Podkategoria: Humor

 • Kawały »

  Serwis humorystyczny poprawiający nastrój każdego internauty, który odwiedzi serwis. Rozbawiamy ludzi od wielu lat a oni sami poszerzają naszą bazę kawałów o nowe zaskakujące i co ważne śmieszne pozycje. Bardzo regularne aktualizacje, wiele zabawnych materiałów zarówno tych śmiesznych jak również poważniejszych. Staram się codziennie wzbogacać ją o nowe kawały, z których każdy przechodzi przez skrupulatną selekcję przed ostatecznym dodaniem. Dzięki temu, serwis proponuje najlepsze kawały internetu. U nas spędzisz miło czas i co istotne oderwiesz się na chwilę o szarej rzeczywistości.

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Obrazki, e-kartki »

  Wszystkie dostępne fotki w bazie Strony świata obrazków można wysłać za pomocą prostego mechanizmu budowania kartek elektronicznych np. e-kartki z okazji Bożego Narodzenia. Należy tylko wskazać najciekawsze według Ciebie zdjęcie, które chcesz pokazać do przyjaciółki, wpisać własne życzenia, wybrać kolory, ustawić, czy chcemy wiedzieć o odebraniu e kartki przez adresata, wpisać własne dane i adresata i ok. W każdym momencie tworzenia e kartki jest mozliwość podglądu tego, co co zrobiliśmy. W ostatnim kroku klik -Wyślij- i e-kartka przesłana z powodzeniem. Nie zapominajmy więc o ludziach nam bliskich, chociażby w taki sposób, jak e-kartka, można poprawić humor, dać komuś nadzieję, czy też wzbudzić zainteresowanie.

  Wortal udostępnia wszystkie e kartki wg kolejności dodania ich do bazy galerii. Jednak nic nie wadzi, by tę kolejność zmienić. W rezultacie mamy do dyspozycji sortowanie według rozmiaru plików, lub sortowanie od najstarszych udostępnionych fotek oraz obrazków. Sortowanie udostępnianych obrazków oraz ilustracji odbywa się zarówno w zakresie kategorii, albumu, jak również w zakresie wyszukanego słowa oraz tagu. Dzięki czemu możemy w prosty sposób zbudować ranking najciekawszych według naszego kryterium e kartek. Jeśli zapragniemy się podzielić uzyskanymi rezultatami szukania, wystarczy przekazać odpowiedniego linka do wyświetlonego wykazu grafik, jaki wygenerował się za pomocą sortowania.

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Foto wpadki. »

  Foto wpadka to strona internetowa oferująca duża ilość zabawnych zdjęć. Obrazy te przedstawiają nas samych w często kłopotliwych i śmiesznych sytuacjach. Zdjęcia z imprez i po nich, najgłupsze fotki z serwisów społecznościowych. W portalu udostępniamy również śmieszne wpadki filmowe nadsyłane wyłącznie z naszego kraju. Po rejestracji i wykupieniu abonamentu mają państwo dostęp do dziesiątek tysięcy zdjęć i filmów które rozbawią was do łez.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Narzekanie »

  Serdecznie zapraszamy wszystkich do serwisu NieCierpie.pl. Jest to serwis, gdzie każdy może wyrazić swoje niezadowolenie. Denerwuje Cię sąsiad, jakiś durnowaty przepis, nie rozumiesz jakiejś rzeczy, może tu o tym napisać. Jedyne o czym musisz pamiętać dodając swój wpis to dobry smak. Zapoznaj się z naszymi zasadami zanim dodasz wpis. Pamietaj, że u nas nie lubimy ludzi z pozytywnym podejsciem do świata.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Licznik uczuć »

  Miłosny kalkulator - Licznik uczuć - Tutaj miłosna wróżka sprawdzi czy do siebie pasujecie! Kalkulator miłosny naszej wróżki sprawdzi Wasze dopasowanie partnerskie, licznik uczuć. Wróżby miłosne dla każdego oraz dopasowanie Partnerów. Miłość to inaczej głębokie przywiązanie do innego człowieka lub istoty a nawet przedmiotu, przejawia się ona w relacji do drugiej osoby (lub obiektu), połączone z przyzwoleniem i nieraz silnym pragnieniem stałego przebywania z nią, często towarzyszy jej pociąg fizyczny do ukochanej osoby, będącej obiektem westchnień. Miłość od zarania dziejów jest źródłem inspiracji dla twórców sztuki, religii oraz psychologii. Miłość bywa uważana za sens życia ludzkiego. Dzięki miłości jesteśmy bogatsi duchowo

  Data dodania: 16 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Karty Tarota »

  Czym jest Tarot?. Portal ezoteryczny, w którym wróżki przepowiadają przyszłość. Karty tarota to wiarygodne narzędzie ezoteryczne. Wróżby miłosne, wróżby dotyczące Twojej kariery zawodowej a także Magia i Czary pomogą Ci. Jeśli masz problemy finansowe, lub chcesz zapytać o swoją przyszłość w sferze miłosnej zapraszamy do naszych działów poświęconych tym wróżbom.

  Data dodania: 16 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Miłosne smsy »

  Życzenia miłosne, które możesz w dowolnej chwili wysłać swojej sympatii nie czekają do czternastego lutego. Miłosne smsy podzielone w szereg przydatnych kategorii, aby szukanie odpowiedniego do sytuacji smsa było szybkie i proste. Jeśli nie wiesz w jaki sposób wyrazić swoje uczucia, lub masz z tym problem możesz skorzystać z naszego serwisu, który ułatwi Ci kontakt z sympatią unikając przy tym stresu. Miłosne smsy - bogaty zbiór sms dla zakochanych w rożnym wieku zlokalizowanych w polskim internecie. Za nie długo Walentynki pomyśl o swojej ukochanej osobie.

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze Demotywatory »

  Serwis www.najlepsze-demotywatory.pl jest zbiorem najlepszych demotywatorów znalezionych w internecie. Możesz też dodawać nowe demoty bez rejestracji czy logowania. Można dodawać nowe opisy do istniejących już obrazków. Jeżeli chcesz obudzić swoje emocje to dobrze trafiłeś. Coś na poprawienie humoru i dobra zabawa tylko u nas: www.najlepsze-demotywatory.pl. Jeżeli ci się nudzi to odwiedź nasza stronę tu znajdziesz wiele ciekawych śmiesznych zdjęć filmików. Możesz dodawać również swoje filmiki i zdjęcia.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przeznaczenie, Oszukać przeznaczenie II »

  Jakie jest nasze przeznaczenie? Poznanie własnego przeznaczenia, czyli przyszłości jest czymś, o czym marzy bardzo wiele osób i dzięki nam te marzenia mogą się sprawdzić. Możesz również dowiedzieć się nieco więcej o samym przeznaczeniu i o teoriach na jego temat. Przeznaczenie jest tematem ciekawym, dlatego warto bardziej się w niego zagłębić i wiedzieć więcej. Tutaj także znajdziesz opisy filmów z serii Oszukać Przeznaczenie

  Data dodania: 24 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dowcipy »

  Wortal rozrywkowy z potężną dawką dobrego humoru. Znajdziesz u nas tysiące dowcipów, w tym najpopularniejsze o blondynkach, bacy, Jasiu, lekarzach, listonoszach, nie zabraknie również czarnego humoru. Wiele kategorii dowcipów, a dodatkowo również złote myśli, zagadki matematyczne, śmieszne nazwiska. Znasz śmieszny dowcip, chcesz się podzielić nim z innymi, nic prostszego, zamieść go na stronie. Każdy z dowcipów jest oceniany przez odwiedzających. Wiele godzin dobrej rozrywki gwarantowane.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kawały »

  Portal rozrywkowy polepszający wewnętrzne samopoczucie każdemu ponurakowi zmartwionemu przez dzisiejsze sprawy. Po układane kawały w rożnych tematach ułatwiają odpowiedni wybór oraz pomogą ją w poruszaniu po serwisie. W naszym portalu po zarejestrowaniu możesz dowolnej chwili wrzucać swoje propozycje kawałów do zatwierdzenia na stronie głównej, w ten sposób poszerzasz nasz unikatowy zbiór. Poprzez współpracę z użytkownikami możemy polecić rozrywkę na najwyższym poziomie poprzez nasze nietuzinkowe kawały z różnorodnych tematów.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mistrzowie 2 planu »

  wystarczy wpisać w wyszukiwarce taką frazę jak "rozrywka" i już widać, że coś takiego jak rozrywka jest popularne. Jest tak wiele stron z nią związanych, że trudno to wszystko przeglądnąć. Może fraza rozrywka to zbyt wiele, ale również można wpisać filmiki online, kawały, śmieszne obrazki i wiele więcej, a można tak szybko zabić czas, że nawet o tym nie śniłeś!

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Demotywacje »

  W serwisie rozrywkowo.info znajdziesz wszelkiego rodzaju demotywacje. Jeśli myślisz, że świat jest wspaniały bo Tobie wszystko się układa, to mylisz się. Otaczają nas wszelkiego rodzaju demoty, które potrafią zdołować każdego. Z innej zaś strony, przeglądając takie demotywatory, możemy pocieszyć się, że wcale my nie mamy tak najgorzej. Mnóstwo jest sytuacji śmiesznych i zabawnych, które potrafią nas zmotywować do działania. Wchodząc na najlepsze demotywatory możemy śmiać się do łez lub też smucić się, wszystko zależy od tego jaki demotywator właśnie przeglądamy. Stwórz konto w serwisie rozrywkowo.info, by móc głosować na ironiczne fotki, jak również by móc dodawać własne demotywujące zdjęcia. Rejestracja jest całkowicie darmowa.

  Data dodania: 02 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne filmiki »

  Biblioteka śmiesznych filmików, obrazków, animacji, gier online. Obejrzysz u nas najzabawniejsze filmiki kręcone przez amatorów, na żywo, a także z ukrytej kamery. Dla amatorów mocnych wrażeń filmy ekstremalne, dla zwolenników śmiesznych tekstów dział z polskimi kabaretami, dla fanów sportu dział z filmikami sportowymi, a także wiele innych ciekawych filmików nadsyłanych również przez użytkowników. Zajrzyj na stronę na której spędzisz najlepiej swój wolny czas.

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne filmiki »

  Serwis rozrywkowo-muzyczny z filmami i teledyskami. Zaprezentuj każdemu, że posiadasz poczucie humoru. Zwykłe serwisy publikują przeciętne filmy, my zamieszczamy najlepszy wybór humoru i rozrywki. Najlepszy serwis z muzyką i filmami dla wszystkich. Doświadcz tej rozrywki. Mamy również setki filmików z dziedziny nauki, które zaciekawią każdego ciekawskiego.

  Data dodania: 02 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne filmiki »

  Portal rozrywkowy w którym znajdziesz śmieszne filmiki oraz gry przez Internet. Wszystkie filmiki posegregowane są w odpowiednie kategorie, co znacznie ułatwia ich wyszukiwanie. Każdy filmik, a dodatkowo grę możesz polecić swoim przyjaciół używające specjalnych opcji które udostępnia serwis. Masz jakiś ciekawy filmik w prywatnych zbiorach? Możesz go dodać do naszego serwisu zbierając tym samym cenne punkty. Wszelkie filmiki oraz dodatkowo gry możesz również komentować. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę do miłego spędzania czasu.

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gwiazdy - portal »

  Czerwone dywany, wywiady w renomowanych czasopismach – jeżeli pociąga cię sława, masz masz możliwość postawienia pierwszego kroku na drodze do dużej popularności. Nie każdy z niemalże czterdziestu milionów obywateli zdoła dostać się do programów takich jak „Mam talent”, jednakże niewątpliwie wiele jest ludzi, którzy posiadają nadzwyczajne umiejętności. Może warto je zademonstrować innym? Na naszej stronie masz szansę zademonstrować niezwykły talent, a też opowiedzieć niezwykłe historie ze swojego życia. Tak jak w telewizyjnym programie użytkownicy będą oceniać historie innych. Prawie każdy ma szansę zostać gwiazdą, wystarczy jedynie nakręcić film czymkolwiek się da i podesłać na naszą stronę.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kabaret »

  Strona Przeglądu Kabaretów PAKA. Informacje o występach grup kabaretowych, eliminacjach, koncertach. Aktualności z życia kabaretów jak również historia Przeglądu Kabaretów PAKA. Na naszych stronach ponadto scenariusze skeczy, galeria zdjęć z występów oraz kolekcja filmów kabaretowych. Tutaj kupisz też bilety na imprezy kabaretowe, książki oraz płyty CD/DVD.

  Data dodania: 06 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kabaret Poznań »

  Za sprawą Agencji Artystycznej Kornela Wachowiaka można przygotować wytworną galę lub wieczór kawalerski z rozmaitością nietypowych rozrywek. Zleceniodawcy wypożyczają tutaj wodzirejów i konferansjerów, organizują bale i spotkania biznesowe. Można wynająć zespół muzyczny, który będzie grał na żywo bądź zrobić spotkanie o specyfice marketingowej. Sieci handlowe nie raz już korzystały z tych usług. Na stronie pokazano wykaz zleceniodawców, są też zdjęcia. Organizacja imprez z Poznaniu opiera się na szerokim doświadczeniu kadry i talentach aktorów. Samochody terenowe oraz przedmioty do wspinaczki to tylko część bogatej puli sprzętów jakie stosuje zleceniobiorca do organizacji imprez integracyjnych w Poznaniu i nie tylko. Niebywałym zainteresowaniem cieszy się paintball i szkolenia ski-tourowe. Rejs żeglarski to również atrakcyjna impreza. Agencje artystyczne w Poznaniu zajmują się różnorodnymi rozrywkami, firma Kornela Wachowiaka ma zaś najbardziej wszechstronną pulę usług.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »