Kategoria: Sport

Strony, serwisy, blogi, fora o tematyce sportowej. Serwisy poświęcone różnym dyscypliną sportu, strony klubów sportowych, kibiców, sportowców czy też serwisy informacyjne.

Sport - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Strona o Fitnesie »

  Zapraszam na stronę dedykowaną całkowicie tematowi sportu oraz zdrowia i diet. Znaleźć tu można niezliczone ilości ciekawych tekstów i poradników, tworzonych przez najlepszych fachowców. Ułatwimy Tobie powrócić do formy i uzyskać sprawną wytrzymałość, ale co ważniejsze dodatkowo przeczytasz informacje dotyczące żywienia, rekreacji i fit. Nie wiążcie nas ze stroną masową, jedynie zespołem wielbicieli tego cudnego zajęcia, którym jest fitness. Wstąp do naszego teamu i nawet teraz poznaj świetny nastrój treningów wzmacniających nie tylko sylwetkę, ale ponadto umysł. Na naszej stronie można znaleźć multum wartościowych i fascynujących tekstów.

  Data dodania: 09 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Buty siatkarskie »

  Oferujemy Obuwie do siatkówki najlepszych marek Mizuno, Adidas i Asics. Oferujemy też Piłki do siatkówki marek Mikasa i Molten i wiele innych towarów do siatkówki takich jak słupki do siatkówki i siatka do siatkówki. Wyroby tych marek są zakupywane przez zawodowych i popularnych wyczynowców na ziemi. Są stworzone z odpowiednich materiałów oraz były poddawane badaniom przez popularnych graczy. Buty siatkowe na naszej stronie posiadają najlepsze technologie, które absorbują uderzenia przy lądowaniu po podskokach, jednoznacznie ułatwiają przemieszczanie się na posadzce. Spody obuwia stworzone są z właściwych gum, umożliwiających stabilne przemieszczanie się. Utrudniają poślizgi i ochraniają przed kontuzjami. Piłki siatkowe są wykonane z wysokiej jakości skóry sztucznej. Uaktualniamy naszą witrynę bardzo często, dzięki temu nasze wyroby i ich ceny są stale najnowsze.

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Instruktor pływania Gliwice »

  Jeżeli chcesz nauczyć się pływać ale nie lubisz szlifować umiejętności w dużej grupie ludzi to oferta AquaAdventure jest właśnie dla ciebie. Indywidualna nauka pływania to najwygodniejsza forma nauki. Dzięki temu, że wykwalifikowany instruktor czuwa tylko i wyłącznie nad twoją osobą masz pewność, że wyłapie i skoryguje wszystkie popełniane przez ciebie błędy natychmiastowo. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę gdzie dowiedzą się państwo więcej.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Narciarska Szczyrk »

  Chcielibyśmy zaprosić państwa do rozpoczęcia nauki jazdy na nartach właśnie w naszej szkole. U nas opanujecie tę umiejętność w szybki i bezpieczny sposób. Nasi instruktorzy w sposób praktyczny i teoretyczny zgłębią waszą wiedzę w tym temacie. Mamy profesjonalną kadrę, która posiada aktualne uprawnienia w dziedzinie szkleń narciarskich. Po całym dniu szaleństwa na stoku zapraszamy państwa na nocleg w naszych kwaterach prywatnych, zlokalizowanych pod kolejką na Skrzyczne. W przystępnej cenie mogą spędzić państwo z nami niezapomniany urlop. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Tel: 883-312-304

  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Buty North Face »

  Wycieczka z przyjaciółmi w góry, czy prawdziwa wysokogórska wyprawa, a Ty nie posiadłeś wciąż konkretnego sprzętu? Zalecamy Tobie oraz Twoim bliskim buty North Face, które stworzone zostały z pierwszorzędnej kompozycji materiałów i z pewnością na szlaku staną się nieodzowne. Zaiste nie ma to jak pełne profesjonalizmu uposażenie. Tego typu towary, to tylko zaledwie jedna z bogatej gamy sprzętów, jaką ta legendarna firma poleca w swej ofercie. Licznych ciekawostek spróbować będziesz mógł na naszej stronie www.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zawisza »

  Zawisza Bydgoszcz - niezależny serwis informacyjny. Serwis "Zawiszanie.pl" jest niezależnym portalem informacyjnym prowadzonym przez kibiców o Zawiszy Bydgoszcz. Serwis, jak i jego autorzy nie są w powiązani z WKS Zawisza Bydgoszcz S.A., Stowarzyszeniem Kibiców Zawiszy Bydgoszcz, a także pozostałymi sekcjami działającym pod nazwą Zawisza Bydgoszcz. Wojskowy Klub Sportowy Zawisza powstał w maju 1946 roku w Koszalinie, w którym to znajdowała się siedziba Dowództwa Okręgu Wojskowego II. Pierwszym prezesem zarządu klubu został ppłk. Marian Gutaker, a wiceprezesem do spraw organizacyjnych został ppłk. Stanisław Żwirski. Klub przyjął wówczas nazwę Zawisza, pochodzącą od słynnego polskiego rycerza Zawiszy Czarnego z Garbowa. Powołano następujące sekcje: piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, tenisa ziemnego, tenisa stołowego, sekcję strzelecką, lekkoatletyczną, motorową i pływacką. Historyczny, pierwszy mecz drużyna rozegrała z Bałtykiem Koszalin i wygrał 8:7. Do końca 1946 roku klub rozgrywał tylko mecze towarzyskie.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rękawice bokserskie »

  Rękawice bokserskie są podstawowym wyposażeniem każdej osoby praktykującej sporty walki. Wyprodukowane są ze skóry naturalnej, ewentualnie syntetycznej. Ważne jest by były poprawnie dopasowane do wielkości dłoni. Odpowiednie akcesoria do uprawiania sportów walki można znaleźć na stronie internetowej www.victoriasport.pl. Jest to kompetentny sklep sportowy proponujący także wyposażenie przeznaczone do treningów, rehabilitacji i innych. Ich sprzęty charakteryzują się standardami bezpieczeństwa na najwyższym poziomie, oraz są wykonane zgodnie z najnowszymi trendami.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • GKP Posejdon »

  Gdański Klub Płetwonurków Posejdon profesjonalnie wprowadzi Cię w podwodną przygodę. Prowadzimy kursy nurkowe w systemie KDP/CMAS, organizujemy wyjazdy nurkowe. To co łączy wszystkich klubowiczów to chęć poznania świata oraz dobra zabawa. Z racji bliskości morza często nurkujemy na wrakach w Bałtyku. Nurkowanie z Klubem Posejdon to prawdziwa przygoda życia.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Siłownia Olimpia Grójec »

  Systematyczny trening na urządzeniach do ćwiczeń siłowych poprawia ogólną sprawność organizmu, zapobiega wadom postawy oraz zmniejsza dolegliwości związane z aparatem ruchu. Dlatego Ośrodek Sportów Siłowych OLIMPIA zaprasza do poprawy sylwetki, pozbycia się zbędnych kilogramów, wymodelowania figury.• Profesjonalny SPRZĘT SIŁOWY znajdujący się na terenie ośrodka przeznaczony jest do wszechstronnego treningu podstawowych grup mięśni• Panie zapraszamy na FITNESS a panów na systematyczne doskonalenie się w dziedzinie KULTURYSTYKI• Na życzenie klientów układane są treningi oraz suplementacje

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Supleplanet - Odżywki i suplementy dla sportowców »

  Sklep internetowy SuplePlanet to specjalista wśród sprzedawców uzupełnień diety. Firma ta oferuje całościowe działania w dziedzinie sprzedaży akcesoriów, uznawanych za najlepsze na rynku, których specyfika opiera się na wspomaganiu wszelkich zabiegów zmierzających do zachowania silnego i sprawnego działania organizmu. Bogactwo oferty, jak również najlepsza jakość proponowanych usług stanowią wizytówkę sklepu, którego oferta zawiera: witaminy i minerały, witaminy dla sportowców, reduktory tłuszczu, odżywki, kreatynę, izotoniki, HMB, MRP, Therm Line, odżywki na rzeźbę, Chela Mag, odżywki Olimp, oraz akcesoria i sprzęt sportowy.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »

Sport - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Token: