Podkategoria: Astrologia i wróżby

 • Wróżby miłosne »

  Wróżby miłosne - Na tym portalu świadczę usługi polegające na wróżeniu miłosnym. Wróżby miłosne są w tym momencie i zawsze były najbardziej popularną usługą wróżbiarstwa. Posiadam bardzo wielu zadowolonych klientów - wystarczy poczytać opinie o mnie w internecie. Przy wróżeniu posługuję się kartami Tarota, które wspieram numerologią, całość wróżby przesyłam do Państwa e-mailem. Zapraszam serdecznie - Wróżka Otylia

  Data dodania: 15 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wróżki »

  Tarot Wróżki Otylii. Czy zastanawialiście się Państwo kiedyś nad tym jak będzie wyglądało wasze życie w przyszłości ? Jak potoczą się Wasze losy jaki i losy Waszych bliskich ? Jestem wróżką - tarocistką, nazywam się Otylia Wrzos i z ogromną przyjemnością zapraszam Państwa na seans z kartami Tarota - mogę Państwu zagwarantować satysfakcję z moich wróżb. Tarot jest przydatną wskazówką w dzisiejszym, zabieganym świecie.

  Data dodania: 15 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby »

  We wróżbach doszukujemy się przede wszystkim rady, pomocy i wsparcia. Mając świadomość tego co nas czeka, jesteśmy w stanie bardziej kontrolować nasz los, a to co nas w życiu spotka zarówno dobrego jak i złego potrafimy sobie wyjaśnić, bo przecież wiemy do czego zmierzamy. Zapraszamy do portalu omawiającego większość rodzajów wróżb. Numerologia, tarot, chiromancja, wróżby andrzejkowe, wróżby walentynkowe oraz wiele innych. Zapraszamy

  Data dodania: 15 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tarot »

  Tarot od wieków budził respekt i zachwyt wśród ludzi. Karty Tarota posiadają moc, którą staram się wykorzystywać jak najbardziej na Państwa korzyść. Karty Tarota są skuteczne. Nie wyobrażam sobie swojego życia bez kart Tarota. Od bardzo dawna jego dobroczynność są w stanie potwierdzić osoby profesjonalnie zajmujące się prognozowaniem przyszłości. Tarot pośród innych kart wyróżnia się duża symboliką oraz dużymi możliwościami jej interpretacji.

  Data dodania: 15 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Andrzejki 2009 »

  Wróżby Andrzejkowe to dobra zabawa. Do najbardziej popularnych wróżb w andrzejki należą np: Wróżby z talerzy. Zdecydowana większość wróżb Andrzejkowych ma na celu przepowiedzenie przyszłości matrymonialnej, która z dziewczyn pierwsza wyjdzie za mąż. Andrzejki są nazywane dniem Świętego Andrzeja Apostoła, Szkoci obchodzą go najhuczniej, Szkocja ma Św. Andrzeja jako patrona. W naszym kraju w wigilie tego dnia św. Andrzeja, albo w tym dniu jest to uzależnione od regionu w Polsce, wróżymy sobie przyszłość, zwłaszcza tę miłosną-matrymonialną.Święty Andrzej Apostoł jest bratem Św. Piotra, a zarazem uczniem Jana Chrzciciela. Nad morzem Czarnym prowadził działalność misjonarską. Został ukrzyżowany na Peleponezie w mieście Patras w dniu 30 listopada 30 roku. Jego krzyż był w kształcie litery X (od tego wzięła się nazwa Krzyż Świętego Andrzeja). Święty Andrzej jest Patronem Szkocji oraz Rosji. Do najbardziej popularnych wróżb w andrzejki należy: Lanie gorącego płynnego wosku bezpośrednio na wodę na wodę. Wosk można również lać przez dziurkę od klucza.

  Data dodania: 16 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przeznaczenie, Oszukać przeznaczenie II »

  Jakie jest nasze przeznaczenie? Poznanie własnego przeznaczenia, czyli przyszłości jest czymś, o czym marzy bardzo wiele osób i dzięki nam te marzenia mogą się sprawdzić. Możesz również dowiedzieć się nieco więcej o samym przeznaczeniu i o teoriach na jego temat. Przeznaczenie jest tematem ciekawym, dlatego warto bardziej się w niego zagłębić i wiedzieć więcej. Tutaj także znajdziesz opisy filmów z serii Oszukać Przeznaczenie

  Data dodania: 24 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chiromancja »

  Chiromancja.com, to serwis, który prócz interesującej nazwy, bogaty jest także w niezwykle ciekawe treści. Jeśli zastanawiałeś się kiedykolwiek jak wygląda wróżenie z dłoni, koniecznie powinieneś odwiedzić ten serwis. Poznaj historię tej ciekawej praktyki, a także zapoznaj się z jej wszystkimi tajnikami. Czy wiesz jaki jest rodzaj Twojej dłoni? Tego również możesz dowiedzieć się, odwiedzając tę witrynę.

  Data dodania: 22 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przepowiednia końca Świata »

  Przepowiednia.net jest jedną z witryn, za pomocą której może być ci przybliżona wiedza na temat przepowiedni dotyczącej roku 2012. Jeżeli jesteś osobą, która wierzy słowom wszelkich przepowiedni, serwis ten z pewnością wyda ci się godny uwagi. Nie licząc wiadomości mówiących o samej przepowiedni, a także fachowemu wyjaśnieniu tego słowa, dowiesz się, jakie są twoje szanse na przeżycie, w obliczu przerażającego żywiołu. Dla niedowiarków, na stronie głównej umieszczony został fragment Biblii, który również prorokuje nadejście końca świata.Chcesz wiedzieć jak uratować się? Powinieneś wypełnić formularz, za pomocą którego dowiesz się, która z dróg ucieczki w dniu zagłady będzie dla ciebie najlepsza.

  Data dodania: 19 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby z kart tarota »

  Anioły i wróżby anielskie na pewno pomogą Ci poznać pozytywne aspekty Twojego życia – dowiesz się tutaj, jak będzie układało się Twoje życie miłosne i zawodowe. Ponieważ będzie nad Tobą czuwał anioł, dlatego z całą pewnością będzie to coś, co sprawi Ci niezwykłąprzyjemność. Takie wróżby to coś wspaniałego i wyjątkowego zarazem. Anielskie karty tarota pomogą Ci uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Wróżby miłosne z anielskich kart tarota otworzą przed Tobą tajemnice miłosnych uniesień które możesz spotkać w ramionach ukochanej osoby. Wróżki odpowiedzą także na pytania dotyczące sfery materialnej Twojego życia

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalnewrozby.pl-Horoskop, Tarot, Numerologia, Wróżki. »

  Portal internetowy Profesjonalnewrozby.pl to nowa jakość na polskim rynku. Wszystko w jednym miejscu Tarot indywidualny,Tarot partnerski,numerologia,afirmacje,astrologia,jasnowidz.
  Najlepsze wróżki i wróżbity do twoich usług. Nurtują Cię pytania dotyczące miłości,finansów,kariery albo z dowolnej innej dziedziny?Nie daj się nabrać oszustom i szarlatanom. Korzystając z naszych usług dostaniesz odpowiedzi od profesjonalistów z każdej dziedziny. Warto wiedzieć co czeka nas w życiu,czego oczekiwać od nowego partnera lub nowej pracy. Polecamy tarot to jeden z najskuteczniejszych sposobów wróżenia.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżka »

  Serdecznie zapraszam do odwiedzania nowo powstałej strony wrozkahanna.pl gdzie znajdziesz moją pełną ofertę. Na imię mam Magdalena, jednak dużo ludzi zna mnie pod pseudonimem "Wróżka Hanna". Głównie oferuje interpretowanie Tybetańskiej Wyroczni MO, tarot oraz portret psychofizjonomicznym. Zgłębiam również tajniki umysłu, mowy ciała werbalnej i niewerbalnej. Swoim klientom oferuje wiele pubudzających ciekawość usług jak na przykład. personalne seanse, odpowiedzi na dokładnie sprecyzowane pytania, horoskopy i inne ciekawe rzeczy. Skontaktować ze mną można się poprzez email albo komunikator Gadu Gadu.

  Data dodania: 05 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby Online »

  Chcesz poznać przyszłość? A może się jej obawiasz? Skorzystaj z usług jasnowidza online, który odsłoni Twoją przyszłość - znając ją, będziesz mógł ustrzec się błędów i unikniesz w życiu porażek. Numerologia, tarot, gwiazdy, wróżby miłosne. Zadzwoń i przekonaj się, czy i kiedy znajdziesz swoją drugą połówkę. Tel. 708 708 310 (1 min. 4 zł + VAT). Poznaj swoją przyszłość już dziś!

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jasnowidz Aida »

  Przewidywanie przeszłości, wróżenie z kart, tarot, wróżby miłosne, jasnowidzenie - tym wszystkim zajmuję się dla Państwa od lat i robię to na tyle skutecznie, że wielu Klientów regularnie korzysta z moich usług, gdyż wiele im zawdzięczają. Przekonaj się sam i zmień swoje życie. Zadzwoń pod nr telefonu 708 708 600 (1 min. 4 zł + VAT), a powiem Ci, co czeka Cię w przyszłości.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »

Astrologia i wróżby - nowa strona:

Musisz być zalogowany żeby dodać stronę »