Stomatolog Warszawa

Stomatolog Warszawa

Nasz stomatolog Warszawa zadba, aby wizyta w gabinecie była przyjemnością. Gwarantujemy leczenie w komfortowych warunkach, łączące estetykę z trwałością wykonanych prac. Oferowana przez nas stomatologia przyczyni się do tego, że poczujecie się pewniej, co za tym idzie będziecie częściej się uśmiechać. Nasz dentysta Warszawa traktuje pacjentów z opieką i po ludzku. Codziennie dbamy o Wasz uśmiech. Tym co nasz wyróżnia jest indywidualne podejście do pacjenta, materiały najwyższej jakości, nowoczesny sprzęt a także wysoce wykwalifikowany personel. Stomatologia to nie tylko nasz zawód, ale również ogromna pasja. Nie tylko leczymy, również doradzamy naszym pacjentom, by tym samym spełnić ich potrzeby. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.

Szczegóły strony www.wilcza8.pl:

Sklep dla pozycjonerów

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wilcza8.pl:

Stomatolog Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 108 Odwiedziny netsprint 20 Odwiedziny msnbot 10 Odwiedziny googlebot 71

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dentysta Kraków »

  Stomatolog Warszawa Dentysta stomatolog Kraków - Mkkmed to specjalistyczne gabinety stomatologiczne znajdujące się bardzo blisko centrum miasta. Oferujemy w naszych gabinetach profesjonalne usługi stojące na najwyższym poziomie w każdej dziedzinie stomatologii. Poczynając od chirurgii, poprzez leczenie kanałowe, wypełnienia i wybielanie zębów i protetykę a kończąc na implantach. Czerpiemy satysfakcję i radość z Państwa zadowolenia i uśmiechu na twarzy.

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Protetyk Wrocław »

  Stomatolog Warszawa Protetyk Wrocław - pracownia protetyki we wrocławskim Centrum Stomatologicznym Aurident. Nasza oferta to wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów, najwyższej klasy wyposażenie oraz przyjemne gabinety i miła atmosfera konsultacji. Dbamy o to, by zabiegi stomatologiczne i protetyczne odbywały się bez bólu i w przyjemnej atmosferze.Od pierwszej konsultacji, do ostatniej wizyty zajmować się będzie Państwem wykwalifikowany, doświadczony i uprzejmy protetyk. Wrocław to miejsce, gdzie świadczone są jedne z najlepszych usług protetycznych. Nasz gabinet AURIDENT jest tego świetnym dowodem.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Kraków Kurdwanów »

  Stomatolog Warszawa Zdrowy Ząb to gabinet stomatologiczny z wieloletnim doświadczeniem. Gabinet stomatologiczny Zdrowy Ząb ma dwie placówki w Krakowie - jedna jest w centrum niedaleko D.H. Jubilat ul. Tatarska 5 30-103 Kraków (kontakt tel. 012 427 04 07). a drugi na zacisznym, strzeżonym osiedlu Kurdwanów ul. Tuchowska 6B/3 30-618 Kraków (kontakt tel. 012 659 45 00). Gabinet stomatologiczny Zdrowy-Ząb prezentuje takie usługi jak chirurgia stomatologicza, ortodoncja bądź leczenie zębów. Zdrowy Ząb oferuje także piaskowanie i wybielaniem zębów! Każdą usługę wykonujemy za pomocą najlepszej jakości preparatów oraz urządzeń. Dla klientów z po za Polski przygotowaliśmy usługę "Dental Travel" która pozwoli wyleczyć zęby w trakcie pobytu w Krakowie. Tani dentysta w Krakowie zaprasza do swoich gabinetów!

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty w Katowicach na Śląsku - Klinika Doktora Romana Borczyka »

  Stomatolog Warszawa Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej R. Borczyk znajduje się na Śląsku w Katowicach Brynowie. Klinika jest jednym z największych ośrodków stomatologicznych w Polsce. Została założona przez doktora Romana Borczyka, uznanego specjalistę w zakresie implantologii, chirurgii stomatologicznej i endodoncji. Doktor Borczyk od 1996 roku prowadzi kursy praktyczne oraz wykłady, prezentując własne, nowatorskie metody leczenia. W Klinice Implantologii zatrudnieni są lekarze specjalizujący się w różnych dziedzinach stomatologii, dzięki czemu leczenie wykonywane jest w sposób kompleksowy. Wszyscy lekarze stale podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach w kraju i za granicą. Unikalne wyposażenie kliniki, wysokiej jakości sprzęt diagnostyczno-medyczny, zaawansowane technologie i nowoczesne metody leczenia pozwalają na bezpieczne, bezbolesne i precyzyjne przeprowadzenie leczenia. Klinika posiada własne zaplecze diagnostyczne – pracownię rentgenowską wyposażoną w nowoczesny tomograf komputerowy 3D oraz aparat do wykonywania cyfrowych zdjęć panoramicznych. Wszystkie gabinety wyposażone są w mikroskopy i urządzenia do wykonywania cyfrowych zdjęć RTG (radiowizjografia), co zapewnia precyzję leczenia i umożliwia stałą kontrolę przeprowadzanych zabiegów. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, podawanym bezbolesnym systemem komputerowym.

  Data dodania: 30 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Wrocław »

  Stomatolog Warszawa Jeśli męczy Cię bycie odsyłanym od drzwi do drzwi i chciałbyś wreszcie zaprowadzić porządek z zębami, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Spółka ProDentis zapewni Ci kompleksową i profesjonalną opiekę stomatologiczną. Pracują w niej specjaliści z różnych dziedzin (protetyka, chirurgia, ortodoncja, implantologia). Powstała w 1997 roku spółka za punkt honoru stawia sobie obsługę pacjenta w każdym wieku, bez względu na jego możliwości finansowe. Z tego powodu spora część zabiegów jest wykonywana nieodpłatne (w ramach świadczeń refundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia), część jest wykonywana w sposób połowicznie refundowany, a część jest wykonywana jedynie odpłatnie (m.in. z zakresu endodoncji, protetyki). W zależności od potrzeb dany zabieg można wykonać w jednej z placówek ProDentis: na ul. Armii Krajowej 4 dokonasz leczenia z zakresu stomatologii ogólnej, protetyki, chirurgii, ortodoncji, natomiast na ul. Trwałej 7 z zakresu stomatologii ogólnej i protetyki.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Materiały protetyczne i urządznia dla pracowni »

  Stomatolog Warszawa Firma Rudimex zaopatruje pracownie protetyczne w nowoczesne, sterowane mikroprocesorem, wtryskarki automatyczne i półautomatyczne do zrealizowania częściowych i całkowitych protez zębowych z materiałów termoplastycznych m.in wtryskarki Sabilex. Firma współdziała ze znanymi i cenionymi firmami na całym świecie, oferując ich produkty. Rudimex oferuje ponadto: materiały stomatologiczne, materiały protetyczne oraz materiały do fotografii w stomatologii. Użytkownicy produktów, dostarczanych przez firmę Rudimex mają pewność, że są wyposażeni w najlepszej jakości sprzęt. Szybka, miła i fachowa obsługa oraz sprawny serwis techniczny sprawia, że firma ma bardzo dobrą renomę na polskim rynku i cieszy się uznaniem i zaufaniem wśród techników dentystycznych.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Poznań »

  Stomatolog Warszawa Na przedstawianej witrynie mieszczą się informacje na temat usług dentystycznych. Stomatolog posiada własny gabinet, który jest zlokalizowany na terenie miasta Poznań. Istotne miejsce w ofercie gabinetu zajmuje leczenie kanałowe. Oferta gabinetu obejmuje zabiegi także z zakresu chirurgii stomatologicznej. Gabinet korzysta z amalgamatu i innych wysokiej klasy materiałów. Gabinet oferuje konsultacje, przykładowo w zakresie protetyki. Do dyspozycji klientów gabinetu są utytułowani doktorzy stomatologii.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Nowa Huta »

  Stomatolog Warszawa Klinika stomatologiczna “Kaleta" wykonuje usługi najlepszej klasy, co potwierdzają 10-tki zadowolonych klientów. W gabinecie przeprowadzane są każde zwyczajne zabiegi dentystyczne, na przykład chociażby wybielanie zębów czy również leczenie kanałowe. Kraków to duża miejscowość, jednak powrót naszych klientów do gabinetu wskazują, iż sposób w jaki postrzegamy pracę dentysty jest przez nich wyróżniony. Wszelkich zaciekawionych gorąco zapraszamy do naszej kliniki dentystycznej po większą dawkę informacji.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Łódź »

  Stomatolog Warszawa ARIE gwarantuje fachową obsługę w ramach opieki stomatologicznej. Wykształcony stomatolog posiada swój gabinet w mieście Łódź. W ofercie znajdziemy zabiegi związane z leczeniem endodontycznym. Istotne miejsce w ofercie zajmuje kompleksowa profilaktyka. Główną specjalnością rzeczonego gabinetu stało się leczenie zachowawcze. Z usług korzystają nie tylko dorośli klienci, ale także dzieci. Na pacjentów czeka tam miła atmosfera i nowoczesne wyposażenie. Za wysoką jakość obsługi odpowiedzialny jest wykwalifikowany personel.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny Warszawa »

  Stomatolog Warszawa Inwitujemy Państwa do zaznajomienia się z propozycją placówkilekarskiej Demeter posiadającej swoje jednostki w trzech miejscach na Mazowszu (ul. Potocka 14, ul. Targowa 2, ul. Białostocka 7). W naszej zasobnej ofercie znajdą Państwo usługi doktorów takich profesji jak: ginekolodzy, dermatolodzy, neurologowie, lekarze medycyny pracy, dietetycy jak i również optycy i inni. Świadczymy badania ultrasonograficzne np.: badanie dopplerowskie, badania dopplerowskie tętnic kręgowych), badania pozostałe (mn. węzłów chłonnych) i usługi analityczne(mn. diagnostyka chorób reumatoidalnych, diagnostyka infekcji, toksoplazmoza, markery nowotworowe).

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »