Strony pasujące do zagadnienia 'segway':

 • Segway - reklama mobilna »

  Obecnie sukces osiągają te przedsiębiorstwa, które szybciej i lepiej reagują na zapotrzebowanie klienta. W warunkach rynku nabywcy produkt, który ma być sprzedany, musi być zaoferowany do sprzedaży w tym czasie i miejscu, w którym będzie go potrzebował klient. W związku z tym bardzo ważne jest prawidłowe zorganizowanie akcji promocyjnej. Im bardziej oryginalne pomysły, tym lepiej. Dlatego też coraz więcej firm korzysta z oferty jaką oferuje segway reklama mobilna. Przy pomocy tego wyjątkowego pojazdu, jakim jest segway, niejedna kampania reklamowa zakończyła się sukcesem. Z tego rodzaju reklamy korzystają najbardziej innowacyjne i otwarte na nowości korporacje. Na licznych piknikach promocyjnych i spotkaniach w plenerze ten oryginalny pojazd cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Reklama mobilna na tego typu pojazdach posiada bardzo dużą wartość, szczególnie marketingową. Każda segway wypożyczalnia oferuje swoim klientom możliwość umieszczenia na nim reklamy, która z pewnością zainteresuje wiele osób. Rozwijająca się firma powinna iść z postępem, a wykorzystanie pojazdu segway na pewno jest rozwiązaniem nowoczesnym i stosunkowo mało spotykanym. W przyszłości możemy jednak oczekiwać, że segway stanie się bardzo popularny.

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Atrakcje na imprezy »

  Lumis oferuje atrakcje na imprezy. W ofercie dmuchańce, gigantyczne piłkarzyki, kula sferyczna, zjeżdżalnie dmuchane, zamki dmuchane, byk rodeo, segway. Zapraszamy po dmuchańce, gigantyczne piłkarzyki oraz inne atrakcje na imprezy. Atrakcje na imprezy oferuje Lumis. W naszej ofercie atrakcyjne dmuchańce, mega gigantyczne piłkarzyki, segway, zjeżdżalnie dmuchane, kula sferyczna, zamki dmuchane, byk rodeo. Zapraszamy po dmuchańce, zamki dmuchane i inne atrakcje na imprezy masowe.

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Segway wynajem »

  Prowadzimy wypożyczalnię segway klientom biznesowym, instytucjom i klientom biznesowym w promocyjnej cenie. Przemieszczanie się na segway to znakomita reklama mobilna na wszelkiego typu imprezach – konferencjach, festynach, dniach otwartych. Wypożyczalnia znajduje się w Poznaniu, jednak obsługuje klientom z całego kraju. Na witrynie znajdują się pojazdy z przykładowymi plandekami marketingowymi, realizowanymi na zlecenie klienta.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wieczór rajdowy »

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w planowaniu imprez rajdowych. Naszą specjalnością są oprócz tego imprezy off road i imprezy wyścigowe. Nasze imprezy pozwalają na zapoznanie się ze sportem rajdowym.Organizowane przez nas imprezy cieszą się dobrą reputacją zwłaszcza w dużych firmach. Wynajem naszego symulatora z pewnością dostarczy wielu atrakcji. Dzięki naszej zabawie istnieje sposobność poznania rajdów z innej perspektywy. Z pewnością ciekawą propozycją jest wynajem Segway. Są to osobiste pojazdy napędzające się ruchami ciała pasażera. Są one idealnym sposobem na przejażdżkę pełną niezapomnianych doświadczeń. Propozycja firmy jest kierowana do ludzi lubiących intensywne przeżycia oraz przygodę. Wszystkie nasze imprezy są organizowane z dużą rzetelnością przez kompetentne i doświadczone osoby. Firma ma bardzo dobrą renomę w swoim środowisku. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo podczas całej imprezy. Istnieje możliwość przygotowania imprez według indywidualnego scenariusza.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Segway wypożyczalnia »

  Obecnie, za pośrednictwem Fabryki Siły Wody Ognia, także ty możesz poczuć na własnej skórze co to znaczy wygrać rajd samochodowy czy pokonywać górzyste obszary profesjonalnymi samochodami. Bezpieczna, rajdowa szkoła jazdy organizowana przez FSWO to w każdym przypadku bardzo wysokiej jakości sprzęt. Zarazem w przypadku oferty segway wypożyczalnia, symulatory wynajem bądź buggy wypożyczalnia, kontrahenci FSWO będą mieli do czynienia z zawodowym jak i pewnym sprzętem. Symulator F1 lub symulator rajdowy WRC, to symulatory samochodowe, które w znakomity sposób przeniosą każdego na bardzo znane trasy rajdowe na świecie. Symulatory samochodowe jak i pojazdy segway charakteryzują się sporym zainteresowaniem na różnorakiego typu imprezach rajdowych przeprowadzanych przez FSWO. Zaś ludzie, którym nie starczą symulatory lub segway, mają okazję wyjechać w teren. Buggy czy też samochody Off Road, dostarczą im wyjątkowych przeżyć jak i jeszcze większej zabawy.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »