Strony pasujące do zagadnienia 'pompy ciepla':

 • Pompy Ciepła »

  Sokeip to jeden z liderów na rynku polskim branży ogrzewania mieszkań. Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą i instalacją pomp ciepła.
  Oferta Sokeip przedstawia Państwu najnowszej generacji pompy ciepła IVT szwedzkiego producenta. Wszystkie instalacje wykonane przez naszą firmę są dokładnie zaprojektowane i wykonana z najlepszą precyzją. Tak zainstalowana pompa ciepła przekłada się na prawidłową pracę urządzeń, niskie koszty użycia co przekłada się na satysfakcję klienta z naszych usług.

  Na co zwracamy szczególną uwagę podczas instalacji ogrzewania? Najważniejszymi czynnikami to prawidłowy dobór urządzeń, kolektora poziomego lub pionowego, właściwe zaprojektowanie, wybór ogrzewania podłogowego, grzejnikowego, bądź mieszanego.
  Firma SOKEIP zapewni pomoc każdemu klientowi kompleksowo, dobór urządzeń, projektowanie, wykonanie instalacji ogrzewania podłogowego, grzejnikowego, instalacji wodno-kanalizacyjnej, instalacji odkurzacza centralnego, instalacji kolektora poziomego, pionowego według szwedzkiej technologii, instalacji pompy ciepła, oraz rozruch techniczny to wszystko wykonamy za Państwa i to w najniższych cenach rynkowych.
  Nowością na rynku ogrzewania budynków są szwedzkie pompy ciepła IVT
  Pompa Ciepła IVT to bardzo dobre urządzenia, które są tanim źródłem ogrzewania pod warunkiem że węzeł cieplny oparty na pompie ciepła IVT jest profesjonalnie zaprojektowany i wykonany. Taką instalację również asygnuje SOKEIP.

  Firma na swoje pompy ciepła IVT udziela 5 letniej gwarancji fabrycznej, dodatkowym atutem przemawiającym o wyborze pompy ciepła IVT jest fakt że urządzenia pracują do ponad 30- lat.

  Szwedzkie pompy ciepła gwarantują piekielnie mocne ogrzewanie jak również ciepłą wodę użytkową.

  76-200 Słupsk
  ul. Słowackiego 20/8
  Tel: 602 577 761
  NIP: 839-002-81-33

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepla EKO-HT Darłowo, Koszalin, Słupsk »

  EKO-HT
  Podążając za trendami odnawialnych źródeł energii, które występują w naszym codziennym życiu chcemy zaproponować Państwu nowoczesne rozwiązania, pompy ciepła.
  Pompy ciepła to nie tylko ekologia, przede wszystkim wygoda i niskie koszty użytkowania.
  Decydując się na pompę ciepła nie będziecie już uzależnieni od rosnących kosztów związanych z konwencjonalnymi źródłami energii.
  W naszej ofercie znajdziecie wielu czołowych producentów pomp ciepła takich jak:
  ?Alpha-Innotec
  ? Buderus
  ? IVT
  ? Nibe
  W ofercie naszych usług znajdziecie również:
  ? instalacje wodno-kanalizacyjne
  ? chłodzenie pasywne(nowość)
  ? odkurzacze centralne
  ? przydomowe oczyszczalnie ścieków
  Dom to Wasze ciepło, a ciepło to my, EKO-HT.
  www.pompycieplaht.pl

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepla kujawsko pomorskie »

  Strona internetowa firmy Artsanit. Firma ta specjalizuje się w dziedzinie techniki grzewczej i sanitarnej. Firma posiada ponad 12 letnie doświadczenie w branży, dzięki czemu posiada także odpowiednią wiedzę aby kompleksowo wykonać projekt oraz doskonale go wykonać, abyś był odpowiednio zadowolony. Pompy ciepla to dla tej firmy codzienność i doskonale zna się ona na swojej pracy. Siedziba firmy znajduje się w Bydgoszczy. Zapraszam serdecznie!

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekocumulus - instalacje fotowoltaiczne i pomp ciepła Wrocław »

  Firma ekoCumulus z Wrocławia wykonuje projekty, instalacje oraz doradza w wyborze systemów fotowoltaicznych. Dodatkowo zajmujemy się tworzeniem hybrydowych instalacji połączenia pompa ciepła + ogniwa PV. Nasza działalność skupia się głównie na obszarach Dolnego śląska jednakże nie wykluczamy wykonywania inwestycji w innych regionach Polski. Firma istnieje na rynku od wielu lat, dlatego nasze doświadczenie oraz solidność wykonania dają gwarancje jakości. Oferujemy profesjonalną obsługę klienta oraz pomoc w doborze odpowiedniej instalacji do potrzeb klientów indywidualnych oraz firm. Zapraszamy serdecznie do kontaktu ze specjalistą ds. odnawialnych źródeł energii w celu konsultacji!

  Data dodania: 16 02 2015 · szczegóły wpisu »