Strony pasujące do zagadnienia 'kotly':

 • Pojemnosciowe wymienniki ciepla »

  Pojemnościowe wymienniki ciepła firmy Noel to zbiorniki akumulacyjne, magazynujące ciepło np. z kotłów stałopalnych, kominków z płaszczem wodnym, pomp ciepła. Dające: szybkie nagrzanie wody, wyrównanie temperatury w systemach c.o., akumulacje nadmiaru energii cieplnej, zabezpieczenie instalacji c.o. (wymagania normy EN 303-5), ekonomiczniejsze wykorzystanie wyprodukowanego ciepła, zmniejszenie ilości spalin, idealne do podłączenia kilku niezależnych źródeł ogrzewania (np.kotły na paliwa stale i płynne, kolektory słoneczne), sprawniejsza pracę kotła stałopalnego.

  Stosując zalecenia norm, praktycznie każdy polski kocioł – jeśli ma pracować w układzie zamkniętym – powinien być połączony poprzez zbiornik akumulacyjny z instalacją c.o.
  Warto na koniec uświadomić sobie jeszcze jedną zaletę zbiorników akumulacyjnych – dzięki temu, że gromadzą nadmiar energii można zaoszczędzić około 25% paliwa.

  Data dodania: 02 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Piece, kotły »

  Firma Polspaw produkuje kotły piece najwyższej jakości. Oferujemy również usługi z zakresu: wycinania plazmowego, tlenowego, cięcia gilotyną, gięcie prasą krawędziową, szlifowania, wiercenia oraz prace spawalnicze. procedura produkcji jest zgodny z systemem zarządzania jakością ISO 9001-2001, a wszystkie produkty spełniają wymagania normy PN-EN 303-5. To wszystko sprawia, ze nasze produkty, kotły, piece są najwyzszej jakości. Jesteśmy niewątpliwym liderem rynku. PolSpaw Sawiccy Spółka Jawna jest firmą z długoletnią tradycją i doświadczeniem. Stworzona przez Henryka Sawickiego już od 1975 roku cieszy się marką na rynku, a jej wyroby pomagają przetrwać nawet najbardziej chłodne zimy wielu polskim rodzinom. Przedsiębiorstwo PolSpaw Sawiccy Spółka Jawna wytwarza całą gamę stalowych, ekologicznych kotłów centralnego ogrzewania na paliwa stałe. procedura tworzeia kotłów kierowany jest z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi inżynierskich przez wykfalifikowany personel.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kotly grzewcze »

  Firma Ślusarstwo Usługowe Kotły C.O. Edward Koch z 30 letnim doświadczeniem w produkcji kotłów centralnego ogrzewania. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wytwarzaniu kotłów centralnego ogrzewania o mocy 80-700KW. Głównymi pozytywami wyrobów jest niezawodność działania, duża żywotność i solidność wykonania. Kotły miałowe wytwarzane są też pod wytyczne klienta. Nasza firma zdobyła atest Instytutu Techniki Grzewczej i Sanitarnej w Radomiu również znak zgodności energetycznej CE/WE. Zapraszamy do zapoznania się ze ofertą.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Piece co »

  Nasze piece i kotły to różnorodna gama produktów, które mogą być dopasowane do każdego wnętrza zależnie od jego parametrów. Chcemy dostarczy Państwu urządzenia gwarantuje ciepło w niskiej, atrakcyjnej cenie, ale za to wysokich parametrów użytkowych. Dla nas Państwa oczekiwania to priorytet, który należy wypełniać każdego dnia. Czekamy na wasze zamówienie.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobry kocioł centralnego ogrzewania »

  Firma Kotły Armat zajmuje się wytwórczością potężnych oraz przyszłościowych urządzeń. Przedmiotem naszej propozycji są kotły na ekogroszek z automatycznym podajnikiem, a ponadto piece pleszewskie. Użytkowane podejścia zapewniają wygodne i pewne działanie. Piec z podajnikiem jest bardzo poręczny w użytkowaniu – jedno załadowanie starczy na parę dni. Dowodzimy, że tani kocioł nie oznacza słabego kotła. Drzwiczki pieców zostały zabezpieczone dodatkowym sznurkiem, uniemożliwiającym wydostawanie się z nich oparu. Właściwie każdy udzielany przez naszą firmę z kocioł centralnego ogrzewania ma gwarancję oraz dodatkowo pozostał oddany szczegółowym kontrolom technicznym, co przynosi pewność, że kocioł ów będzie dobrą inwestycją na kilka lat.

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »