Podkategoria: Ankiety, sondaże

 • Polskie firmy »

  PCM - Polskie Centrum Marketingowe. Nasza specjalizacja to marketing bezpośredni oparty o potencjał bazy danych polskich firm, telemarketing, wsparcie sprzedaży i analizy marketingowe. Adresy firm - baza danych Efekt, własne Call Center i rejestr firm. Oferujemy Doradztwo marketingowe, pozyskiwanie klientów, obsługę klienta, obsługę posprzedażową. Marketing bezpośredni, badania marketingowe, call center.

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Call center »

  Global Contact Center jest nowoczesną firmą oferującą profesjonalne usługi w zakresie kompleksowej obsługi klienta z wykorzystaniem wszystkich dostępnych kanałów bezpośredniej komunikacji z klientami. Pracownicy call center są otwarci i chętnie służą pomocą. Proponowane przez nich rozwiązania mogą być dostosowane do systemów już istniejących w firmie i zintegrowane z nimi.

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy Klient »

  Tajemniczy gość, tajemniczy klient to usługa polegająca na badaniach produktów, pracowników i firm. Tajny klient podaje się za klienta danej placówki, sklepu i przeprowadza badanie testowe. Później odpowiada na pytania w ankiecie o jakości obsługi. Takie badanie stanowi podstawę do weryfikacji i oceny jakości pracy. Audyt jakości obsługi klientów przy pomocy usługi Tajemniczy Klient (Mystery Client). Badanie przeprowadza w terenie podstawiony klient, który w rzeczywistości jest pracownikiem naszej firmy.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Badanie czytelności ulotek »

  Wszystkim klientom zapewniamy pełną archiwizację dokumentów. Co jakiś czas aktualizujemy teksty druków informacyjnych. Opiekę nad badaniami prowadzą odpowiedni fachowcy. W omawianych usługach gwarantujemy wykonanie próby pilotażowej. Proponujemy klientom szeroki pakiet usług. Wykonujemy przy okazji tłumaczenia dokumentacji rejestracyjnej artykułów naukowych. Gwarantujemy Naszym klientom opracowania od podstaw. Charakteryzuje Nas indywidualne dopasowanie do klienta każdej usługi. Oferujemy przedstawicielstwo firm w zakresie rejestracji lekarstw. Działamy z wieloma polskimi firmami farmaceutycznymi. Proponujemy zaawansowane opracowanie receptur walidacyjnych. Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj współpracy. Prowadzone przez Nas działania realizowane są z aktualnymi standardami. Na razie zrealizowaliśmy ponad 100 pakietów druków w standardach europejskich. Trudnimy się w monitorowaniu i sporządzaniu dokumentacji dot. badania chwytliwości ulotek farmaceutycznych. Stosujemy atrakcyjne rabaty cenowe. Usługa zapewnia wykonanie całego badania czytelności ulotki. Oferowany system zapisywania danych zapobiega możliwości utraty części dokumentacji. Zadziwi cię rzeczowość przekazywanej przez Nas wiedzy. Współpraca z Naszą firmą to dobry wybór! Pomożemy przy konsultacji doboru wzoru ulotki farmaceutyczne pod względem graficznym. Nasza firma oferuje specjalistyczne badania z branży dokumentacji rejestracyjnej akcesoriów leczniczych.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badania rynku, opionii publicznej i wizerunku »

  Proponujemy badania opionii publicznej, badania rynku, badania wizerunku. Metody stosowane przez nas w badaniach to rozmowy swobodne o różnym poziomie standaryzacji – badanie to wyróżnia zwyczaj zwykłej rozmowy, w której poruszone, rozwijane i pogłębiane są określone wątki. Badacz prosi osobę badaną o wypowiedź na wyznaczony temat. Nasze badania opinii publicznej, badania rynku czy też badania wizerunku firmy są właściwymi i wiarygodnymi badaniami. Dzieki praktykowanym przez nas metodom badawczym owoce badań są zawsze celne i wysokiej klasy. Question Mark jest biurem badań cywilnych, które zostało założone z myslą o sektorze kultury. Posiadamy zaplecze naukowe z obszaru socjologii, kulturoznawstwa, marketingu prowadzimy badania rynku, badania opinii publicznej czy badania wizerunku. W zależnosci od wymagań klientów stosujemy okazały wachlarz badań ilościowych i jakościowych dostowanych do sprecyzowanych zamiarów badawczych.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Telemarketing »

  Uprzejmie zapraszamy na serwis internetowy korporacji o nazwie Contact Center. Contact Center uznawana jest za najlepszą w Polsce firmą specjalizującą się w outsourcingu call center. Posiadamy 10-letnie praktykę w sektorze call center oraz telemarketingu i telesprzedaży. Nasza praktyka pozwoliła nam na wykreowanie fantastycznie funkcjonujących koncepcji dla wielu zadowolonych odbiorców. Dostarczamy także taką usługę jak doradztwo biznesowe jak też serviceDesk. Przeprowadzamy nieszablonowe projekty, bywamy łatwi w przystosowaniu się co daje nam opcję dostosowania się do osobistych wymagań nawet mocno wymagających kontrahentów. Zapewniamy także konsulting, w takim obszarze jak planowanie, konstrukcja i organizacja wewnętrznymi contact center. W opisywanej pracy używamy rozlicznego wariantu kanały komunikacji, takich jak na przykład internet, SMS, IVR. Współpracujemy zarówno z średnimi i dużymi firmami z polskim kapitałem, jak i międzynarodowymi koncernami z branż takich jak np. finanse i handel, IT, zapewniamy obsługę w kilku językach. Oferujemy fachowe doświadczenie, ponad dziesięć lat na rynku, więcej niż dwa tysiące pozycji call center jak i 10 lokalizacji w Polsce.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badanie rynku, badanie satysfakcji klientów - ConQuest »

  Badanie rynku oraz badanie satysfakcji klientów pozwoli Ci poznać odpowiedź na pytania jakie cechy produktu lub usługi wymagają poprawy oraz w jaki sposób Twoja firma powinna ulepszyć swoją ofertę. Doradztwo konsulting, biznes plan i doradztwo transakcyjne to zakres, w którym mamy bogate doświadczenie. Realizujemy projekty poprzez pracę zespołową i twórczy podział obowiązków. Jesteśmy elastyczni, każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Nasi specjaliści przygotują ofertę, która najlepiej odpowie na Twoje potrzeby. Przygotowujemy rzetelny i skuteczny biznes plan, dzięki któremu pozyskasz środki finansowe na zaistnienie i rozwój. Wyróżnia nas znajomość wielu branż, także niszowych. Oferowane przez nas badanie satysfakcji klientów pozwala osiągnąć przewagę konkurencyjną na rynku. Podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i pasją nawet do najmniejszej transakcji, dlatego nasze doradztwo transakcyjne zapewnia bezstresowy proces sprzedaży.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne badanie marki »

  Powierzając wykonanie analizy naszej firmie stawiasz na bogate doświadczenie, duży zasób wiedzy oraz na nowoczesne metody badawcze. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, stąd dla każdego klienta tworzymy indywidualną ofertę.Zacznij od badania wizerunku swego przedsiębiorstwa. Badania wizerunkowe ułatwią Ci podjąć słuszne czynności promocyjne oraz przeobrazić postrzeganie Twojej jednostki. Chcesz dowiedzieć się co o Twojej firmie sądzą klienci oraz konkurencja? Chciałbyś odmienić wizerunek firmy oraz dotrzeć do nowych konsumentów.

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Marketing Research World - Badania rynku »

  Marketing Research World - Badania marketingowe wykorzystuje swój potencjał do projektowania i realizacji badań w taki sposób, aby zawsze wyróżniały się na tle konkurencji. Zaangażowanie, sprawdzone metody i skuteczne innowacje pomagają nam w dążeniu do celu. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego każde nawet najmniejsze poczynanie jest sprawdzane i konsultowane. Przeprowadzamy wszelkie projekty, zarówno lokalne jak i ogólnopolskie

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolportaż ulotek »

  Poszukujesz firmy do dystrybucji ulotek, a może tylko do roznoszenia ich w śród ludzi, jeżeli tak to nasza firma z pewnością podoła twoim wygórowanym wymaganiom i spełni twoje wszystkie zalecenia, co do emisji tych ulotek. Podchodzimy do klienta z dużym bagażem doświadczeń i chętnie pomożemy dobrać odpowiednią strategię na ten sposób reklamy. Nie zwlekaj i zadzwoń już dziś, zapraszamy.

  Data dodania: 22 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Analizy danych »

  Analiza statystyczna, Konsulting czy także Modelowanie danych, wszystkie te zagadnienia są całkowicie znane naszej firmie. Jesteśmy liderem pośród firm zajmujących się usługami statystycznymi oraz konsultacyjnymi. Ponieważ R-Stat to firma konsultingowa, również zajmujemy się szkoleniami reklamowymi jak również usługami badawczymi, głównie na przetwarzaniu i analizie danych. Jako firma stawiamy niezwykle gigantyczny nacisk, na jakość świadczonych przez nas usług jak i na kontakt, dzięki czemu jesteśmy najlepsi w branży.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »

Ankiety, sondaże - nowa strona:

Musisz być zalogowany żeby dodać stronę »