Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Strony o ludziach i dla ludzi, serwisy społecznościowe, strony informacyjne i poradniki dla osób niepełnosprawnych, porady prawne a także organizacje pozarządowe i strony związane z różnymi religiami świata.

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość.Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 19 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsi developerzy Bydgoszcz »

  Jeżeli poszukujesz porządnego mieszkania, ale developerzy Bydgoszcz nie mają w swojej ofercie nic ciekawego to koniecznie odwiedź naszą stronę i sprawdź nasze propozycje mieszkaniowe. Jako doświadczeni i cenieni developerzy Bydgoszcz możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którym pomogliśmy znaleźć wymarzone mieszkania Bydgoszcz Górzyskowo. Skontaktuj się z Nami jeszcze dziś, a my pomożemy Ci odnaleźć swoje wymarzone lokum. Posiadamy najlepsze nowe mieszkanie Bydgoszcz w bardzo przystępnych cenach.

  Data dodania: 06 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • LexMedica - Prawo medyczne »

  Niewątpliwie, każdemu z nas dało się słyszeć o błędach medycznych oraz lekarskich, które pośrednio lub bezpośrednio rzutowały na samopoczucie oraz zdrowie rekonwalescenta. W klinikach częstokroć dochodzi do podobnych sytuacji. Błąd medyczny, zazwyczaj wynika z zaniedbań poczynionych przez ratownika medycznego, lekarza czy położnej. O błędzie medycznym mówimy także wtedy, gdy zakład opieki zdrowotnej dopuścił się jakichkolwiek zaniedbań. Z kolei, błąd lekarski wynika z niewłaściwych zabiegów przedsięwziętych przez lekarza i niezgodnych z powszechnie przyjętą sztuką medyczną. Błędy lekarskie, dotyczą także niepublicznych gabinetów lekarskich oraz kosmetycznych. Często, załamanie się stanu zdrowia, powstałe w wyniku błędu w sztuce kosmetycznej czy medycznej, prowadzą do trwałego uszczerbku na zdrowiu. Staranie się o zadośćuczynienie w takiej sytuacji jest rzeczą normalną. Niemniej jednak brakuje nam wiedzy, która pozwoliłaby na ubieganie się o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. Do podobnych zaniedbań dochodzi w czasie realizowania zabiegów kosmetycznych. Źle wykonana operacja plastyczna także jest podstawą do roszczenia. W takich okolicznościach warto zwrócić się o pomoc do specjalistów z dziedziny prawa medycznego. Aby uzyskać pomoc, wystarczy wprowadzić w przeglądarkę google następujące wyrażenia: prawo medyczne kancelaria warszawa, naruszenie praw pacjenta, źle wykonany zabieg kosmetyczny lub odszkodowania medyczne.

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Torty z pieluszek - PampCake »

  Torty z pieluch w najwyższej jakości tylko od PampCake™. Idealny prezent na baby shower, pierwsze odwiedziny, chrzest czy pępkówkę. Torty z pieluszek PampCake są sprzedawane w wielu konfiguracjach. Do naszych tortów używamy jedynie najwyższej jakości pieluszek, żeby przyjęcia dla noworodków pozostały niezapomniane. PampCake torty z pieluszek tworzone z troską.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Chełmiec do powiatu »

  Sądecka Wspólnota Samorządowa - Nowi kandydaci – zdrowy i silny Powiat!Kim jesteśmy?Komitet Wyborczy Wyborców Sądecka Wspólnota Samorządowa powstał jako oddolne zrzeszenie ludzi pragnących zmian w powiecie. Ludzie Ci nie są związani z żadną partią polityczną, nie reprezentują żadnych grup nacisku. W skład Komitetu wchodzą samorządowcy, przedsiębiorcy, nauczyciele i wiele innych grup zawodowych. Osoby kandydujące z Komitetu w większości nie brały jak dotąd udziału w bieżącym życiu politycznym udzielając się jednak aktywnie w swoich środowiskach. Są to ludzie reprezentujący szeroki przedział wiekowy, wykształceni, doświadczeni i pracowici. Ludzie, na których warto stawiać!Dlaczego startujemy w wyborach?Od wielu lat w naszym Powiecie – szczególnie w samym Starostwie Powiatowym – obserwujemy szereg nieprawidłowości. Przerost administracji w urzędach powiatowych, zadłużanie Powiatu ponad miarę, „kolesiostwo” i zatrudnianie urzędników nie na zasadzie merytorycznej wiedzy a znajomości. Te wszystkie czynniki sprawiają, że Starostwo stało się urzędem ociężałym, gdzie każdy obywatel czeka tygodniami (a najczęściej miesiącami) na wydanie decyzji, pozwolenia na budowę, pozwolenia na użytkowanie, zaświadczenia… Biurokratyczny przerost formy nad treścią męczy już coraz więcej petentów. Zebraliśmy się aby jednoznacznie przeciwstawić się takim praktykom. Nie chcemy godzinami czekać w kolejkach aby zarejestrować samochód, mamy dość ignorancji i wszechwładzy urzędników. Uważamy, że Starostwo może stać się przyjaznym, sprawnym i oszczędnym urzędem i poczynimy wszystko by tak się stało. Urząd taki jak Starostwo powinien wyjść do ludzi. Dlaczego niektóre sprawy urzędnicy Starostwa nie mogą załatwiać wprost w poszczególnych gminach Powiatu Nowosądeckiego…?

  Data dodania: 19 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny, mecenas - Kancelaria prawna CSP Poznań »

  Rozpatrujemy a także przygotowujemy umowy handlowe a także werdykty prawne. Radzimy w trakcie tworzenia biznesów, czy reorganizowania formuły ich działania. Świadczymy usługi prawne dla przedsiębiorstw jak i osób fizycznych w kraju i za granicą. Reprezentujemy Klientów przed sądami, urzędami i organami ścigania w obrębie prawa cywilnego, gospodarczego, familijnego, spadkowego, karnego a także karno-skarbowego. Prowadzimy postępowania zmierzające do windykacji należności.

  Zajmujemy się konsultingiem, przede wszystkim w obrębie prawa handlowego, cywilnego, prawa pracy i administracyjnego. Diagnozujemy lub stwierdzamy stan prawny mień przedsiębiorstw lub nieruchomości (due diligence). Współtworzymy grupę adwokacką PRAGMA. Usługujemy Delikwentów w języku polskim, francuskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim.

  Data dodania: 26 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Polecamy kominki rustykalne »

  Jednostka Kominki Waligóra zajmuje się produkcją wkładów kominowych do palenia stałego. Dzięki ich systemowi żar da radę spalać się poprzez ponad trzynaście godzin. Usługi dostarczane przez spółkę Kominki Waligóra są wszechstronne, trudnią się również obudową kominków - swoich a także innych instytucji. Decydując się na ich usługi nabywca ma gwarancję najwyższej wartości, całkowitego profesjonalizmu toteż konkurencyjnej opłaty.

  Data dodania: 20 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radców prawnych Bolek Legal »

  Kancelaria radców prawnych Bolek Legal absorbuje się fachowym doradztwem legislacyjnym dla instytucyj plus jednostek odrębnych. Pracują dla nas fachowi mecenasi, prawnicy także radcy prawni, którzy pozwolą Państwu biegłą obsługę w nawet trudnych sytuacjach.
  Kancelaria radców prawnych Bolek Legal zajmuje się fachowym doradztwem legislacyjnym na rzecz instytucyj oraz osób indywidualnych.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód Bydgoszcz »

  Adwokat w Bydgoszczy. Tych z Państwa, którzy potrzebują porady rzetelnego adwokata, zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii Janiny Ogrodowicz. Świadczymy usługi oscylujące w obrębie każdej dziedziny prawa. Do naszych zadań należy m.in.: udzielanie porad, sporządzanie pism procesowych, umów i opinii, reprezentowanie przed sądem, prokuraturą i urzędami w całym kraju czy prowadzenie negocjacji. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, działając dla ochrony jego interesów. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Płock »

  Witam serdecznie, chciałbym właśnie dziś zaprosić Cię oficjalnie na całkowicie nowy portal społecznościowy w Płocku, tak tak dobrze przeczytałeś w Twoim mieście w mieście PŁOCK niedawno powstał lokalny portal społecznościowy w którym zarówno Ty jak i Twoi znajomi i przyjaciele możecie się zarejestrować i miło spędzić czas, dzielić się wrażeniami, zdjęciami, filmikami i opiniami na temat usług czy też produktów. A to wszystko jest na wyciągnięcie ręki i to zupełnie bezpłatnie wystarczy że na pasku w przeglądarce wpiszesz www.PoProstuPlock.pl zrób to teraz.

  Data dodania: 08 09 2013 · szczegóły wpisu »

Prawo i społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Token: