Strony pasujące do zagadnienia 'przenośniki':

 • Suwnice »

  Naszym obszarem działalności jest projektowanie i modernizacja urządzeń transportu bliskiego. Realizujemy kompleksowe dostawy nowych suwnic, żurawi, wciągarek, wciągników i pozostałych urządzeń transportu bliskiego. Dostarczamy komponenty w zakresie automatyki i sterowania, napędu mechanicznego i hydraulicznego oraz konstrukcji mechanicznych. Zapraszamy

  Data dodania: 22 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Taśmowe »

  Generalne wykonawstwo - WPIP. W ofercie hale stalowe i przemysłowe, obiekty przemysłowe, biurowce, transportery, przenośniki kubełkowe, platformowe i taśmowe. Oferta ogólna: linie montażowe, systemy kompletacji zamówień, systemy transportu wyrobów opakowaniowych i systemy transportu i przeładunku wyrobów sypkich. Pracownia projektowa zaprasza - conveyors, paletyzery, sztaplery, urządzenia End Line. Profesjonalne odpylanie powietrza oraz oczyszczanie powietrza - Cleanroom. Zapraszamy Państwa - hale stalowe, biurowce, Nerak. Zapraszamy po wysokiej jakości hale stalowe.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Planowanie magazynu »

  PSB jest uznaną na całym globie firmą wdrażającą unikalne systemy sortowania, transportu materiałów i palet i systemów ułatwiających planowanie magazynu.

  Ogrom usług z zakresu uruchamiania projektów automatyzacji magazynowania tworzy ogromny wybór dla kontrahenta, którego produkcja wymaga technologii magazynu wysokiego składowania.

  Znanym z produktów PSB jest układnica Sprinter PSB, która idealnie sprawdza się podczas pracy z lekkimi pudełkami. Szybki i trwały, dostępny z pojedynczym lub podwójnym masztem.

  Dla klientów o wysokich oczekiwaniach, którzy cenią sobie ponadstandardową wydajność posiadamy system karuzeli do składowania Rotastore, który może być nawet do 10 razy szybszy od klasycznych urządzeń składowania.

  Ponad to, PSB posiada w katalogu usług systemy zaawansowanego przesyłu podwieszanego jak ETS, który spełni swoją rolę w trakcie sortowania przez użycie tylko jednej szyny.

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kruszarki, przenośniki »

  Nasza firma działa już niespełna dwadzieścia lat w Polsce. Z naszych usług korzystają największe przedsiebiorstwa w Polsce oczekując najwyższej jakości sprzedawanych przez nas maszyn. Jesteśmy autorami wielu patentów, co daje nam duzą przewagę nad innymi przedsiebiorstwami. Ponad 200 firm przekonało się do naszych maszyn m.in. producenci celulozy, kopalnie bazaltu i pozostałe firmy.

  Data dodania: 06 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia zliczające »

  MESKON Sp. z o.o. oferuje dostawy aparatury pomiarowej dla pomiarów poziomu, przepływu, ciśnienia, temperatury, masy i innych wielkości fizycznych, dostawy pirometrów, różnego rodzaju zaworów odcinających, regulacyjnych i specjalnych, wagoprzenośniki taśmowe i ślimakowe, wagi zbiornikowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym przeogromnym asortymentem aparatury pomiarowej.

  Data dodania: 08 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przenośniki ślimakowe »

  Spółdzielczy Zakład Mechaniczny w Koźminie Wlkp. powstał w 1945 roku. Od początku swojego istnienia zakład zajmował się produkcją maszyn i urządzeń dla rolnictwa, wyposażaniem obiektów handlowych i gastronomicznych oraz wykonawstwem w szerokim zakresie usług dla przemysłu i handlu. Specjalizujemy się w przemyśle maszynowym, budownictwie, przemyśle spożywczym, meblowym oraz przetwórstwie tworzyw sztucznych. W ofercie posiadamy m.in. urządzenia do oczyszczalni ścieków, wyposażenia olejarni, sortowniki do ziemniaków, silosy mieszające, przenośniki ślimakowe, kabiny do ciągników i wiele innych. Szczegóły oferty na naszej stronie internetowej. Zapraszamy !

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przenośniki ślimakowe - oczyszczanie ścieków »

  Proponowane przez nas przenośniki ślimakowe czy biologiczne oczyszczalnie ścieków które zapewnią nienaganne oczyszczanie ścieków przez wiele lat. W trosce o środowisko naturalne promujemy najnowsze technologie oczyszczania odznaczające się perfekcyjnym poziomem rzetelności, prostotą, łatwością obsługi. Proponujemy najnowsze oczyszczalnie ścieków biologiczne i mechaniczne, przenośniki ślimakowe. Specjalizujemy się w produkcji, instalacji i serwisie urządzeń służących ochronie środowiska jak oczyszczanie ścieków. Bogate doświadczenie firmy i bardzo wysoka jakość produktów pozwala na spełnienie potrzeb i oczekiwań klientów urządzeń. Oczyszczanie ścieków z Ekofinn to czyste rozwiązania oraz ukojenie dla twojej kieszeni i dla środowiska. Systemy uzdatniania wody sprawiają że wolno ją z powrotem wykorzystać do celów przemysłowych albo agrotechnicznych. Wdrażamy w najwyższym stopniu efektywne a równocześnie najmniej energochłonne platformy oczyszczalni przydomowych.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prznośniki rolkowe »

  Oferujemy przenośniki rolkowe grawitacyjne i z napędem.
  Przenośniki rolkowe grawitacyjne nie posiadają napędu dlatego są stosowane wszędzie tam gdzie towary są przesuwane ręcznie lub samoistnie pod wpływem grawitacji (magazyny, linie montażowe, itp.). Łożyskowane rolki zapewniają łatwy transport nawet ciężkich produktów, np. palet z towarem.
  Przenośniki rolkowe napędzane są przeważnie stosowane do transportu cięższych elementów. Napęd jest przekazywany przez motoreduktor lub elektrorolki.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transport wewnętrzny, przenośniki rolkowe »

  Firma gipo.eu zajmuje się usprawnianiem i projektowaniem transportu wewnętrznego. Transport wewnętrzny to niezwykle ważne ogniwo w procesie produkcyjnym. Proponujemy również naszym potencjalnym klientom szeroka gamę podajników rolkowych, podajników taśmowych, łańcuchowych oraz stołów nożycowych. Nasza firma specjalizuje się w rozwiązywaniu kompleksowych rozwiązań procesów produkcyjnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferta firmy gipo i życzymy udanych zakupów.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Taśmy przenośnikowe »

  Firma REMA-POL II zajmuje się kompleksowym serwisem transportu przenośnikowego zwłaszcza łączeniem taśm a także gumowaniem bębnów. Produkujemy również przenośniki taśmowe, prowadzimy obróbkę skrawaniem, produkcję konstrukcji stalowych oraz naprawianie urządzeń mechanicznych. Usługi wykonywane są głównie w górnictwie podziemnym a także odkrywkowym oraz pozostałych branżach w których wykorzystywane są przenośniki taśmowe.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Translog Systems - przenośniki, szczotki techniczne »

  Przenośniki taśmowe służą do ułatwienia pracy nam ludziom, za ich sprawą możemy przenosić ciężkie materiały, a także wielkogabarytowe produkty. Firma Translog zaprasza do odwiedzenia oficjalnej strony. Znajdziesz na niej informacje dotyczące maszyn przemysłowych, takich, jak elektrobębny, przenośniki i nie tylko. Prócz oferty produktowej, w zakładce firma prezentujemy profil naszej działalności, historię firmy i inne czynniki. Zapraszamy do odwiedzin strony www i zapoznania się z produktami.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Taśmy przenośnikowe »

  W rekomendowanej propozycji gwarantujemy ogromy wybór taśm przenośnikowych wieloprzekładkowych o rozmaitych rozmiarach. Nasze usługi są odpowiedzią na wymagania różnych gałęzi przemysłu. W magazynie mamy min. taśmy standardowe, odporne na wysoką temp., poślizgowe oraz z linkami stalowymi. Zatrudniamy obeznanych ludzi posiadających niezbędne szkolenia. Firmowi robotnicy zawsze pomocniczo odpowiedzą na każde pytania. Rygorystycznie stosujemy przyjęte światowe standardy techniczne. Właściwy sprzęt pozwala Nam na zapewnienie usług na najwyższym poziomie. Prezentowana strona www zreferuje Państwu pole Naszego działania.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne przenośniki od Prohamat. Fachowość »

  Produkujemy także suwnice, które należą do najpopularniejszych maszyn tego typu na rynku w Polsce. Nasze suwnice mogą być jednodźwigarowe lub też mogą występować w formie dwudźwigarowej. Takie suwnice posiadają duży udźwig, wynoszący nawet 32 ton. Są one idealnym rozwiązaniem transportowym w magazynach, gdzie znajdują się duże ładunki.Drugą najistotniejszą pozycją ofertową są przenośniki taśmowe. Solidna kontrukcja, najlepsze materiały zapewniające bezpieczeństwo lub solidność realizowanych zadań. Przenośniki to już nierozłączny aspekt funkcjonowania przedsiębiorstw działających w zakresie przemysłu ciężkiego.Nasza różnorodna lista obejmuje produkcje żurawi słupowych jak również żurawi przyściennych, których sprzedażą zajmujemy się od kilku lat.Dlatego jesteśmy otwarci na kooperację z wieloma firmami, które chcą się promować. Właśnie dla Nich posiadamy w produkcji przenośniki rolkowe lub przenośniki wysuwne. Dopełnieniem oferowanych urządzeń są przenośniki taśmowe zwane inaczej taśmami rolkowymi, które przeznaczone są transportu produktów za pomocą taśm przesuwanych przy pomocy rolek.W Naszej ofercie mamy sprzęt transportu bliskiego w tym głównie żurawie specjalne, które wytwarzamy również na specjalne życzenie Naszych odbiorców zgodnie z ich wymaganiami oraz dokładną formułą techniczną. Funkcjonująca od kilkudziesięciu lat firma Prohamat mieszcząca się w Katowicach, na Górnym Śląsku to producent przenośników, żurawi jak również suwnic dla przemysłu ciężkiego jak również dla przemysłu włókienniczego.Wiadomo od dawna, że urządzenia ułatwiają firmom wykonanie skomplikowanych lub mozolnych zadań.

  Data dodania: 18 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mocne przenośniki rolkowe »

  Kompania Prohamat istnieje na polskim rynku od 1992 roku. Realizacja zadań opiera się na planowaniu, później wytwarzaniu i konserwacji przenośników transportowych i suwnic. W ofercie kompani znajduje się szeroki zakres usług związanych z budownictwem. Najważniejszym produktem są przenośniki taśmowe oraz suwnice, które konstruowane są według wyznaczników a także wymagań klienta. Oferta każdorazowo generowana jest indywidualnie. Stosowane przez przedsiębiorstwo półkę Prohamat materiały są wysokiej jakości, a długa gwarancja na sprzęt gwarantuje jego trwałość oraz niezawodność.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyrób suwnic »

  Suwnice podwieszane to popularne urządzenia budowlane, które służą to odstawiania produktów na niewielkie obszary.Nasza firma od roku 1995 produkuje suwnice podwieszane, które są używane w przemyśle metalowym i budowalnym. Artykuły te charakteryzują się bardzo dużą odpornością oraz stabilną budową - to umożliwia ciągłą pracę w trudnych warunkach. Suwnice wielokrotnie wykorzystuje się w czasie produkcji w halach produkcyjnych oraz w magazynach. Drugim Naszym kluczowym produktem są żurawie słupowe, które obok przenośników taśmowych oraz suwnic podwieszanych należą do mechanizmów transportu bliskiego. Ich użytkowanie jest bardziej uniwersalne dlatego są wykorzystywane w przemyśle budowlanym. Oferujemy Wam najlepsze maszyny budowlane - bezawaryjne, masywne i w korzystnych cenach. Do tego serwis oraz profesjonalna obsługa techniczna.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzia transportu bliskiego. Przenośniki w budownictwie »

  Budownictwo to jedna z kluczowych dziedzin nowoczesnej gospodarki każdego państwa. Wyznacza kierunki wzrostu dla innych sfer gospodarki i decyduje o wzroście produktu krajowej brutto.Ważnym elementem są maszyny i urządzenia budowlane, których zadaniem jest ułatwianie trudnych i ciężkich zadań.Maszyny transportu bliskiego to głównie suwnice podwieszane, które posiadają mocną konstrukcję. Kluczowym jej elementem jest dźwignik służący do unoszenia artykułów na niewielkie dystanse.Najczęściej spotykanym typem suwnic jest suwnica jednodżwigarowa, a to z uwagi na prostą konfigurację. Zapewnia ona optymalny stosunek wagi do możliwości nośnych.Oferta Nasza obeujmuje również konserwacje suwnic dwudźwigarowych oraz kompletny maszyn budowlanych.

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przenośniki »

  FlexLink Systems Polska Sp. z o.o. kojarzy się na całym świecie jako marka oznaczająca nowoczesne technologie, które w znaczący sposób redukują koszty operacyjne produkcji, przyczyniają się do eliminacji zbędnego zatrudnienia, znacznie obniżają zużycie energii w całym procesie produkcyjnym, a także pozytywnie wpływają na ochronę środowiska naturalnego. Nowymi rozwiązaniami technologicznymi przedsiębiorstwa FlexLink Systems - oddział w Plewiskach w woj. wielkopolskim, które niewątpliwie zasługują na miano innowacyjnych, są sprawdzone w praktyce w wielu krajach w dziedzinie optymalizacji procesów produkcyjnych transportowe systemy przenośników z łańcuchem z tworzywa sztucznego, przenośniki aluminiowe, systemy elastycznych przenośników, a także przenośniki ze stali nierdzewnej.

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »