISTIC Warszawa - Usługi Transportowe »

  W dzisiejszych czasach gdzie za sprawą internetu możemy kupić dowolny przedmiot nie wychodząc z domu, usługi transportowe są branżą niezbędną. Zwykle taki zakup wiąże się z koniecznością dostarczenia przesyłki z innego regionu kraju. W ofercie firmy są usługi transportowe krajowe oraz objęte promocją transporty do wybranych miast. Te usługi to: transport Białystok Warszawa i transport Gdańsk Warszawa.

  Data dodania: 28 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Transportowe, transport Warszawa »

  Usługi transportowe wykonane przez ARTTRANS często spotykają się z podziwem klientów. Ludzie są przyzwyczajeni do usług gdzie przyjeżdża kurier i zostawia ciężką przesyłkę przed drzwiami. My oferujemy kompleksowe usługi wraz z wniesieniem. Klienci czasem wybierają tańszą opcję bez wniesienia jednak w miarę możliwości staramy się tą przesyłkę wnieść.

  Data dodania: 28 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Castel Szkolenia »

  Specjalistyczny program zapobiegania zagrożeniom na obiektach lotniczych, ze szczególnym uwzględnieniem wyjątkowości infrastruktury portu lotniczego. Przeprowadzamy szkolenia dla policji i szkolenia militarne. Konkretna wiedza pozwalająca wcześnie wykrywać zagrożenia atakiem terrorystycznym i skutecznie im przeciwdziałać. Kurs z Castel Szkolenia to bezpieczne lotniska i sprawny przepływ towarów. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny Detektyw Gdańsk »

  Oferujemy usługi z zakresu detektywistyki na terenie Trójmiasta. Jeśli potrzebny Ci prywatny detektyw, nasza agencja detektywistyczna jest do Twojej dyspozycji. Oferujemy: usługi wywiadowcze w zakresie badania aktualnej sytuacji prawnej i finansowej kontrahenta, sprawdzanie wiarygodności zgłaszanych szkód, ustalanie stanu majątkowego dłużnika dla potrzeb sądowo komorniczych, wywiad gospodarczy, weryfikacja wiarygodności informacji. Oferujemy również badania DNA potwierdzających lub wykluczających ojcostwo.

  Data dodania: 08 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Biuro Rachunkowe Wrocław to biuro z wieloletnim doświadczeniem. Świadczymy Kompleksowe usługi księgowe, kadrowe i doradcze dla firm. Najlepsze Usługi Rachunkowe we Wrocławiu. Pomagamy w uzyskaniu funduszy europejskich. Pełna księgowość, VAT, PIT, CIT, ZUS. Naprawdę bardzo solidna księgowość dla twojego biznesu. Zapraszamy już dzisiaj do współpracy.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sala weselna Mazowieckie - http://wierzboweranczo.pl/ »

  Jeżeli chcesz urządzić doskonałe oraz niezapomniane wesele albo inne imprezy okolicznościowe żyrardów to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, ponieważ w naszym asortymencie znajduje się doskonała sala weselna grodzisk mazowiecki. Nasza sala weselna bez wątpliwości wypełni Państwa oczekiwania, bowiem jest bardzo rozległa i elegancka, mało tego jej wynajem dostępny jest dzisiaj w niezmiernie ciekawej cenie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług, z pewnością będą Państwo zadowoleni z naszej oferty.

  Data dodania: 29 11 2014 · szczegóły wpisu »

Firmy usługowe - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Token: