Strony pasujące do zagadnienia 'beton towarowy':

 • Beton towarowy - Beton Teriva »

  Powstała w latach osiemdziesiątych firma Budet to podmiot mający w swojej ofercie trwałe oraz sprawdzone rozwiązania z branży budownictwa. wyspecjalizowaliśmy się w produkcji betonu (mieszanek betonowych), wszelkiego rodzaju półproduktów, wapna i cementu. Oferujemy beton drogowy, towarowy, posadzkowy i keramzytowy, dodatkowo proponujemy także stropy Teriva oraz wapno lasowane i bloczki betonowe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z walorami rozwiązań przez nas stosowanych.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Beton »

  Betoniarnia Gryczka już od 1988 produkuje beton towarowy i specjalny (w/g zamówienia), cement oraz różnego rodzaju wyroby betonowe. W naszej ofercie posiadamy również wysokiej jakości kruszywa naturalne. Świadczymy także usługi sprzętowe i budowlane. Nasza firma posiada bardzo dobre wyposażony park maszynowy a zatrudniani przez nas pracownicy o wysokich kwalifikacjach. Naszym największym atutem jest doświadczenie i solidność w wykonywanej przez nas pracy.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Beton towarowy »

  PRIMA-BUD oferuje wyroby betonowe, żelbetowe i metalowe. Są one wykorzystywane m.in. w telekomunikacji, drogownictwie, małej architekturze. Proponujemy najlepszej jakości beton towarowy w atrakcyjnych cenach. Posiadamy nowoczesne linie produkcyjne. Nasze produkty odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa. Kładziemy nacisk na bezustanny rozwój firmy oraz gamy produktów. Korzystamy z aktualnych osiągnięć technologicznych. Zapewniamy profesjonalną obsługę, bogaty przekrój produktów oraz pomyślną współpracę.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Beton towarowy »

  Częstochowska wytwórnia betonu Częstobet funkcjonuje na rynku od 1999 roku. Dysponuje obszerną ofertą gotową dorównać oczekiwaniom dowolnego zleceniodawcy. Częstobet dysponuje węzłem betoniarskim o dużej wydajności z komputerowym systemem sterowania produkcją, ogrzewaniem i recyclingiem. Monitoring jakości prowadzony jest przez zewnętrzne laboratorium. Częstobet dostarcza klientowi na budowę beton oraz pompy do betonu. Eksperci z Częstobetu gotowi są na preparację pod konkretne zamówienie specjalistycznych mieszanek spełniających odpowiednie kryteria.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »