Strony pasujące do zagadnienia 'ksiegowosc':

 • Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Zapewniamy rzetelną obsługę księgowo-podatkową naszych klientów, popartą bogatym doświadczeniem zdobytym podczas współpracy z różnorodnymi podmiotami gospodarczymi. Prowadzimy pełną obsługę firm będących na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów, pełnej księgowości. Jesteśmy bardzo elastyczni, dlatego podchodzimy do każdego klienta indywidualnie obsługując go w sposób najbardziej dla niego wygodny, odbieramy dokumenty we wskazanym przez klientów miejscu i czasie.

  Data dodania: 23 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Wrocław »

  Biuro Rachunkowe IBIS świadczy usługi księgowe Obsługujemy kadry i płace. Pełna księgowość, podatkowa książka przychodów i rozchodów, rozliczenia ZUS.Profesjonalne podejście do każdego klienta.W naszych usługach znajdziecie Państwo również prowadzenie ksiąg handlowych.Gwarantujemy jakość usług na najwyższym poziomie.Jeżeli szukałeś biura rachunkowego we Wrocławiu to dobrze trafiłeś.

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wysokiej klasy biuro rachunkowe warszawa praga południe MBM »

  Zespół "MBM" Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, świadczy fachowe usługi księgowe w dzielnicy praga południe. Obszar działalności zapoczątkowaliśmy od obsługi kadr i płac. Współcześnie biuro rachunkowe MBM specjalizuje się oprócz tego w prowadzeniu poniższych usług: profesjonalna rachunkowość praga południe, kompleksowe usługi księgowe gocław. W dziedzinie naszej oferty leży również obsługa spółek z o.o., czyli pełna rachunkowość. Biuro rachunkowe warszawa praga południe MBM prowadzone jest przez rzetelnych specjalistów (licencja ministra finansów). Oferując kompetentne usługi księgowe praga południe i rachunkowość gocław jesteśmy elastyczni i traktujemy każdego klienta indywidualnie. MBM - solidne biuro rachunkowe praga południe zawsze prowadzi usługi na wysokim poziomie. Sprawdź nas: precyzyjne usługi księgowe grochów!

  Data dodania: 06 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • ORLEN Księgowość - Inwentura »

  Jako firma proponujemy ponadto usługi w sferze przygotowania rocznego scenariusza inwentaryzacji i innych cyklicznych bilansów powiązanych z tego typu aktywnością. Powiadamiamy właściciela o różnego rodzaju pomyłkach w okresie trwania inwentaryzacji jak też wykonujemy usługi z obrębu doradztwa odnośnie zwiększenia efektywności wykonywanych prac.

  Będąc świadomi względnej szkodliwości klasycznych paliw dla ekosystemu Ziemi, nieprzerwanie eksperymentujemy z udoskonaleniem składu paliw. Postępując stosownie do zasad etyki i troszcząc się o pozytywny image firmy dążymy do tego, aby jak najefektywniej wypełnić oczekiwania usługobiorców, wspomagamy wzrost ekonomiczny regionu i respektujemy prawa pracowników. Te normy są respektowane we wszystkich przedsiębiorstwach grupy kapitałowej Orlen.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Biuro rachunkowe Warszawa BTA-Księgowość wykonuje usługi rachunkowo-podatkowe na bardzo wysokim poziomie. Tworzy księgi handlowe, księgi przychodów i rozchodów, rozliczenia pracownicze i inne. Zaprasza do współpracy spółki z krajowym i zagranicznym kapitałem. Dla wiernych nabywców usług proponuje atrakcyjne bonifikaty. Realny jest dojazd do przedsiębiorstwa konsumenta. Gwarantuje solidną, profesjonalną, a także punktualną obsługę.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Księgowe Poznań DSW »

  Biuro Rachunkowe W Poznaniu - Mamy wszelkie niezbędne świadectwa kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów do prowadzenia księgowości.Jesteśmy ubezpieczeni w prestiżowym towarzystwie ubezpieczeniowym.Na cenę usług duży wpływ ma rodzaj prowadzonej księgowości, liczba zatrudnionych pracowników i dokumentów księgowych oraz usługi dodatkowe. Szukasz księgowej lub księgowego? Biura rachunkowego które poprowadzi księgowość Twojej działalności? Trafiłeś świetnie, skontaktuj się z nami. Zadzwoń do nas już dziś i przekonaj się sam!Najlepszy doradca podatkowy w Poznaniu !Księgowość oraz doradztwo podatkowe, w tym jesteśmy najlepsi.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Wejdź i zobacz co oferuje, a potem skorzystaj z pomocy usług podatkowych z Krakowa firmy księgowych to trafiłeś bardzo dobrze. Nasza firma księgowych zajmuje się profesjonalnym prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Jeśli musisz skorzystać z naszej oferty to zapraszam serdecznie na portal po dużo więcej informacji. Znajdziesz tam dużo informacji o naszych poprzednich pracodawcach, o naszych referencjach oraz o naszych doświadczeniach. Skorzystaj również z formularza kontaktowego który znajdziesz na naszej stronie www celem uzyskania większej ilości informacji. Profesjonalna księgowość dla Twojej firmy - serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Szczecin »

  Biuro rachunkowe w Szczecinie z kilkuletnią historią funkcjonowania, prowadzone przez wprawną a także wykształconą księgową. Pozwól zatroszczyć się Twoimi problemami zespolonymi z księgowością, kadrami i płacami, podatkami, ewidencją, rozliczeniami CIT i innymi z którymi sprostamy Tobie pomóc. Ominiesz w takim przypadku mnogość karkołomnych przeszkód związanych z ewidencjami i kapitałami swojej firmy. Gabinet w mieście Szczecin położone jest blisko rynku miasta i bardzo bezproblemowo do biura dotrzeć. Pamiętaj, że najważniejsza jest jakość, ponieważ nic w interesie nie ma większego znaczenia!

  Rachunkowość Szczecin - Janina Jaworska
  ul. Adama Mickiewicza 34/30
  70-383 Szczecin

  tel.kom. 601 550 768
  tel. 91 484 33 43
  fax. 91 484 33 43

  e-mail: szczecin@rzetelnaksiegowosc.pl
  Skype: janina.jaworska.szczecin
  NIP: 851 001 35 37
  REGON: 810204141

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma Taxcomplex »

  TAX COMPLEX sp. z o. o. jest firmą, która stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich klientów w konkurencyjnych cenach.
  Biuro rachunkowe TAX COMPLEX Sp. z o.o. ma siedzibę w Warszawie, jednakże jesteśmy w stanie obsługiwać klientów z rejonu całej Polski korzystając z elektronicznych sposobów wymiany danych i informacji. Wielu naszych klientów to zagraniczne osoby fizyczne, które prowadzą działalność gospodarczą na terenie Polski, nawet bez konieczności ich fizycznej obecności na miejscu.
  Obsługujemy w pełnym zakresie małe i średnie firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kontaktach z urzędami i instytucjami państwowymi. Pozwala nam to w sposób profesjonalny i odpowiedzialny reprezentować naszych klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach i sprawach urzędowych.
  Posiadamy licencję wydaną przez Ministra Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC) w PZU S.A.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grimp Księgowość Zielona Góra »

  GRIMP Biuro Rachunkowe to nowoczesna i dynamiczna firma, mieszcząca się w centrum Zielonej Góry. Działamy równolegle w kilku sektorach, świadcząc zarówno usługi księgowe, usługi kadrowo-płacowe, konsultacje i analizy ekonomiczno-finansowe. Nasze usługi oferujemy również w wersji on-line, umożliwiając klientom dostęp do swoich dokumentów przez nieograniczony czas z każdego miejsca na świecie poprzez sieci internet.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Spółka ECDF Księgowość zajmuje się kompleksowym prowadzeniem księgowości. Jesteśmy również uprawnieni do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Oferujemy kompleksową obsługę księgową i podatkowo-finansową. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla start-upów technologicznych oraz w rozliczaniu projektów współfinansowanych ze œśrodków UE wraz z obsługą księgową. Naszym klientom zapewniamy porady w zakresie prowadzonej przez nich działalności. ECDF Księgowość zaprasza do skorzystania ze swoich usług, zapewniamy pełny profesjonalizm oraz gwarantujemy œświadczenie usług na najwyższym poziomie. Prosimy zapoznać się z naszą ofertą księgowości oraz biura rachunkowego, a w razie wątpliwości zapraszamy na spotkanie z naszym pracownikiem, który w pełni przedstawi œświadczone przez nas usługi.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »