Podkategoria: Deskorolka

 • SkateShop Systemsklep.pl »

  Skateshop internetowy dystrybucji System, w którym znajdziecie same najlepsze produkty amerykańskich i europejskich marek deskorolkowych. Bogata oferta odzieżowa, desek amerykańskich i europejskich producentów, trucków, kółek czy akcesoriów deskorolkowych. Codziennie nowe promocje dla stałych i nowych klientów, szczegółowe informacje o produktach. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Deskorolka »

  Informacje deskorolkowe z kraju i ze świata. Zawody deskorolkowe, nowości firm deskorolkowych, a także forum deskorolkowe. Prezentacje nowych produktów, informacje o pro skaterach, o nowych skateparkach itp. Konkursy z nagrodami deskorolkowymi, recenzje filmów deskorolkowych i wszystko co związane z Waszym ulubionym sportem i stylem życia czyli skateboardingiem.

  Data dodania: 12 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Deskorolka i Snowboard »

  Serdecznie zapraszam do zapoznania się z towarem w naszym skateshopie online Free –Way. Znajdziesz tu duży wybór odzieży, butów oraz sprzętu markowych firm deskorolkowych, snowboardowych oraz hiphopowych. Rewelacyjne ceny a także mnogie promocje spowodują że Twoje zakupy z pewnością będą udane. Najlepsze marki takie jak Etnies, Element, Supra, Ride, Rome, Vans, Emerica a także wiele innych. Znajdziesz u nas wszystko od butów poprzez ubrania, sprzęt deskorolkowy oraz snowboardowy aż po farby i akcesoria graffiti. Jeśli interesujesz się deskorolką badź snowboardem nasz sklep jest miejscem dla Ciebie

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »

Deskorolka - nowa strona:

Musisz być zalogowany żeby dodać stronę »