Kategoria: Marketing

Strony traktujące o bardzo rozległej dziedzinie jaką jest marketing, czy to w prasie czy radiu, telewizji czy internecie. Porady i usługi marketingowe, firmy z branży reklamowej czy też firmy zajmujące się badaniami rynku.

Marketing - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Odbierz certyfikat dla firm i inne atrakcyjne korzyści! »

  Odbierz certyfikat dla firm i związane z nim, atrakcyjne korzyści! Uczestnicy programu Solidny Partner zyskują: wzmocnienie PR i wizerunku firmy, możliwość pozyskiwania nowych klientów i nawiązania satysfakcjonującej współpracy, stałą promocję firmy w Polsce i za granicą, zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez interaktywne świadczenie usług, a także dostęp do wielu korzystnych zniżek zmniejszających koszty działalności firmy!

  Inicjatywa miała swój początek w 1995 r., a jej głównym celem jest promowanie rzetelności i społecznej odpowiedzialności biznesu wśród polskich przedsiębiorców. W 2001 r., patronat honorowy nad programem objął Prezes Narodowego Banku Polskiego oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.

  Dołącz do nas już dziś i rozwiń Twoją firmę!

  Data dodania: 17 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fanpix.pl - mobilne akcesoria, głośniki, tablety »

  W sklepie online oferujemy folie do projekcji tylnej - folie projekcyjne do naklejania na szybę i pleksi. Folie po projekcji tylnej oświetlane projektorem umieszczonym z tyłu utworzą ekran. Na witrynie sklepu, salonu, firmy uzyskasz efektowną i skuteczną reklamę. Folie do tylnej projekcji to rozwiązanie trwałe i dynamiczne; wyświetlany obraz możesz zmienić w każdej chwili. W naszym asortymencie znajdziesz folie projekcyjne o różnej barwie do właściwego zastosowania. Folie charakteryzują się szerokim kątem widzenia. Można wyciąć, wykleić i oświetlić obiekt o dowolnym kształcie i rozmiarze i uzyskać niepowtarzalny efekt. Do wyboru klienta jest folia czarna, szara folia projekcyjna, folia ciemnoszara o wysokim kontraście. Transparentna folia projekcyjna umożliwia uzyskanie efektu holograficznego, obraz jest jakby zawieszony w powietrzu; folia przeźroczysta do projekcji tylnej pozwala uzyskać ciekawy efekt 3D.Na stronie naszego sklepu znajdziesz też projektory do prezentacji mobilnych - pikoprojektory. W naszej ofercie posiadamy również kamery Full HD: wodoodporne kamery sportowe, kamery samochodowe z automatycznym nagrywaniem i sensorem, GPS. Oferujemy także głośniki bezprzewodowe Bluetooth, tablety, karty pamięci, mobilne gadżety i sprzęt komputerowy.

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • DWAplusDOBRZE Agencja Reklamowa »

  Agencja reklamowa DWA plus Dobrze z Poznania, oferuje kompleksowe usługi marketingu w wyszukiwarce. Jest w stanie przeprowadzić klienta od etapu tworzenia witryna do etapu budowania widoczności w sieci. Firma zajmuje się również tworzeniem sklepów internetowych opartych o najlepsze systemy typu e-commerce. Przez cały proces pracy z klientem świadczy fachowe doradztwo o konsultacje.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • KampanieAdWords.org - SEM »

  Kampanie AdWords to coraz popularniejszy sposób reklamy w internecie. Dzięki profesjonalnej agencji firma jest w stanie zwielokrotnić korzyści płynące z tej formy reklamy. Witryna przedstawia ofertę agencji SEM specjalizującej się w tworzeniu i optymalizacji kampanii AdWords. Dodatkowo strona zawiera rozległy dział z wiedzą, na bieżąco aktualizowany. Dzięki niemu potencjalni klienci są w stanie dowiedzieć się więcej na temat oferowanej formy reklamy.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Programy lojalnościowe dla klientów »

  Twoja firma dobrze się rozwija, masz nowych klientów, ale nadal zależy ci na zwiększeniu ich ilości? Nasza firma pomoże Ci i zadba o zadowolenie Twoich nabywców. Zaproponujemy Ci odpowiednie programy lojalnościowe, do których dostosujemy, zgodne z potrzebami Twoich klientów, programy rabatowe. Zadbamy o potrzeby Twoich klientów przez karty upominkowe tak, by z przyjemnością wracali do twojej działalności.

  Data dodania: 22 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia łódź »

  Zlecanie druku materiałów reklamowych w drukarni internetowej niesie za sobą wiele zalet. To nie tylko oszczędność czasu, ale przede wszystkim pieniędzy. Drukarnia internetowa jak sama nazwa wskazuje istnieje w internecie, który w obecnych czasach jest ogólnie dostępny i dla każdego. Natomiast prowadzenie sprzedaży przez internet jest o wiele mniej kosztowne niż w lokalnej drukarni. Dzięki temu koszty drukowania plakatów reklamowych są sporo niższe niż dotychczas w zwykłej drukarni, a składając zamówienia na np. druki kalendarzy nie musimy wychodzić z firmy. Tak samo jest przy odbiorze podając tylko adres dostawy, dostawca przywozi nam gotowe druki reklamowe.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma ze specjalizacją dla rekalmy »

  Firma Boardmaker to producent reklamy specjalizujący się w produkcji tablic billboardowych. Firma oferuje tablice reklamowe różnego formatu, z gwarancją na niepowstawanie korozji przez siedem lat. Wykorzystywane do produkcji materiały odznaczają się bardzo dobrą jakością. Wysokie normy przerobowe sprawiają, że firma dokonuje szybkiej realizacji zleceń. Boardmaker zajmuje się realizacją zleceń z obszaru Polski jak i Europy.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dobry dystrybutor gadżetów reklamowych »

  Firma Axa Trading funkcjonuje na rynku od 2009 roku. Jesteśmy producentem gadżetów reklamowych także bezpośrednim dostawcą i dystrybutorem gadżetów reklamowych. Nasza praca jest naszą pasją. Własnym Klientom oferujemy produkty najwyższej oraz wypróbowanej jakości w odpowiednich i konkurencyjnych cenach. Importujemy nasze upominki korporacyjne dla firm wprost od producentów, co z pewnością oddziałuje na ceny udzielanych przez nas towarów. Wielu naszych Kontrahentów decyduje się na kolaborację z nami, ponieważ zawsze staramy się podchodzić do każdego spośród nich osobiście. Z dokładnością konsultujemy prawie każde zapotrzebowanie, radzimy również sugerujemy najlepsze rozwiązania. Przede wszystkim stawiamy na rozważenie potrzeb własnych Klientów przez rozpoznanie naszego Sojusznika również odnalezienie najlepszego terenu współpracy. Omówienie oraz analiza potrzeb umożliwia wykonać propozycję będącą reakcją na szacowania naszych Kontrahentów. My sugerujemy, niemniej jednak to Państwo dopełniacie doboru.

  Data dodania: 30 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przegrywanie kaset VHS na DVD Szczecin »

  Czy posiadacie Państwo filmy na starych kasetach VHS? Czy chcielibyście obejrzeć je w zupełnie innym świetle? Nasza firma realizuje kompleksowe kopiowanie kaset vhs na DVD, BLURAY oraz na inne nośniki pamięci. Konwertujemy również materiały 2D na obraz 3D. Zapewniamy Państwu najwyższą jakość digitalizacji jak i kompresji do DVD/BLU-RAY/HDD! Kasety są zgrywane bezstratnie z poprawą jakości z postaci analogowej do postaci DigitalVideo i kompresowane najlepszymi profesjonalnymi kodekami DVD/BLU-RAY/HDD! Tylko u nas tak bogata i kompleksowa oferta! Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja hostess »

  Promocja to teraz generujące najwyższe koszty działy w firmie. Ich funkcja wzrasta codziennie, z minuty na minutę. W epoce bez barier wejścia na rynek, gdzie konkurencja jest naprawdę mocna, winno się włożyć sporo wysiłku, żeby przyciągnąć do spółki potencjalnych klientów. Zaprosić do skorzystania z usług czy nabycia drogą kupna produktu, żeby to zrobić, teoretycznie, wystarczy zatrudnić dobrze się prezentującą hostessę. Praktyce o wiele skomplikowane, niż się teraz myślisz. Klienci już nie przykładają wagi na małomówne, chowające się przed światem hostessy. Ten styl biznesowy jest już spalony na panewce. Dzisiaj w dobrej agencja hostess skupia niemała uwagę nie tylko do kształtów sylwetki, ale nade wszystko do osobowości, charakteru. Ważne jest to, jak bardzo konkretna osoba jest komunikatywna, czy potrafi przekonać do swoich racji klientów – w sposób kulturalny, rzecz jasna. Bez znaczenia, czy są to hostessy tłumaczki czy modelki. Powinny mieć to „coś”. Być skutecznym sprzedawcą. Możesz mi wierzyć, że język klienta jest jednym z najbardziej skomplikowanych języków na świecie. Ciągle się zmienia, kupujący są coraz bardziej wymagający, sporo rzeczy nieświadomie ignorują. Dlatego dobra agencja promocyjno-reklamowa, jak i agencja hostess tak niemałą wagę przykłada do ciągłego instruktażu swoich modelek, podnoszenia ich kwalifikacji i umiejętności sprzedażowych.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »

Marketing - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Token: