Top 20 najnowszych stron w katalogu:

 • Atilo »

  Przynęty z gumy firmy Keitech bardzo dobrze znane są miłośnikom wędkarstwa na całym świecie. Te przynęty, które przywędrowały do Europy ze Stanów na stałe zagościły w akcesoriach każdego rasowego amatora wędkowania. Ich jakość a także skuteczność, przekonały do siebie wiele osób. To znakomita jakość. Wędka to atrybut wędkarza. Tego nie należy wszak tłumaczyć nikomu. Trzeba zatem dołożyć wszelkich starań, by utrzymać swój osprzęt w najlepszym stanie. Pokrowiec wędkarski z pewnością będzie użytecznym rozwiązaniem, z którego warto skorzystać. Jest on niezwykle wytrzymały oraz dostępny w każdym punkcie sprzedaży.

  Data dodania: 14 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia »

  ASMS zajmuje się certyfikacją systemów zarządzania iso 9001, iso 14001 i certyfikacją systemu HACCP. Procedura certyfikacji polega na rzeczowej diagnozie zewnętrznych auditorów czy dany system zarządzania spełnia wymagania normy. Certyfikacja iso składa się z kliku stadiów. Rozpoczyna się od momentu przygotowania oferty oraz umowy, przez planowanie auditu, audit początkowej certyfikacji, aż do wydania i utrzymywania certyfikatu. Audit początkowej certyfikacji dzieli się na dwa podstawowe szeregi. Pierwszym etapem jest wartościowanie dokumentacji organizacji na zgodność z odpowiednią normą, ocena lokalizacji, a także ustalenie zakresu systemu zarządzania. Drugi etap auditu początkowej certyfikacji zawiera ocenę całych ostatecznych procesów organizacji. Wymogiem utrzymania wydanego certyfikatu iso jest przeprowadzanie dorocznych auditów w nadzorze. Certyfikat iso oraz haccp jest wydawany na 3 lata. Assurance Service For Management Systems Sp. z o.o. prowadzi kursy z aspektu systemów zarządzania iso. Planujemy kursy iso 9001, iso 14001, iso/ts 16949 także kursy haccp dla pełnomocników i auditorów wewnętrznych. W naszej ofercie można także wynaleźć szkolenie z problematyki ochrony danych osobowych – szkolenie abi dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji. ASMS wykonuje także kursy z zakresu ochrony środowiska, naliczania opłat środowiskowych i gospodarki odpadami – Prawo Ochrony Środowiska. Usługi certyfikacji a także kursów dokonujemy na obrębie całego kraju.

  Data dodania: 08 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Schody Katowice »

  Nasza firma powstała 1985 i od tego czasu pragniemy Państw domu dostarczyć schody, które nadadzą niepowtarzalny wygląd państwa domu. Nasze schody wykonane są z najwyższej jakości materiałów i dlatego tak wielu klientów ceni sobie nasze usługi. Wykonujemy schody samonośne policzkowe, bolcowe, dywanowe z elementami ze stali kwasoodpornej, szkłem i elementami ze stali kutej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 08 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tanie E-papierosy i Liquidy 4s »

  Polski sklep z e-papierosami i liquidami, w którym proponujemy najważniejsze, polskim zdaniem marki wiodących producentów z branży e-papierosów i liquidów. Aktualnie wyszukasz u nas Aromaty, dodatki i Liquidy tytoniowe,e-papierosy / E-cygara,Kartomizery,Clearomizery,Liquinatory,Kartridże,Grzałki,Atomizery,Baterie, Ładowarki marek: Ebull,Joyetech,Vision, Kangertech, BlueMist,Poltiko, Sensation, Monacco, Inawera,Mild,Cottien, LiQueen, Provog, Volish, P1, Wolter. Dla nowych użytkowników oczekuje rabat 10% na cały asortyment. W dodatku prowadzimy serwisy pogwarancyjne, oraz skupujemy stare e-papierosy, wkłady i inne elementy e-papierosa, zapewniając im następne życie:)

  Data dodania: 07 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Maverick pochłaniacze wilgoci »

  Przedsiębiorstwo Maverick od lat dostarcza branżom przemysłowym profesjonalne rozwiązania w zakresie pochłaniania wilgoci. Pochłaniacze wilgoci nie tylko zapobiegają rdzy i pleśni, ale również chroni podatne na wilgoć elementy takie jak opakowania papierowe czy etykiety. Pochłaniacze dostępne są w formie granulatu, saszetek, tabletek i kapsułek. Wszystkie formy zabezpieczenia dostosowane są indywidualnie do zapotrzebowania danej branży.

  Data dodania: 01 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet weterynaryjny - Dr. Hau »

  W gabinecie weterynaryjnym DR HAU mieszczącym się w Rzeszowie, świadczymy usługi weterynaryjne troszcząc się o zdrowie zwierząt domowych. Gwarantujemy kompleksowość usług a także służymy wiedzą – działamy już od 2002 roku. W pilnych wypadkach, poza porami pracy można ustalić wizytację telefonicznie. Istotne usługi weterynaryjne to: okulistyka, położnictwo a także ginekologia, choroby wewnętrzne, USG, profilaktyka, stomatologia, EKG.

  Data dodania: 20 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz »

  Jestem absolwentem Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Od wielu lat zajmuję się aranżacją wnętrz. Doświadczenie zawodowe pozwala mi na realizację dowolnych zleceń w zakresie projektowania oraz tworzenia funkcjonalnej i przyjaznej przestrzeni. Projektowane przeze mnie wnętrza nabierają indywidualnych cech dzięki ścisłej współpracy z klientem przez cały proces projektowy. Zapraszam do skorzystania z moich usług.

  Data dodania: 20 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość.Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 19 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odbierz certyfikat dla firm i inne atrakcyjne korzyści! »

  Odbierz certyfikat dla firm i związane z nim, atrakcyjne korzyści! Uczestnicy programu Solidny Partner zyskują: wzmocnienie PR i wizerunku firmy, możliwość pozyskiwania nowych klientów i nawiązania satysfakcjonującej współpracy, stałą promocję firmy w Polsce i za granicą, zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez interaktywne świadczenie usług, a także dostęp do wielu korzystnych zniżek zmniejszających koszty działalności firmy!

  Inicjatywa miała swój początek w 1995 r., a jej głównym celem jest promowanie rzetelności i społecznej odpowiedzialności biznesu wśród polskich przedsiębiorców. W 2001 r., patronat honorowy nad programem objął Prezes Narodowego Banku Polskiego oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.

  Dołącz do nas już dziś i rozwiń Twoją firmę!

  Data dodania: 17 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Transport z Chin JCC International Trade »

  Zajmujemy się kompleksową organizacją transportów morskich oraz lotniczych z Chin. Organizujemy transporty drobnicowe i całokontenerowe. Pomagamy w odprawach celnych po stronie chińskiej i polskiej. Także odprawiamy towary na terenie Niemiec. Wystarczy wysłać do nas zapytanie a otrzymacie Państwo bezpłatną wycenę kosztów transportu z Chin w ciągu 48 godzin. Działamy szybko i sprawnie, bo nie mamy 10 pośredników. Jak to ma miejsce w dzisiejszym łańcuchu spedycyjnym. Mamy sprawdzonych armatorów i agentów spedycyjnych. Dzięki temu zawsze wiemy gdzie jest Państwa towar z Chin oraz kiedy znajdzie się w odprawie celnej czy na kiedy będzie dostarczony do Państwa firmy.Zapraszamy do współpracy małe jak i duże firmy. Pomagamy także sprawdzić towary w Chinach przy załadunku i plombowaniu kontenerów.Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 16 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Narzedzia.pl »

  http://www.narzedzia.pl to profesjonalny sklep on-line, proponujący stałym Klientom sprzęt techniczny profesjonalnych producentów. Asortyment sklepu skierowany jest także do fachowców jak i fanów obsługi narzędzi. Pośród dużej ilości asortymentu zakupić można na przykład: narzędzia motoryzacyjne. Własne zaplecze magazynowe sprawia, iż wysyłka narzędzi odbywa się ekspresowo i idzie prosto do Klienta. Kilkunastoletnie praktyki w gałęzi sprzedaży e-handlu umożliwiło e-sklepowi zwiększyć skalę działania w państwach zachodniej Europy. Narzędzia to nie tylko sklep w wirtualnym świecie, gdyż posiada on mnóstwo doradców technicznych, którzy dają użytkownikom pomoc w wyborze narzędzi.

  Data dodania: 16 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Poszewki na poduszki - Studio M&M »

  Studio MM to sklep internetowy oferujący artykuły dekoracyjne dla domu. W naszej ofercie znajdują się poduszki dekoracyjne, poszewki na poduszki, pościele, zasłony oraz produkty dekoracyjne do pokoju dziecięcego. Wszystkie oferowane przez nas produkty są naszym autorskim pomysłem. Tworzymy je ręcznie w naszym studiu w Mikołowie. Przykładamy ogromną wagę do starannego wykonania oraz dbamy o najdrobniejsze detale. Ciekawe i oryginalne poduszki idealnie odmienią wnętrze Twojego domu.Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz odwiedzenia naszego studia w Mikołowie! Chętnie odpowiemy na każde pytanie oraz pokażemy w jaki sposób tworzymy nasze poduszki!

  Data dodania: 13 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zestawy powitalne »

  Firma Resort Pro zajmuje się wyposażaniem hoteli w sprzęty niezbędne do komfortowej obsługi gości. W ofercie znajdują się między innymi zestawy powitalne o różnej pojemności czajnika, wszystkie wysoce energooszczędne. Dodatkowo oferujemy wyposażenie recepcji hotelowych w niezbędne urządzenia - od wózków bagażowych po sejfy depozytowe. Dzięki wieloletniej praktyce potrafimy dopasować produkty do potrzeb każdego indywidualnego klienta. Sprawdź koniecznie na naszej stronie internetowej produkty oferowane przez Resort Pro.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szroty.pl - baza autozłomów »

  W serwisie Szroty.pl można odnaleźć dane kontaktowe do stacji demontażu pojazdów oraz do miejsc handlujących częściami używanymi do maszyn. Rejestracja autozomów oraz wyszukiwanie telefonów do tych miejsc jest bezpłatne. Istnieje możliwość pozostawienia na stronie zapytania o części wraz ze swoimi danymi kontaktowymi, takie zapytania wędrują do wszystkim firm zrzeszonych w ramach szroty.pl. W aktualnościach pojawiają się artykuły i poradniki motoryzacyjne.

  Data dodania: 01 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Omoto.pl platforma części »

  Portal ma na celu przedstawienie jak największej oferty sprzedaży części nowych, regenerowanych i używanych do osobówek, ciężarówek, motorów, autobusów i maszyn budowlanych. Przy tworzeniu platformy części kładziono szczególną uwagę na łatwość obsługi. Dlatego serwis posiada zaawansowaną wyszukiwarkę z podpowiedziami słów, co znacząco przyspiesza wprowadzanie frazy. Asortyment przedstawiony jest klarownie. Opatrzony najważniejszymi informacjami, zdjęciami i ceną podanymi przez danego handlarza. Określone są również formy zakupu i płatności, dane właściciela części i lokalizacja. Zakupów od firm dokonuje się poprzez formularz zamówień. Trzeba w nim wypełnić takie pola jak: adres dostawy, forma odbioru towaru, preferowana forma zapłaty.

  Data dodania: 01 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sklep ogrodniczy »

  Po co masz tracić czas w słabo zaopatrzonych sklepach, jeśli w naszym dużym sklepie ogrodniczym znajdziesz wszystko to co jest związane z ogrodnictwem od A do Z. Asortyment naszego sklepu jest naprawdę imponujący i zachwyci wielu małych jak i dużych hodowców roślin. Rynek ogrodniczy nie jest dla nas tajemnicą i potrafimy sprostać wielu wymaganiom naszych klientów. W naszej ofercie znajdą państwo między innymi namioty do uprawy w domu, sadzonki roślin, krzewów i drzew, nawozy mineralne, środki ochrony roślin, wiele znanych preparatów chemicznych stosowanych w uprawie roślin lub elementy wystroju ogrodu. Zapewniamy wszystkich o wysokiej jakości naszych produktów i miłej obsłudze naszych pracowników.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Alkohole Ruda Śląska »

  Jesteśmy sklepem, który pozwala wam na zakupy najwyższej jakości alkoholi. Nasza oferta jest bardzo bogata i każdy może w niej znaleźć coś dla siebie. Mamy w sprzedaży piwa regionalne Śląsk, wina, burbony, wódki i wiele więcej. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Nasza hurtownia alkoholi Śląsk nie tylko posiada bogatą ofertę, ale także profesjonalną jakość obsługi. Dzięki nam każdy będzie mógł kupić alkohole Katowice idealne dla siebie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 26 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Niskopodwozie - transport niskopodwoziowy, giełda transportowa, giełda ładunków »

  Niskopodwozie jest to nowoczesny serwis mający na celu połączenie firm transportowych niskopodwoziowych z producentami, serwisami, dystrybutorami a także z osobami prywatnymi.
  Jeżeli masz ładunek ponad gabarytowy i chcesz go przetransportować umieść swoje ogłoszenie w serwisie.
  Panel klienta w bardzo prosty i szybki sposób zamieści Twoje ogłoszenie.
  A jeżeli masz wolny transport niskopodwozie również masz mozliwość zamieszczenia takiego ogłoszenia.
  Chcesz zagospodarować powrotny kurs to umieszczasz oglószenie lub przeglądasz aktualne zlecenia innych użytkowników.
  Rejestracja oraz weryfikacja firmy jest bardzo prosta i szybka.
  Po poprawnej rejestracji możesz praktycznie wpełni kożystać z naszych zasobów.
  Posiadamy największą bazę firm transportowych niskopodwoziowych.
  Każda frima i użytkownik jest skrupulatnie sprawdzany.
  Zapraszamy do kożystania z naszego serwisu
  Zespół
  Niskopodwozie.pl

  Data dodania: 26 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Piaskowanie i renowacja ścian z cegły i kamienia »

  Strona firmy zajmującej się renowacją strych murów z cegły i kamienia. Firma świadczy takie usługi jak: czyszczenie chemiczne i mechaniczne (piaskowanie i hydropiaskowanie niskociśnieniowe) cegły piaskowca, granitu i innych kamieni, uzupełnianie ubytków, murowanie, hydrofibizowanie, scalanie kolorystyczne. Firma specjalizuje się w starych budynkach i obiektach zabytkowych. Wykonuje usługi na terenie Dolnego Śląska. Posiada duże doświadczenie, w szczególności w różnego rodzaju pracach konserwatorskich.

  Data dodania: 18 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fanpix.pl - mobilne akcesoria, głośniki, tablety »

  W sklepie online oferujemy folie do projekcji tylnej - folie projekcyjne do naklejania na szybę i pleksi. Folie po projekcji tylnej oświetlane projektorem umieszczonym z tyłu utworzą ekran. Na witrynie sklepu, salonu, firmy uzyskasz efektowną i skuteczną reklamę. Folie do tylnej projekcji to rozwiązanie trwałe i dynamiczne; wyświetlany obraz możesz zmienić w każdej chwili. W naszym asortymencie znajdziesz folie projekcyjne o różnej barwie do właściwego zastosowania. Folie charakteryzują się szerokim kątem widzenia. Można wyciąć, wykleić i oświetlić obiekt o dowolnym kształcie i rozmiarze i uzyskać niepowtarzalny efekt. Do wyboru klienta jest folia czarna, szara folia projekcyjna, folia ciemnoszara o wysokim kontraście. Transparentna folia projekcyjna umożliwia uzyskanie efektu holograficznego, obraz jest jakby zawieszony w powietrzu; folia przeźroczysta do projekcji tylnej pozwala uzyskać ciekawy efekt 3D.Na stronie naszego sklepu znajdziesz też projektory do prezentacji mobilnych - pikoprojektory. W naszej ofercie posiadamy również kamery Full HD: wodoodporne kamery sportowe, kamery samochodowe z automatycznym nagrywaniem i sensorem, GPS. Oferujemy także głośniki bezprzewodowe Bluetooth, tablety, karty pamięci, mobilne gadżety i sprzęt komputerowy.

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »