Podkategoria: Blacharstwo

 • Cięcie laserem, Gięcie blach »

  Portal internetowy przedsiębiorstwa ISS, które zajmuje się profesjonalną inżynierią wszelkich samochodów o specjalnym przeznaczeniu. Dzięki stronie dowiemy się przede wszystkim, czym zajmuje się firma i dlaczego właśnie podjęła taki rodzaj działalności. W profilu firmy czytamy, że specjalizuje się ona w takich dziedzinach jak: produkcja samochodów specjalnych, gięcie blach i cięcie laserem. Usługi można zamówić poprzez dostępny na stronie formularz zamówieniowy. Serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obróbki blacharskie Wrocław »

  Wrocławski oddział firmy Blachy Pruszyński produkuje blachodachówki i blachy trapezowe. Wykonuje także perforacje blach. W ofercie posiada także materiały: pokrycia dachowe, profile konstrukcyjne, kasetony elewacyjne, rynny, sufity podwieszane.
  Firma Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hyundai Warszawa »

  Na obecnym rynku jednymi z w ogromnej liczbie przypadków kupowanych samochodów są bardzo dobre i popularne samochody Hyundai, które cieszą się niemalże idealną opinią w gronie użytkowników. Ogromna liczba modeli, a dodatkowo dobre silniki, jakie montowane są w tych autach pozwalają niezdecydowanym na wybranie najbardziej odpowiadającego im samochodu. Hyundai jest formą koreańską, niemniej jednak zainteresowaniem cieszy się na całym świecie. Dziś globalnie ma kilka fabryk, gdzie produkowane są ich samochody. Ogromna ilość ludzi zaufało tej marce, gdyż jest to jedna z częstokroć kupowanych marek samochodów. Hyundai ma ogromną gamę modeli, które zmieniały się w miarę wprowadzania wyższych technice. Ta firma jest w czołówce spółek samochodowych, gdyż jej towary sprzedawane są globalnie i cieszą użytkowników zarówno wygładem jak i wspaniałymi silnikami, które pozwalają nam na używanie całkowicie z uroków tych wspaniałych samochodów. Ogromne zróżnicowanie pomiędzy modeli Hyundai stwarza, że prawie każdy coś znajdzie.

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • MS Tech: SMED »

  Firma MS Tech–Solutions powstała w roku 2008, jako projekt biznesowy w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Inicjatorem projektu był obecny właściciel firmy, który posiada wieloletnie doświadczenie managerskie oraz techniczne zdobyte w międzynarodowych firmach działających w branży maszynowej oraz motoryzacyjnej. Działalność naszej firmy oparta jest na współpracy z wysokospecjalizowanymi inżynierami o szerokiej wiedzy technologicznej oraz konstrukcyjnej.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blacharstwo Wrocław »

  Zapraszamy wszystkich serdecznie na stronę internetową warsztatu blacharsko-lakierniczego Wiki Auto. Jest na niej przedstawiony szeroki zakres usług naszego warsztatu: blacharstwo samochodowe, lakiernictwo samochodowy, remonty kapitalne, spawanie, naprawy powypadkowe, odnawianie starodawnych samochodów. Zapraszamy też do naszego warsztatu samochodowego Wiki Auto.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alpin Prace wysokosciowe oraz w miejscach trudno dostepnych »

  Firma alpin oferuje swoje uslugi z zakresu prac na wysokosci oraz w miejscach trudnodostepnych.
  W naszej firmie pracuja ludzie z duzym doswiadczeniem posiadajacy odpowiednie uprawnienia do wykonywania tego typu
  prac, dzieki stosowanieu technik alpinistycznych jestesmy w stanie szybko oraz bezpiecznie wykonac powiezone nam zlecenie.
  Pracowalismy rowniez jako podwykonawcy dla wiekszych firm budowlanych co pozwolilo nam nabrac doswiadczenia
  przy wiekszych inwestycjach.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa szkód komunikacyjnych Gorzów »

  Obecnie jest w każdym mieście coraz więcej serwisów motoryzacyjnych, gdzie nie tylko można nabyć nowiutki czy też używany pojazd osobowy, ale też można skorzystać z pełnej gamy usług salonu samochodowego. W tym miejscu dostępny jest zarówno lakiernik Gorzów, oraz blacharz Gorzów, którzy prezentują usługi zarówno w ramach gwarancji, ale również dla pojedynczych klientów. Sieć naprawcza Gorzów funkcjonuje w całym mieście, mamy już na dzień dzisiejszy dwa punkty w środku miasta, jak również jeden na poboczu miasta. Jeżeli będziecie mięli wypadek, nasz serwis oferuje samochody zastępcze Gorzów z uwzględnieniem ubezpieczenia, jak również wynajem pojazdów Gorzów po przystępnych cenach. Wykonujemy również na życzenie konsumenta oględziny pojazdów Gorzów, jakie przy naprawie są gratis.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • BEDNARKA SYSTEMY ODGROMOWE »

  Jestśmy związani z austriacką firmą OBERMOSER, która od 80 lat zajmuje się
  obróbką stali i jej ochroną przed korozją.

  Oferujemy: BEDNARKA - taśma stalowa o przekroju spłaszczonego prostokąta.
  Grubość 1-5 mm, szerokość 20 do 85 mm, zwijana w kręgi. W budownictwie
  stosowana w instalacjach odgromowych jako uziemienie.

  BEDNARKA OCYNKOWANA jest zabezpieczona antykorozyjnie: ocynkowana ogniowo (Zn
  300-350 g/cm2).
  Uziemienie konstrukcji budowlanej (np. żelbetowej) = uziemienie zbrojenia +
  połączenie z instalacją odgromową zewnętrzną.

  Bednarka w ofercie firmy CYNKMET jest produkowana w naszej ocynkowni w Austrii
  (OBERMOSER). Posiadamy na nią certyfikat przyznany przez Austriackie
  Stowarzyszenie Elektrotechników (Östereichischer Verband für Elektrotechnik).

  Forma handlowa - rozmiar od 20x1,5 mm do 80 x 5 mm; kręgi ok. 50 kg, palety
  ok. 20 kręgów (ok. 1 tony). Powłoka cynku - min. 300 g/m2.
  SYSTEMY ODGROMOWE:
  -Bednarka ocynkowna - Bednarka czarna

  Akcesoria:
  -Złącze krzyżowe -Złącze przelotowe -pojedyncze krzyżowe -Złącze przelotowe
  podwójne -Złącze przelotowe uniwersalne jednotorowe -Złącze przelotowe
  podwójne symetryczne -Złącze przelotowe pojedyncze krzyżowe -Złącze rynnowe
  -Złącze kontrolne -wyroby hutnicze -druty odgromowe

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Autoryzowana Lakiernia Samochodowa »

  Firma świadczy usługi z zakresu kompleksowej likwidacji szkód komunikacyjnych. O jakości naszych usług, świadczy certyfikat autoryzacji Akzo Nobel Car Refinishes Polska, wydawany firmom spełniającym najwyższe wymagania. Pracując na najnowocześniejszym sprzęcie i wykorzystując technologię lakierniczą SIKKENS, jesteśmy w stanie zrealizować każdą naprawę, zgodnie z zaleceniami producenta samochodu.Likwidujemy szkody dla wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych.Naprawiamy samochody wszystkich marek.Pomoc drogowa.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »

Blacharstwo - nowa strona:

Musisz być zalogowany żeby dodać stronę »