Podkategoria: Budownictwo

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Filtr wody producent »

  Sprzedajemy łazienkowe filtry wody i profesjonalne filtry wody stosowane w przemyśle. Oferujemy również montaż oraz serwis urządzeń służących do filtracji lub wspomagających dezynfekcję wody. Dodatkowo wykonujemy analizy wody, dzięki czemu mamy możliwość dobrać odpowiednie, najskuteczniejsze filtry do wody zapewniające ogromną poprawę czystości wody.

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Częstochowa »

  Gorąco zachęcam wszystkich do przejrzenia oferty Naszej nowoczesnej firmy wykończeniowej "Drew-Ted", która ma w ofercie usługi wykończeniowe z niskimi cenami. Staranny montaż schodów drewnianych oraz tzw. samonośnych.

  Dokładne zmontowanie schodów oferuje ich porządne schody przez wiele lat i zadowolenie klientów. Nasza firma ma w ofercie montaż podłóg z desek sosnowych oraz pozostałych typów drewna. Wykończane są przy pomocy lakieru na półmat lub połysk. Eleganckie parkiety - jesionowe oraz pozostałe, opcjonalnie w wybranej barwie.

  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zehnder - grzejnik, grzejniki »

  Firma specjalizuje się w dostarczaniu produktów z zakresu techniki grzewczej. Zapewniamy idealny klimat pomieszczeń w Twoim domu oraz biurze. Stosujemy nowoczesne rozwiązania i technologie, zapewniając Wam komfort, zdrowie i energooszczędność. Utrzymanie temperatury na poziomie komfortowym jest sprawą niezwykle ważną. Inwestując w grzejnik Zehnder, macie gwarancję najwyższej jakości. Atrakcyjne kształty zharmonizowane z wysoką wydajnością grzewczą to atut, który nas wyróżnia. Oferowane przez nas grzejniki oraz systemy dystrybucji świeżego powietrza zapewniają dobre samopoczucie w każdym pomieszczeniu. Indywidualny kształt grzejnika zapewnia oryginalność i wyjątkową estetykę łazienek, pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Każdy grzejnik, jaki znajdziecie w naszym asortymencie to produkt pozwalający zachować charakter wnętrza, jego funkcjonalność oraz estetykę. Jesteśmy liderem rynku grzejników dekoracyjnych i łazienkowych.

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bramy, drzwi, ogrodzenia - Kraków »

  Grupa Solo w swojej ofercie posiada bramy, ogrodzenia, drzwi, stolarkę aluminiową oraz automatykę do bram. Posiadamy również w sprzedaży produkty wielu innych sprawdzonych firm. Naszym klientom oferujemy: fachowe doradztwo, specjalistyczny transport, usługi montażowe na najwyższym poziomie a wszystko to za bardzo konkurencyjną cenę i przy krótkim terminie oczekiwania. Wiele produktów posiadamy na stanie magazynowym co daje możliwość realizacji zamówienia nawet w 24 godziny.

  Data dodania: 30 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Suwnice »

  Naszym obszarem działalności jest projektowanie i modernizacja urządzeń transportu bliskiego. Realizujemy kompleksowe dostawy nowych suwnic, żurawi, wciągarek, wciągników i pozostałych urządzeń transportu bliskiego. Dostarczamy komponenty w zakresie automatyki i sterowania, napędu mechanicznego i hydraulicznego oraz konstrukcji mechanicznych. Zapraszamy

  Data dodania: 22 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Przydomowe oczyszczalnie ścieków - kolektory słoneczne »

  EKO-SIL przydomowe oczyszczalnie ścieków to najprostszy i najtańszy sposób unieszkodliwiania ścieków pochodzących
  z gospodarstw domowych. Projektujemy i montujemy kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, separatory tłuszczy
  i węglowodorów oraz pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów.
  Nasze produkty są odpowiednie zarówno dla małych gospodarstw,jak i dużych osiedli mieszkaniowych, zakładów czy gmin. Oferujemy Państwu wykonanie
  pełnych projektów wraz z infrastrukturą, instalacje oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
  Działalność firmy jest zgodna z systemem zapewniania jakości ISO 9002.

  Data dodania: 24 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Grunty »

  Wrocławska Giełda Nieruchomości to największa sieć skupiająca agencje sprzedające nieruchomości w Polsce i na świecie. W naszych zbiorach znajdziecie Państwo bardzo dużo ofert dotyczących kupna nieruchomości, gruntów, terenów inwestycyjnych. Ogłaszając się u nas możecie skutecznie sprzedawać działki, rezydencje, nieruchomości komercyjne. Nasze katalogi podzielone są także na regiony, bardzo dużo ofert mamy z Wrocławia, Poznania, Trójmiasta i Warszawy.

  Data dodania: 02 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Instalacja uziemiająca »

  Firma Elko-Bis powstała w 1998 roku. Z początku działała na rynku lokalnym, aby następnie poszerzyć zakres działania na całą Polskę. Od początku postawiliśmy na współpracę z czołowymi hurtowniami i sieciami hurtowni.Na przestrzeni kolejnych lat osiągnęliśmy pozycję lidera pośród firm produkcyjnych zajmujących się ochroną odgromową oraz uziomami, a partnerzy, którzy nam zaufali, razem z nami odnoszą sukcesy, zaopatrując w nasze wyroby największe i prestiżowe inwestycje.

  Data dodania: 03 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • REN-MAR Malbork, art. ogólnobudowlane. »

  Firma REN-MAR istnieje na rynku od 1996 r. Od samego początku oferuje artykuły budowlane i wykończeniowe zarówno firmom wykonawczym, jak i indywidualnym klientom. Firma swoją ofertę wzbogaciła o meble kuchenne, biurowe, zabudowy wnęk oraz o meble ogrodowe. Bogata oferta produktów pozwoli klientowi zaaranżować wyrafinowane wnętrze każdego domu. Zapraszamy.

  Data dodania: 04 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Sztukateria wewnętrzna i zewnętrzna Decor System »

  Sztukaterie! Fantazja tradycji w Twoich przestrzeniach. Jeśli nie Masz pomysłu na swoje wnętrze, zapraszamy na naszą stronę. Produkujemy: listwy, wykończeniowe, ornamenty, przyścienne, sufitowe, podsufitowe, przy, podłogowe, przypodłogowe, dekoracyjne, fasety, profile, poliuretanowe, gipsowe. Zatem z pomocą drobnych elementów dekoracyjnych można uzyskać wnętrze o niebanalnym charakterze. Wnętrze łączące w sobie tradycje, z jakością nowej generacji.

  Data dodania: 06 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Sztukateria zewnętrzna i wewnętrzna Decor System »

  Dla Ciebie łączymy elegancję i tradycję. Jeśli nie Masz pomysłu na swój dom, zapraszamy na naszą stronę. Produkujemy: listwy, gzymsy, wykończeniowe, profile, elewacyjne, bonie, przyokienne, styropianowe, do boniowania, przyścienne, sztukaterie, sztukateria, styropianowa, sztukatorstwo, okienne, www. Produkujemy nasze wyroby z użyciem zaawansowanej technologii i wysokiej jakości materiałów. Wybierając sztukaterię firmy Decor System, wykonaną metodą sztukatorską, macie Państwo pewność, że wybieracie trwałość i nową jakość w systemach dekoracji.

  Data dodania: 06 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Okna Wrocław Blue s.c. »

  Nasza firma oferuje stolarkę budowlaną do Państwa domów (okna, drzwi), mamy duże doświadczenie w zakresie montażu różnego rodzaju okien, drzwi i itd. Służymy doradztwem w doborze najlepszych rozwiązań. Dodatkowym uzupełnieniem naszej oferty są : roletki materiałowe wewnętrzne,rolety zewnętrzne, żaluzje aluminiowe, drewniane i plisowane, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, moskitiery. Blue wykorzystuje w swoich produktach najlepsze materiały takich producentów jak : profile Schüco, okucia Maco, szyby zespolone Pikington i Glaspol.

  Data dodania: 20 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • TESAMED - automatyka bramowa. »

  Profecjonalna instalacja systemów na terenie całej Polski. Oferujemy Państwu systemy alarmowe, monitoringu, wideodomofony i domofony, automatykę bramową, telewizję przemysłową, systemy kontroli dostępu, CCTV do monitorowania zakładów pracy, obiektów szerokiego przeznaczenia. Oferta skierowana do użytkowników prywatnych, firm wykonawczych oraz wojska. Funkcjonujemy na rynku Polskim niezmiennie od 1988 roku.

  Data dodania: 25 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kowalstwo artystyczne ARTMET »

  ARTMET Kowalstwo Artystyczne jest producentem wysokiej jakości wyrobów metalowych. Firma powstała w 1989r.
  W zakresie ogrodzeń oferujemy także ogrodzenia kute, ogrodzenia z paneli alucynk oraz ogrodzenia z kątownika zimno giętego a także wiele innych rozwiązań. Realizujemy indywidualne zamówienia klienta. Zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od nowatorskich projektów po montaż.

  Data dodania: 01 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Granit »

  Rogala od roku 1990 specjalizuje się w handlu kamieniem budowlanym, nasz asortyment zawiera takie kamienie jak granit, marmur, trawertyn oraz wiele innych. Bogata oferta, doskonała jakość i nie wysokie ceny sprawiły, że zakład rozwija się w szybkim tempie. Produkujemy płytki granitowe, które znajdują zastosowanie jako płytki podłogowe. Nasze płyty granitowe znane są z najwyższej jakości oraz niebywałej wytrzymałości.

  Data dodania: 03 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje planowane »

  Poszukując inwestycji budowlanych aby nawiązać kontakt z generalnym wykonawcą, projektantem lub kierownikiem inwestycji, musisz zajrzeć na stronę Info Inwest. Nasza firma na bieżąco opisuje nowe inwestycje budowlane oraz inwestycje planowane, pomagając firmom w nawiązaniu współpracy. Na stronie znajdziecie Państwo naszą pełną ofertę, w której odnajdziecie inwestycje budowlane, zarówno te nowe jak i inwestycje planowane.

  Data dodania: 03 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów jednorodzinnych »

  W naszym pasażu skupiają się firmy projektowe, które posiadają wysoką renomę na rynku budowlanym. Każda z nich jest autorem kilkuset, sprawdzonych, rzetelnych projektów. W ofercie znajduje się gama projektów domów o zróżnicowanej architekturze. Bez trudu znajdą Państwo projekt spełniający najbardziej wyszukane wymagania. W serwisie zastosowano zaawansowane narzędzia pozwalające skrócić drogę wyboru najbardziej odpowiadającego wyobrażeniom domu.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty Energetyczne Kraków »

  KABE-ENERGIA jest solidną firmą funkcjonującą na rynku od początku 2009 roku, czyli od początku obowiązywania w Polsce dyrektywy 2002/91/WE w sprawie charakterystyki energetycznej budynków. KABE-ENERGIA specjalizuje się w sporządzaniu świadectw charakterystyki energetycznej (inaczej - certyfikatów energetycznych) oraz audytów energetycznych: mieszkań i domów mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej, produkcyjnych, magazynowych, handlowych, biurowych i innych. Oferuje również wykonywanie charakterystyk energetycznych do projektów architektoniczno-budowlanych. Obszarem działania firmy jest Kraków i jego okolice, ale często angażuje się również w projekty na obszarze całego województwa małopolskiego, a nawet całego kraju. KABE-ENERGIA zapewnia: atrakcyjną ofertę cenową oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę audytorską, która zadba o szybką i rzetelną realizację zamówienia. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową firmy, gdzie znajdą Państwo szczegóły oferty. Zachęcamy również do kontaktu: biuro@kabe-energia.pl lub 606 825 662 - pod tym numerem telefonu doświadczony certyfikator odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące świadectw i audytu energetycznego. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 10 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Domki drewniane »

  Nowości projektowe - oferta projektów Biura Archeton - projekty pawilonów handlowych i projekty domów jednorodzinnych - tradycyjne i murowane. Ogromne doświadczenie - domy jednorodzinne, dwurodzinne, wielopokoleniowe i w zabudowie szeregowej. Na stronie Forum Inwestorów Archetonu. Biurowiec typu Archetura oraz domy drewniane i tradycyjne - murowane. Różnorodne kolekcje stylistyczne budynków użyteczności publicznej. Bogaty dorobek - kilkaset propozycji. Zapraszamy po projekty garaży i domy drewniane - biuro Sprzedaży i Obsługi Klienta zaprasza.

  Data dodania: 11 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Systemy dociepleń »

  WI-BUD to firma która posiada 16 lat doświadczenia w ocieplaniu budynków. Firma prowadzi również sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów budowlanych oraz posiada własną mieszalnie farb i tynków zewnętrznych. Przy wykonywaniu zleceń stosujemy tylko sprawdzone i najnowsze technologie budowlane. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny gwarantując profesjonalne wykonanie usługi.

  Data dodania: 16 12 2009 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Budownictwo - nowa strona:

Musisz być zalogowany żeby dodać stronę »