Podkategoria: Domy opieki

 • Leczenie zaćmy Warszawa »

  Najczęściej spotykaną formą zaćmy wrodzonej jest zacma częściowa - warstwowa, okołojądrowa (cataracta zonularis, perinuclearis). Jest to upośledzenie widzenia polegające na częściowym zamgleniu oka. Obwód soczewki zostaje bowiem przejrzysty. Zaćma wrodzona częściowa może być rozpoznana dopiero u kilkuletniego dziecka, gdy upośledza widzenie na tyle, że zostaje zauważone np. w szkole przez nauczycieli albo rówieśników, lub też gdy jej rozwój postępuje w wieku późniejszym. Inną odmianą zaćmy wrodzonej jest zaćma zupełna (cataracta totalis), która uniemożliwia poprawne widzenie plamkowe i powodują brak możliwości rozwoju zdolności widzenia u noworodka; powstaje wówczas wtórne niedowidzenie, a przy obustronnej zaćmie kompletnej rozwija się również oczopląs i zez. Głównym objawem zaćmy wrodzonej kompletnej jest biała źrenica (leucocoria). Drugim symptomem, specyficznym dla niewidzących dzieci jest odruch palcowo-oczny Franceschettiego. Polega on na uciskaniu przez niemowlę oczu (piąstkami lub kciukami obu dłoni). Na szczęście możliwe jest operacyjne leczenie zaćmy wrodzonej. Wejdź na naszą strone i dowiedz się więcej.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dom spokojnej starości. »

  Dom spokojnej starości,,Bratni Dom" usytuowany jest w spokojnej dzielnicy Warszawy. Zieleń a także piękna willowa okolica wpływają kojąco i uspokajająco. Dom opieki w Warszawie posiada powierzchnię 700 m2. Dysponuje ogromnymi pokojami, przeznaczonymi do zamieszkania dla dwóch, trzech lub czterech ludzi. Jednocześnie może mieszkać w nim 30 pensjonariuszy z celem pobytu czasowego lub stałego.

  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lampa Bioptron »

  Serwis autoryzowanego dystrybutora z biura terenowego firmy Zepter Lublin. Poświęcony głównie Lampie Bioptron oraz innych artykułów Zepter Medical. Sprzedaż lamp w zestawach na promocyjnych warunkach w zakładce Promocje. Bioptron to terapia światłem. Na stronie znajdziesz główne informacje na temat wykorzystania a lamp w kuracji jak i w kosmetyce. Rehabilitacja światłem - Lampy Bioptron: Poprawia mikrocyrkulację. Harmonizuje procesy biologiczne przemiana materiiy materii wewnątrz komórkowej. Hartuje system obrony organizmu, stymuluje procesy regeneracyjne i naprawcze całego organizmu. Sprzyja zabliźnianiu się ran w tym pooperacyjnych oraz wygładza blizny. Łagodzi ból i zmniejsza jego moc. Znaczny zakres i łatwość zastosowania. Terapia jest bezbolesna i krótkotrwała. W kosmetyce głównie używana jest do regeneracji i wygładzania skóry. Brak potwierdzonych skutków ubocznych.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny dom opieki dla osób starszych »

  Dom Opieki "Wieczna Młodość" znajduje się w malowniczej miejscowości Puszcza Mariańska w Parku Bolimowskim. Dom otacza piękny ogród o powierzchni 1h gdzie można upajać się świeżym ekologicznym powierzę podziwiając piękno przyrody. Cały zespół składający się z opiekunów, pielęgniarek, lekarzy oraz pracowników dołoży wszelkich starań aby Dom Opieki "Wieczna Młodości" stał się pod każdym względem Waszym Domem. Mam niezmierny zaszczyt zaprosić Państwa do naszego Domu Opieki "Wieczna Młodości". Jak sama nazwa wskazuję pragniemy Państwu przedłużyć najpiękniejsze lata życia, w których to nie trzeba się już martwi o troski dna codziennego.

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dom Opieki ConcordiaSalus »

  Prywatny dom opieki, Ośrodek Opiekuńczo Leczniczy dla Osób Starszych i Niepełnosprawnych gwarantuje całodobową opiekę, terapie zajęciowe, rehabilitacje, domową kuchnię z uwzględnieniem diet, miłą i rodzinną atmosferę. Zapraszamy na pobyt stały lub okresowy wszystkich, pragnących w spokoju cieszyć się życiem i godnie mieszkać wśród życzliwych i gotowych do pomocy ludzi. Budowa Domu Opieki współfinansowana była ze środków Unii Europejskiej. Nowy, pozbawiony barier architektonicznych Ośrodek gwarantuje wysoki komfort, wykwalifikowany personel i najnowocześniejszy na rynku sprzęt medyczny i rehabilitacyjny skuteczność. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Ośrodka.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad starszymi osobami »

  W House Domowa Opieka wychodzimy na przeciw potrzeb osób starszych wymagających częściowej, bądź stałej opieki. Nasz wysoce wykwalifikowany personel przygotowany jest do pracy z osobami starszymi, przewlekle chorymi, wymagającymi stałej opieki rehabilitacyjnej, pielęgniarskiej oraz lekarskiej. Udzielamy wsparcia przy projektowaniu zmian w domu w celu zapewnienia komfortu osobom starszym i chorym. Świadczymy również szereg usług codziennej potrzeby, takich jak m.in. dostawa posiłków według zaleceń lekarskich, całodobowe monitorowanie EKG w domu podopiecznego, porady psychologiczne. Pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej. W razie wątpliwości nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja dla niepełnosprawnych »

  Gorąco zapraszamy na oficjalną witrynę internetową Zrzeszenia nazwanego Uśmiech Nadziei - fundacja dla niepełnosprawnych. Ugrupowanie opisywane zaistniało w lutym 2008 roku. Najważniejsze zamiary Stowarzyszenia nazywanego Uśmiech Nadziei to wspieranie działania Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie, jaki kierowany jest poprzez Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety z Łopienina. Do zadań przeprowadzanych przez Siostry w Domu Pomocy uwzględnić możemy: pomaganie podopiecznym, zapewnianie opieki podopiecznym, zaspokajanie niezbędnych potrzeb życiowych, budowa więzi interpersonalnych i familijnych jak i budzenie wzajemnego zaufania, a także przyczynienie się do jak największego postępu jak też wypracowania samodzielności w miarę osobistych możliwości. Zapewnienie podstawowych potrzeb życiowych, uzdrawiających i lokalnych aspiruje na pozwolenie podopiecznym Domu Pomocy bytować godnie.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dom seniora »

  Jest to strona internetowa lokalu mieszkalnego opieki "Nad Strumykiem" to nowy dom opieki oferujący pobyt w pokojach jedno, dwuosobowych i trzyosobowych, każdy z własną łazienką. Pokoje były wyposażone w funkcjonalne i ładne meble. Osobom leżącym zapewnione są łóżka rozbudowane. Budynek i jego otoczenie są bez barier architektonicznych. Mieszkańcy mogą korzystać z nowoczesnej windy. Łazienki wyposażone są w uchwyty dla ludzi niepełnosprawnych, a prysznice wykonano na tym samym poziomie co podłoga. Zapraszam.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »

Domy opieki - nowa strona:

Musisz być zalogowany żeby dodać stronę »