Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Strony o ludziach i dla ludzi, serwisy społecznościowe, strony informacyjne i poradniki dla osób niepełnosprawnych, porady prawne a także organizacje pozarządowe i strony związane z różnymi religiami świata.

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Eurosieroctwo »

  Co roku wiele osób wyjeżdża za granicę w poszukiwaniu dużo lepszej pracy. Jest to głównie spowodowane złą sytuacją w gospodarczą w kraju. Wiele osób emigrujących musi zostawić w kraju swoje rodziny – dzieci, męża czy żonę. W wyniku tego eurosieroty są bardzo podatne na depresje, uzależnienia, popełniają kradzieże lub próby samobójcze. Strona rodzicebezgranic.pl powstała z myślą o tych rodzicach, którzy zostawili w kraju swoje dzieci. Pomagamy jak radzić sobie z rozstaniem, dajemy wskazówki jak pomóc w wychowaniu dziecka przez opiekunów. Gdy już zdecydujemy się na powrót z emigracji, dopilnujemy aby nie był on ciężkim doświadczeniem. Zapraszamy na rozmowę z psychologiem przez skaypa i czat.

  Data dodania: 14 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Eurosieroty »

  Polska to kraj w którym od wielu lat ludzie podejmują trudną decyzję o wyjeździe za granice, w poszukiwaniu lepszej dobrze płatnej pracy. W 2004 roku Polska uzyskała status członka Unii Europejskiej a ludzie możliwość legalnego zatrudnienia. Możliwość zdobycia dużo lepszej pracy, czy pracy w ogóle to główny główny powód wyjazdu z kraju a tym samym rozłąka z rodziną. Eurosieroctwoto przyczyna migracji jednego lub obojga rodziców. W wyniku tego dzieci często pozostają pod opieką dziadków, dalszej rodziny, a nawet same. Strona internetowa wyjechali.pl powstała zmyślą po to aby wspierać zarówno dzieci jak młodzież, których opiekunowie prawni wyjechali za granicę. Posiadamy zespół wykwalifikowanych psychologów specjalistów służących pomocą za pośrednictwem Skype’a oraz czatu.

  Data dodania: 12 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • AutoWnioski.pl – pomoc w rejestracji pojazdu! | forum dyskusyjne »

  Strona poświecona tematyce związanej z rejestracją Twojego pojazdu. Na naszej stronie pobierzesz wszelkie wnioski, podania, oświadczenia abyś mógł w spokoju i bez nerwów załatwić sprawę w swoim Urzędzie. Na naszym forum udzielimy Ci pomocy w rejestracji pojazdu (samochodu, motocykla, motoroweru, przyczepy, naczepy, ciągnika rolniczego) bez żadnej opłaty! Zapraszamy do rejestracji!

  Data dodania: 22 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sala weselna szczecin »

  Nasza sala powstała z myślą o tych którzy są powierzyć organizację ludziom z ogromnym doświadczeniem i pasją. Wybierając naszą firmę otrzymacie Państwo gwarancję rzetelnie i profesjonalnie wykonanej pracy. Od wielu lat z dużym sukcesem organizujemy komunie, chrzciny wesela, bankiety, urodziny, osiemnastki oraz inne przyjęcia okolicznościowe. Dzięki miłej atmosferze oraz perfekcyjnej organizacji pracy łatwością sprostamy nawet największym wymaganiom. Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie. Nasz szef kuchni zadba aby podane dania czy przekąski były zawsze świeże i smaczne. Zajmujemy się również przygotowaniem potraw oraz ich dostarczeniem na przyjęcia domowe oraz spotkania firmowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w restauracji, telefonicznie bądź mailowo.

  Data dodania: 15 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne - Grażyna Buczyńska »

  Kancelaria Radcy Prawnego Grażyny Buczyńskiej oferuje kompleksowe porady prawne dla osób prywatnych. Nasza kancelaria znajduje się w Warszawie lecz swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w poradach prawnych i posiadamy wieloletnie doświadczenie. Jeżeli szukacie Państwo rzetelnej i dyskretnej a także wysoko-wykwalifikowanej kancelarii radcowskiej doskonale trafiliście. Zapraszamy.

  Data dodania: 20 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość.Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 19 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsi developerzy Bydgoszcz »

  Jeżeli poszukujesz porządnego mieszkania, ale developerzy Bydgoszcz nie mają w swojej ofercie nic ciekawego to koniecznie odwiedź naszą stronę i sprawdź nasze propozycje mieszkaniowe. Jako doświadczeni i cenieni developerzy Bydgoszcz możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którym pomogliśmy znaleźć wymarzone mieszkania Bydgoszcz Górzyskowo. Skontaktuj się z Nami jeszcze dziś, a my pomożemy Ci odnaleźć swoje wymarzone lokum. Posiadamy najlepsze nowe mieszkanie Bydgoszcz w bardzo przystępnych cenach.

  Data dodania: 06 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • LexMedica - Prawo medyczne »

  Niewątpliwie, każdemu z nas dało się słyszeć o błędach medycznych oraz lekarskich, które pośrednio lub bezpośrednio rzutowały na samopoczucie oraz zdrowie rekonwalescenta. W klinikach częstokroć dochodzi do podobnych sytuacji. Błąd medyczny, zazwyczaj wynika z zaniedbań poczynionych przez ratownika medycznego, lekarza czy położnej. O błędzie medycznym mówimy także wtedy, gdy zakład opieki zdrowotnej dopuścił się jakichkolwiek zaniedbań. Z kolei, błąd lekarski wynika z niewłaściwych zabiegów przedsięwziętych przez lekarza i niezgodnych z powszechnie przyjętą sztuką medyczną. Błędy lekarskie, dotyczą także niepublicznych gabinetów lekarskich oraz kosmetycznych. Często, załamanie się stanu zdrowia, powstałe w wyniku błędu w sztuce kosmetycznej czy medycznej, prowadzą do trwałego uszczerbku na zdrowiu. Staranie się o zadośćuczynienie w takiej sytuacji jest rzeczą normalną. Niemniej jednak brakuje nam wiedzy, która pozwoliłaby na ubieganie się o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. Do podobnych zaniedbań dochodzi w czasie realizowania zabiegów kosmetycznych. Źle wykonana operacja plastyczna także jest podstawą do roszczenia. W takich okolicznościach warto zwrócić się o pomoc do specjalistów z dziedziny prawa medycznego. Aby uzyskać pomoc, wystarczy wprowadzić w przeglądarkę google następujące wyrażenia: prawo medyczne kancelaria warszawa, naruszenie praw pacjenta, źle wykonany zabieg kosmetyczny lub odszkodowania medyczne.

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Torty z pieluszek - PampCake »

  Torty z pieluch w najwyższej jakości tylko od PampCake™. Idealny prezent na baby shower, pierwsze odwiedziny, chrzest czy pępkówkę. Torty z pieluszek PampCake są sprzedawane w wielu konfiguracjach. Do naszych tortów używamy jedynie najwyższej jakości pieluszek, żeby przyjęcia dla noworodków pozostały niezapomniane. PampCake torty z pieluszek tworzone z troską.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Chełmiec do powiatu »

  Sądecka Wspólnota Samorządowa - Nowi kandydaci – zdrowy i silny Powiat!Kim jesteśmy?Komitet Wyborczy Wyborców Sądecka Wspólnota Samorządowa powstał jako oddolne zrzeszenie ludzi pragnących zmian w powiecie. Ludzie Ci nie są związani z żadną partią polityczną, nie reprezentują żadnych grup nacisku. W skład Komitetu wchodzą samorządowcy, przedsiębiorcy, nauczyciele i wiele innych grup zawodowych. Osoby kandydujące z Komitetu w większości nie brały jak dotąd udziału w bieżącym życiu politycznym udzielając się jednak aktywnie w swoich środowiskach. Są to ludzie reprezentujący szeroki przedział wiekowy, wykształceni, doświadczeni i pracowici. Ludzie, na których warto stawiać!Dlaczego startujemy w wyborach?Od wielu lat w naszym Powiecie – szczególnie w samym Starostwie Powiatowym – obserwujemy szereg nieprawidłowości. Przerost administracji w urzędach powiatowych, zadłużanie Powiatu ponad miarę, „kolesiostwo” i zatrudnianie urzędników nie na zasadzie merytorycznej wiedzy a znajomości. Te wszystkie czynniki sprawiają, że Starostwo stało się urzędem ociężałym, gdzie każdy obywatel czeka tygodniami (a najczęściej miesiącami) na wydanie decyzji, pozwolenia na budowę, pozwolenia na użytkowanie, zaświadczenia… Biurokratyczny przerost formy nad treścią męczy już coraz więcej petentów. Zebraliśmy się aby jednoznacznie przeciwstawić się takim praktykom. Nie chcemy godzinami czekać w kolejkach aby zarejestrować samochód, mamy dość ignorancji i wszechwładzy urzędników. Uważamy, że Starostwo może stać się przyjaznym, sprawnym i oszczędnym urzędem i poczynimy wszystko by tak się stało. Urząd taki jak Starostwo powinien wyjść do ludzi. Dlaczego niektóre sprawy urzędnicy Starostwa nie mogą załatwiać wprost w poszczególnych gminach Powiatu Nowosądeckiego…?

  Data dodania: 19 10 2014 · szczegóły wpisu »

Prawo i społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Token: